Mój ogród wśród łąk część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Jak mogłaś mnie nie wziąć na t piękne Hawaje ;:145 ;:138
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

O której mam pierwszy autobus do Ciebie ;:65 , ja w takich krzakach też chętnie posiedzę ;:108 , Małgosiu a do Ciebie jesień jeszcze nie zagląda ? Tyle kolorków pokazałaś . Byłaś już na tych targach w Bydgoszczy ?
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Cały dzień spędziłam w ogrodzie. Bolą mnie nogi, plecy ledwo chodzę ale...jestem zadowolona. Przesadziłam klona japońskiego, zrobiłam wokół niego coś jakby początek nowej rabaty. I robiłam wiele innych rzeczy, łącznie z podlewaniem. :evil: W przerwie wyskoczyłam po chlebek do miasta i spotkałam znajomą, która pyta: O widzę że po urlopie jesteś. Gdzie się bawiłaś? Ja na to: Jestem w trakcie urlopu i bawię się u mnie w ogrodzie. Ona: Niemożliwe, żartujesz. A ta opalenizna to skąd? :;230 :;230


Miłeczko - A co Ty taka nie przychylna jesiennym kwiatkom? Astry są boskie. Mają takie fajne kolory i tak długo kwitną. A chryzantemy to kwiaty końca sezonu. I są piękne. Nabyłam w tym sezonie kilka fajnych i proszę mi tu propagandy nie siać ;:187
A róże dostały kopa to fakt, bo upały nieźle dały im w kość. Teraz dopiero podziwiam ich piękno. :wit

Aguś - athshe = No daleko nie masz, jak chcesz dyńki...ale takie do ozdoby, bo one nie do jedzenia.I przy okazji lilak biały, pamiętasz? I pewnie jeszcze coś tam znajdziemy.Wrotycz u mnie na łąkach w ilościach hurtowych.Cieszę się, że uśmiech wywołałam. :D


Aguś - aage - Działam, oj działam. Wczoraj wieczorem kolejną tujkę dorwałam.Taką malutką, ale da radę. ;:136


Edytko - Wypoczywam sobie na maxa. Tak jak chciałam. Pogodę mam słoneczną, idealną do wypoczynku. I jeszcze tyle planów, że chyba urlopu nie wystarczy.
A latem futro u Rudzika miało kołtuny,takie że musiałam obciąć i leczyć ranę, która powstała w miejscu kołtuna. Ja już z nią mam siedem światów. Ale kochana jest. :D

Paulinko - Dziękuję, jak zawsze miłe słowa i ogrom komplementów od Ciebie ;:196


Tulapku - Moja Rudzik widzę, że ma fana :wit

Dorotko - I czego chcieć więcej :uszy Kociaki moje dzielnie mi towarzyszą cały dzień szczęśliwe, że pańcia jest cały dzień. I mają ją na wyłączność. :D

Aniu - Pytasz o różowe astry nowobelgijskie? Chyba taka ich nazwa. Rosną wysoko, mają około 1,7 m dlatego podsadzone są w nogach rozchodnikami, bo nóżki mają te astry brzydkie, zwłaszcza po upalnych miesiącach. Ale kwitnienie mają wspaniałe.Na bogato. ;:215

Mati - A chcesz? Nie wiedziałam. ;:113

Monia - Targi są w pierwszym weekendzie października, ale za to mam nowy namiar na nowe centrum ogrodnicze niedaleko mnie.Wsiadaj w ten autobus, krzaków ma sporo, będzie wesoło.
A o jesieni w moich okolicach nie słyszano ;:79

Na dobranoc

Obrazek

:wit
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Małgosiu - nie ciachaj już za mocno , bo nie zdążą zdrewnieć do zimy i przemarzną , walizkę już mam spakowaną ;:65 , będę około 8 rano :uszy , czekaj z kawusią , ja przywiozę , coś do kawusi ;:224 ,
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Cudny Ci On ;:224 muszę go koniecznie znaleźć :wink:
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Dobry Wieczór Małgosiu Piękny dzwoneczek powojnika Rogutchiegona dobranoc pokazałaś :D
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Ja tez o jesieni nic nie słyszałam ;:173 Moja Gabi podobnie jak kicia na ziemi się często opala ;:333
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Tak mało czasu a chciałoby sie do każdego zajrzeć ,niestety u Ciebie już dawno nie byłam i przepraszam ,wszystko piękne a córka nawet zasmucona to śliczna
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Małgosiu,pięknie u ciebie,zazdroszczę mieszkania wśród łąk.Nie wiedziałam,ze następna kujawianka jest na forum, z której części?
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

U Ciebie ciągle lato i oby jak nadłużej ;:108 . Masz ty krzepę do pracy; ja powoli wysiadam ;:174 , chociaż się nie daję ;:134 . Śliczna ta barbula - chyba zaczynają mi się podobać variegaty ;:14 . A zakątków to masz pełno, tylko trochę większych, bo i teren duży ;:63 . Lubię do Ciebie zaglądać, bo tyle w Tobie energii, że dajesz kopa i mnie ;:196 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Witaj Małgosiu :wit
Ta pierwsza biała Dalia piękna i tak dorodna, ma dużo kwiatów :)
Moje zaniedbane trochę miały sucho, i nie są takie okazałe,a może i gleba tam nijaka bez nawozu też jest ;:222 .
Ty swoje podlewasz???
asterki śliczne
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Witaj Małgosiu,ale bajecznie jest u Ciebie,rośliny w słońcu jednak są cudne i taka ilość,Twój ogród to marzenie z takim spokojem sie go ogląda,pozdrawiam i buziaczki dla Ciebie ;:196
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 3

Post »

Witam w kolejny urlopowy dzień. Pięknie dzisiaj słoneczko przygrzewało i byłam nim zachwycona do czasu, aż poszłam ze szpadlem zrywać darń. Jest bardzo, bardzo sucho.Podlewałam znowu, tym razem skupiłam się na drzewach, iglakach.
A na deser zakupiłam sobie cebule tulipanów, zawilców, hiacyntów i obrazków włoskich. Teraz tylko czekam jak ziemia mi pozwoli, abym do niej włożyła te cebule.


Monia - Czekałam na Ciebie. Ósma minęła i co? :D

Ewo - Ja go kupiłam od Pana, który nawet dał mi wizytówkę, ale....szukałam i nie mam. I nawet znacznik posiałam, bo tam też była nazwa szkółki. Ja będę szukała też takich powojników z dzwonkowatymi kwiatkami.Pokochałam je. :D

Paulinko - Bo on jest i śliczny i fotogeniczny ;:215

Aniu - Annes - Kotki lubią słoneczko. Tylko ich futro po tych kąpielach słonecznych jest ....wiadomo jakie. :D

Marzenko - Zapraszam, z czasem to już tak bywa...ciągle go za mało, za szybko leci ;:196

Małgosiu - Jestem ze Świecia, a dokładniej to mieszkam 2 km za nim. Witaj :wit

Aniu - Pulpa - Bardzo mi się zrobiło przyjemnie, że zagrzewam do robót ogrodniczych. A tu masz rację , lubię coś robić. A teraz jak mogę ogrodowi poświęcić więcej czasu, to czuję się przeszczęśliwa. Nie zawsze tak mam tyle energii, bywa że po powrocie z pracy do domu ....nie mam ochoty zupełnie na nic. Widocznie działam na baterie słoneczne. ;:196

Aniu - Anabuko - Dalie podlewałam, i robię to nadal. I rosną na nowej rabacie, którą stworzyłam wiosną, a po zdjęciu darni nasypałam kompostu. One lubią jeść :D

Martuś - Dziękuję za miłe słowa. ;:196


W warzywniku pozostało już niewiele. Dojrzewają ostatnie papryki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I hostowisko - żurawisko - dyniowisko :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaczęły kwitnąć marcinki...

Obrazek

Róże mnie codziennie zaskakują. Są coraz piękniejsze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kwiatuszki, które siałam i teraz kwitną :D

Obrazek

Obrazek

i szykująca się do przeglądu stomatologicznego moja Mikusia

Obrazek

i nadchodzą :evil: :evil: :evil:

Obrazek

Lecę chłopakom pokibicować, bo jednym okiem patrząc widzę, że sobie radzą :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”