Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Tak Ewuś, sezon już od jakiegoś czasu zamknięty. A w zeszłym tygodniu byłam okryć rośliny. U nas w Łdz jeszcze pogoda nie najgorsza, tam natomiast głowę chce pourywać i w ogóle zimno jak.... . Myślałam też o wędzeniu przedświątecznym, ale chyba mi się już przejadło. Em dalej ma wiesz.. zajawkę. Kupuje książki, internet przewertował już chyba cały. Ostatnio na nawet fajną (podobno) książkę wreszcie trafił. Właśnie siedzi i ją pochłania. Opowiada mi że uwędzimy to i tamto. Nawet podobno jajka się wędzi. Bleee. Ja też już tęsknię za sezonem. Ojjjj bardzo. W zeszłym roku złapało mnie gdzieś przy końcu grudnia. A w tym roku już tak bardzo tęsknię za ciepłymi dniami... .
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Mati dzięki za propozycje, ale ja i tak zimą za wiele tego nie pooglądam :(. Muszę czekać do wiosny.
Ale mogę z Wami troszkę powspominać ostatnie kwitnienia jesienne
Mushimara w kiepskiej jakości-
Obrazek
Obrazek
Blue Light
Obrazek
Chopin
Obrazek
Artemis
Obrazek
Kosmosy
Obrazek
Obrazek
Kosmosowo Pomponellowo Artemisowo
Obrazek
Obrazek
Taki korzeń wyciągnęliśmy
Obrazek
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Domyślłam się ze Emek w necie siedzi i pochłania wszystko jak tylko na znajomy nick na wedlinach domowych wpadłam ;:306 ;:306 Pisal facet wiec nie mogłas być to Ty :;230 .
Blu Light przecudny, ale i kosmosy robią niesamowite wrażenie w takiej ilości
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Hej Magda,

dawno Cię nie było, już się martwiłam :) Piszesz, że już zaczyna Ci brakować sezonu - u mnie - z racji bezpośredniego sąsiedztwa ogrodu - jest on dłuższy, ciagle coś tam robię. Obecnie czekam na zimę - w końcu będzie trochę spokoju :;230 A poza tym do wiosny już niedaleko, jeszcze tylko kawałek grudnia, styczeń, luty, a marzec - no to już wiadomo :wink:
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Oj Madziulka teraz jest sporo nowych odmian, o których nie czytałam ,bo mi w sumie przeszło ;:306 . U mnie najwcześniej kwitła do tej pory Early sensation , jesienią dokupiłam Diamantino która podobno też wcześnie kwitnie - czas pokaże.
Early ma kwiaty koronkowe
Pozdrawiam. Ewa
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Madziu no ja tak mam co roku. Znikam na jakiś czas a potem pojawiam się i marudzę, że chcę wiosnę :) Musi być ten czas na odpoczynek od ogrodu. Kocham przyrodę, ale nie na tyle żeby zajmować się nią cały rok. Kiedyś uwielbiałam turystykę. Teraz rozwój tego hobby mocno jest ograniczone. Latem nie mogę pozwolić sobie na wyjazd bo podlewanie, bo pielenie itd. A dwa tygodnie bez tych czynności to za dużo dla roślin. Także potrzebuję w ciągu roku chwili wytchnienia na zajęcie się innymi sprawami. W tym roku zdecydowanie szybciej mi przyszła ochota na powrót do działkowania.
Ewuś nie potrzebuję nowości. Najlepiej coś starego, sprawdzonego. Nauczyłam się już, że nie zawsze opłaca się rzucać na nowości. No ale w szoku jestem, że Ci przeszło. Przerzuciłaś się na coś innego? Czy po prostu jesień tak na Ciebie działa i nie myślisz do wiosny o roślinach?
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Madziu to chyba jesień ;:306 na razie nie myślę o roślinach. Czeka mnie troszkę przesadzania. jakieś maluchy z hortensji mam na dzialce to wiosną możesz dostac jak bedziesz chciala - ale jakie odmiany to teraz nie powiem. Dla zachęty porownanie platkow trzech hortensji
Obrazek
Pozdrawiam. Ewa
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Tak jak z rh, postanowilam spróbować z hortenkami. Nie mam sprecyzowanych odmian w planach. Po prostu taki eksperyment. :-) A takie zachęty działają.
Roślinki na działce śpią, w domu natomiast czekam na phalki. Kilka wypuściło pędy. Mam nadzieję że na święta pięknie przyozdobią mi mieszkanko.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Witaj Madziuniu, ;:196 roślinki smacznie sobie śpią, my szykujemy się do świąt i marzymy o wczesnej wiośnie. ;:23
Clematoholizm już u Ciebie na najwyższych obrotach i nowinki ślicznie Ci zakwitły. ;:138 ;:138
Miejsca masz pod dostatkiem, więc sadź i chwal się dorobkiem a chętnych do podziwiania jest multum.
Ściskam serdecznie i trzymaj się zdrowo. ;:168 ;:7
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Oj tak.....chwal się chwal, zwłaszcza ze następny sezon powinien być jeszcze lepszy. :uszy
Fakt że z nowościami nie zawsze jest dobrze, ale taka to ludzka przypadłość mieć więcej i ładniej.
Zima szybko minie, więc na pewno do wiosny coś wymyślisz na nowy sezon. :wit
Grażyna.
kogro-linki
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

Stasiu święte słowa piszesz. Dziś pierwszy grudnia, więc już wypada wziąć się za świąteczne sprzątanie no i zakupy. Prezenty te sprawy.. Lubię święta ale jakoś w tym roku mnie to przeraża :) . O wiośnie myślę już od dłuższego czasu. Clematoholizm mną totalnie zawładnął. W dużej mierze się do tego przyczyniłaś :) Wiesz..apetyt rośnie w miarę jedzenia. Coś tam myślę o nowych nasadzeniach. Ale nie wiem jaki będzie budżet. Zwłaszcza że czeka mnie kupienie kosiarki i kosy spalinowej. A to jak dla mnie, spory wydatek.
Grażynko ciągle myślę i zastanawiam się skąd na to moje wymyślanie wziąć kasę :D hehhehe. Póki co, zaopatrzyłam się w literaturę i czytam i czytam ... i czytam. Coś tam zaznaczam... :) A to moja nowa literatura. Mam o czym myśleć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Letnia odsłona leśnego rancza nad wodą

Post »

No jasne. Czytasz, zaznaczasz i nakręcasz się coraz bardziej. Jak my wszyscy :;230
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”