Mój zielony świat cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu bardzo słoneczny i kolorowy ogród pokazałaś. ;:31 Żagwin ma śliczny kolor, pasowałby do mojej gęsiówki, :) muszę pomyśleć.
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aguś uwielbiam żagwin ale dawno go nie przesadzałam i już mam wyłysiałe placki, na jesieni koniecznie muszę go rozsadzić bo nie wygląda to fajnie.

Jadziu dziękuje za dobre słowo;:196

Agnessj witaj u mnie :wit czy dobrze zrozumiałam, nie masz ogrodu?

Aniu to są tulipany praestans shogun, z jednej łodyżki wyrasta kilka kwiatów ;:333

Sławku cieszę się, że i tobie podobają się moje tulipanki, dziękuję ;:180

Tereniu kochana twoja wizyta i komentarz zawsze sprawia mi wiele radości ;:138 dziękuje ;:196

Moni a mnie się wydaje, że wiosna u mnie opóźniona, gdzie nie zajrzę to kwitnące migdałki, gęsiówki... fajnie, ze maki się przyjeły :D raz posadzone w ogrodzie zostają na długie lata bo się obficie rozsiewają. Moje posiałam jakieś 15 lat temu i mam je do tej pory ;:108

Soniu polecam żagwin bardzo szybko się rozrasta, wystarcza jeden rok by potroił swoją objętość.


Aprilko :wit obiecałam więc wstawiam, wychodzę przez furtę i na jesieni mam takie widoki :D

Obrazek

teraz wygląda tak

Obrazek


Miłego dnia kochani :wit
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Ale śliczne tulipanki i te fiolety, zachwycił mnie hiacynt... Dziwne, fioletowy jest raczej popularnym a ja takiego nie mam ... na jesieni muszę to zmienić :;230
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

U Ciebie piękna wiosna, w dodatku fachowo uchwycona na fotkach :) Widoki obok też masz ciekawe :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Agnessj
50p
50p
Posty: 62
Od: 16 paź 2012, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tychy

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

anym pisze:Aguś uwielbiam żagwin ale dawno go nie przesadzałam i już mam wyłysiałe placki, na jesieni koniecznie muszę go rozsadzić bo nie wygląda to fajnie.



Agnessj witaj u mnie :wit czy dobrze zrozumiałam, nie masz ogrodu?


Miłego dnia kochani :wit
Dokładnie mały skrawek trawki raczej nie można tego nazwać ogrodem, są tuje sztuk 5 i skalniak i w doniczkach szczypiorek, lubczyk i oregano, oczywiście lepiej to niż wcale :D ale im więcej oglądam Wasze ogrody tym bardziej chciałoby się mieć swój ogród :D
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11281
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu zaglądam , z przyjemnością oglądam ładne zdjęcia i rośliny. ;:138 Żagwin to u mnie nie zagrzewa miejsca długo... Wysiany kiedyś zaraz zjadły ślimaki .Kilkakrotnie kupowany - po zimie już go nie ma...Teraz też kupiłam spory egz. ciekawe jak przetrwa zimę. Bardzo go lubię niestety bez wzajemności... ;:131

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu a nie sieją Ci się te miskanty? no i nie śmiecą ;:oj
Moje wszystkie iryski jeszcze w stanie listkowym :? Jaki ładny kolor tego hiacynta i tulipanków orange ;:167
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Mnie to by się śniło ,że miskanty zarastają drogę i nie mogę uciec.
Wszystko przez wykopywanie kłączy ,twardych jak skała z owego miskanta.
Niebiesko - jak w niebie.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Witaj Aniu.
Pochwalę tulipanki botaniczne, bo u mnie jeszcze nie kwitną, Będą późniejsze, bo bardziej w cieniu.
Żagwiny i u mnie kwitną. Jesienne widoki z za furtki śliczne. Na pewno bosko to wygląda w takiej ilości. ;:108 :wit ;:196
athshe
500p
500p
Posty: 763
Od: 12 cze 2009, o 09:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Przejeżdżałam wczorej koło OPECowych magazynów opału, ciągnik z pełną przyczepą jechał i od razu pomyślałam o tobie. I zdziwiona jestem, bo często ciężarówki z kostkami koło nas jeździły, a jeszcze nic nie widziałam. Tak sobie pomyślałam, że jadąc dziś z psem do ginekologa zrobię zdjęcia tego opału, niech dziewczyny, które nie wiedzą do końca o co chodzi zobaczą, jak to u nas wygląda.
Agnieszka - istota w ogrodzie ekstremalnie początkująca http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=73469" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie działa mi c z kreseczką - przepraszam, jeśli razi kogoś ta literówka.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Ja się do ciebie przeprowadzam ;:306 Miskantowisko zapiera dech ;:167 Ciekawe czy nie jest to uciążliwe dla ciebie przez śmiecenie np.
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Ale masz widoki ;:180 Ja się zachwycam moją kępą miskanta a ty masz całe pola do podziwiania ;:oj
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Justynko ja mam tylko trzy fioletowe i na jesieni też muszę dokupić inne kolory :lol: bo jak oglądam u innych to mnie zazdrość zżera ;:306

kropelko witaj ;:196 cieszy mnie twoja wizyta i twoje słowa ;:138

Agnessj nawet na skrawku można stworzyć swój mały raj ;:108 polecam odwiedzić sekcję Moje doniczkowe, balkonowe.... tam ludzie na niewielkich balkonach potrafią zmieścić ogromne ilości roślin, polecam zajrzyj ;:108

Maryniu to dziwne u mnie żagwin rozrasta się jak szalony mało tego nawet się rozsiewa, ma tylko jedną wadę, jeśli nie jest długo rozsadzany to w środku łysieje i u mnie tak jest ;:108 na jesieni muszę doprowadzić go do porządku :lol:

Marysiu nie rozsiewa się a śmieci tylko wtedy gdy wiatr wieje w stronę domu, zdarzyło się raz, że słomę miałam przy schodach ale nie wiele więc nie jest tak źle.

Batko znam ten ból ;:108 u mnie bez siekiery się nie obyło, cięłam go na małe kawałki ale i tak zmachałam się jakbym hektar ziemi przeorała ;:306

Alu u mnie botaniczne zakwitły już wszystkie, mam ich sporo a najwięcej tardy zapraszam na mały pokaz ;:196

Aguś rób fotki ;:108

Jolu tylko raz zdarzyło się, że słomę miałam przy schodach resztę zatrzymuje żywopłot i brama ale jest tego nie wiele więc nie jest to dla mnie duży problem.

Kasiu przyjeżdżaj z przyczepką będziemy kopać ;:113



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”