Mój zielony świat cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu a ciąg dalszy wspominkowy, bo ja już do jesieni doszłam , więc chcąc nie chcąc u mnie czekamy do wiosny ;:131 .
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Te bombki przypominają mi czekoladki Rafaello - są jadalne? :;230 .
Obrazki letnie cudne - aż się nie chce wierzyć, że tak może być pięknie ;:63 .
Miłego dnia ;:168
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu ale cudne zdjęcia ;:138 ;:138 ;:138 trudno uwierzyć ze tak się diametralnie zmieniło ;:14
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu cudne letnie widoki.... taka masa cudownej zieleni z zatopionymi w niej kolorami :D
Ozdoby świąteczne też prześliczne, już w Twoim domku zagościł radosny świąteczny nastrój ;:167
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu zdjęcia cudowne jak zwykle. Bardzo lubię taki kolorowy ogród. To daje mnóstwo energii. A do tego jeszcze takie 'swojskie' byliny ;:167 Uwielbiam takie ogrody ;:180 Aniu tam w dali masz taką soczyście fioletową pysznogłówkę? Przepiękna. Nigdy takiej nie widziałam. Cudo. I to coś na ostatnim zdjęciu-to dziewanna? Jakie to ładne :) Zresztą, co ja będę pisać-wszystko ładne :)

Bombkami się zachwycam. Zresztą podobnie jak i rękodziełem innych forumek. Będę się powtarzać bo ja tak nie umiem, a może raczej nie mam w sobie takiego spokoju i wyciszenia które pozwoliłyby mi siąść i poświęcić czas na zrobienie takich śliczności. Może kiedyś gdy Kuba będzie starszy :) Chociaż to pewnie wymówki-chyba jednak nie mam samozaparcia, żeby tak dłubać. Niemniej piękne. Napawam oczy zdjęciami.

Aniu za nasionka dziękuję-kochana jesteś ;:196 Nasionka już upatrzyłam u nas na ryneczku. Wiosną mamy takie zatrzęsienie nasion, że wszelkie super, hiper markety ogrodnicze mogą się schować. Ale dziękuję za propozycję ;:168 No chyba, że wiosną będzie Ci jakichś bylin zbywać ;:224 ;:131
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Kolorowe rabatki na czasie na pierwszej fotce cudne kompozycje ciemny lila przetykany czerwienia i bielą .Bombki również a z czego je robiłaś Aniu
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu piękne letnie fotki, a bombki extra pomysł. Bardzo mi się podobają ;:333
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu, bombki bombowe ;:138 Kwiaty jeszcze bardziej ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Tak, bombkami i ja się zachwycam, ale widoki z ogrodu letniego bardzo ładne, tęsknię za tymi kolorami w ogrodzie, Aniu jednak ta pogoda nie sprzyja roślinom, wiesz, dziś widziałam na magnolii już wystrzelone pąki, lada moment zakwitnie, a co potem ;:185 , tych kolorów może być dużo mniej w ogrodach, martwi mnie to trochę ;:185
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Dobrze, żę sprzęt już działa.
Stęskniłam się za Twoim ogrodem.
Ja w tym roku jakoś nie mam weny na bombki.
Twoje wyszły pięknie
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Aniu - a z czego te bombki ? Ja chcę już wiosny , i niestety Iwonka ma rację , źle się dzieje z pogodą , 10 stopni na plusie w grudniu to już przesada , moje ciemierniki kwitną ;:131
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

I po świętach

Pochłonęły mnie przygotowania do świąt tym bardziej, że wigilie miałam w domu więc jedzenia musiała być większa ilość.
Pierwszy dzień także mnóstwo gości zaś drugiego ja odwiedzałam, wczoraj odpoczywałam i dopiero dziś na spokojnie wyskoczyłam do ogrodu z aparatem. Mamy zimę i w ogrodzie zrobiło się pięknie.
Popatrzcie


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek



Alu jak ja tęsknie do takich letnich widoczków ;:145 buziaczki ;:196

Dorotko no i mamy zimę mam nadzieję, że do Ciebie także zawitała, czekam na twój powrót i zdjęcia z ogrodu. Po świąteczne buziaczki ;:196

Tesiu widzę śliczny awatarek a w nim ładna kobietka o fajnym kolorze włosów ;:196

Wioluś zdjęć z ogrodu nie zabraknie, dziś ogród w śniegu ale letnich obrazków także nie zabraknie zapraszam ;:196

Sławku widziałam u jednej z forumowych koleżanek inny bylinowy ale jak się zwie nie pamiętam, mój to Cassandra, pięknie pachnie. Jeśli byś chciał, pisz ;:108

Marysiu cieszę się i zapraszam w każdej wolnej chwili ;:196

Aniu jakby się uparł to by wyskrobał ryż i kaszę z bombek ;:306

Matii co zrobić, taki to u nas klimat ;:145

Aguś kiedy oglądam letnie zdjęcia z ogrodu jakoś lżej na sercu i tęsknota mniejsza ;:196

Andziu ty zawsze tak ładnie i miło piszesz o moim ogrodzie, jesteś kochana ;:196 Dziewannę i pysznogłówkę dostaniesz i inne byliny również, wysłałam pw ;:196

Jadziu jedną bombkę obsypałam kaszą, drugą ryżem, trzecią zaś z ręcznika papierowego ukręciłam takie ślimaczki, przykleiłam i wszystko pomalowałam białą farbą. Fajna zabawa spróbuj w przyszłym roku ;:196

Polu dziękuje za miłe słowa, cieszy mnie twoja wizyta bo dawno cię nie było ;:196

Gosiu byłam u Ciebie po cichutku i na krótko w twoim nowym wąteczku, cieszę się;:138 zaraz biegnę ;:65

Iwonko u mnie już zima mam nadzieję, że mrozik spowolni te nasze roślinki i będzie dobrze ;:108

Margosiu sprzęt już działa ale czasu przed świętami jakoś mało był ale myślę, że po sylwestrze będzie lepiej i częściej będziemy mogły się odwiedzać ;:196

Moni bombeczki obsypałam kaszą i ryżem i pomalowałam białą farbą a te ślimaczki są z ręcznika papierowego. Mam nadzieję, ze i do Ciebie zima zawitała i spowolniła twoje roślinki ;:196
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój zielony świat cz.4

Post »

Witaj Aniu :wit
Zima też jest piękna , szczególnie w Twoim wydaniu ;:196
Pozdrawiam Alicja
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”