Ogród ?po 30-tce?

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Aniu, też bym z chęcią napasła oczy tymi cudami, które Tobie dane było obejrzeć ;:113 a niekoniecznie kupić. ;:306
Czasem musimy się obejść smakiem ale miłe wspomnienia pozostaną i to jest bezcenne, dzięki za piękne fotki. ;:196
Zmiany w nasadzeniach zrobione, rośliny posadzone, tylko jeszcze rudy przystojniak posprawdza, czy wszystko jest po jego myśli. ;:215
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Widzę Aniu, że pośród innych kwiatuszków zakwitł ci pierwiosnek łyszczak. Sporo jest anomalii w tym roku :D U mnie zakwitł teraz powojnik. Ale nie powtórnie, tylko dopiero pierwszy raz w tym sezonie. Chyba jednak przypisywać to mogę temu, że przesadziłam go z donicy do gruntu. W donicy zbyt się dusił, a w ziemi dostał paliwa i ruszył. :D
W Skierniewicach chyba się nie spotkamy, bo miniemy się w czasie. Ja bęę wyruszać dopiero o 9 lub 10, a ty pewnie już będziesz w tym czasie po zakupach. Życzę więc miłych i owocnych polowań. Zostaw dla mnie trochę :wit
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

beacia0088- witam Cię i cieszę się, że Ci się podoba, bo ja się już od bardzo dawna tak nie starałam :;230 . Ja też wolę bezpośredni kontakt, ale tu się nie da - damy radę ;:168 . A kotkę pogłaszcz, chociaż broi :D .

AmeliaL-czytałam o Twoim zmartwieniu, ale cieszę się, że wszystko jest ok ;:168 .
Żurawki i hosty to rośliny samoobsługowe - a mnie o to chodzi :D .

mmudant-Magdo-czasem coś uda mi się zobaczyć, ale rzadko :oops: .

bejka1970 -Beato-miło Cię gościć ;:168 . Mam nadzieje, że kiedyś zakwitną nam te chryzantemy ;:131 .

Maryniu- przykro mi, że źle się czujesz; mam nadzieję, że to szybko minie, bo trzeba jeszcze coś poprzesadzać, czyż nie? ;:306 . Dziękuję za troskę ;:196 .

PEPSI-no to jestem spokojniejsza, że zaglądasz ;:333 . A te niebieskie kwiaty to ketmia syryjska, jak przekwita. Normalnie ma kwiaty liliowo-wrzosowe ;:224 .

stasia_ogród- wiedziałam jadąc, na co mnie stać. Ale popatrzeć było warto ;:215 . Mój rudzielec jest ze mną cały czas w ogrodzie, wybiera tylko słoneczne miejsca do wylegiwania. A czy jest wszystko posadzone? - ależ skąd! ;:306 .

wanda7- tak przypuszczałam, a ja muszę jechać o świcie i w miarę wcześnie wrócić, bo jak gdzieś pisałam - mam gości po południu. Nie martw się - wszystkiego nie wykupię; może jakąś trawkę i trochę cebul. Taki jest plan :;230

. Obrazek
Kolorowych snów ;:41
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Piękne te kosmosy ;:215 niby takie zwyczajne a tyle uroku i lekkości wnoszą do ogródka :D
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Aniu tak wcześnie ;:19
W każdym razie ,piękne warszawianki ;:138
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

e-babcia pisze:Aniu tak wcześnie ;:19
Pewnie zmęczona ;:224
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Miłej nocki,jutro nowy dzień i kolejne obowiązki .Teraz odpoczywaj:)
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Chodzę spać ok.20.00-tej, ale wstaję o 4.00 rano ;:108 . Należę do tzw. słowików. A prościej - to wstaję z kurami i z kurami chodzę spać :;230 . Dziękuję za wizyty - jutro pogadamy (popiszemy) ;:196 ;:162 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

No Aniu Ty już śpisz a ja dopiero przyczłapałam z ogrodu ;:219 ,śliczne te zakamarki Twoje , oj kiedy ja tak będę miała , wręcz tajemniczy ogród ;:180 , u mnie wciąż wszystko jak na dłoni ;:145 , miłych snów , pa , pa
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Ojej ;:oj ,a ja z reguły przed północą się kładę do łóżka,szkoda życia :heja
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Witajcie rankiem ;:3 . Od 4.00 już biegam, a Wy błogo jeszcze śpicie. Każdy ma inny zegar biologiczny ;:131 .
dziękuję za odwiedziny, od razu mam więcej energii i idę coś poprzewracać w ogrodzie :;230

Mateusz- pięknie to napisałeś o kosmosach, romantyk z Ciebie ;:168 Dziękuję za współczucie, ale faktycznie trochę się zmęczyłam.

e-babcia-zabrałam się wczoraj za mielenie gałęzi u sąsiadki, bo chciała wyrzucić. Wbrew pozorom to trochę męczące, tak za każdą gałązką schylać się i wkładać do rozdrabniacza, a potem przewieżć do siebie i rozsypać pod drzewami. Miałam dość, a dzisiaj druga tura, bo te domowe urządzenia to na raz nie dają rady ;:174 . Ale ściółki będzie, że ho ho!.
Ja kosmosy też nazywam warszawiankami i bardzo je lubię :D .

chalaputkowo- ja pracuję tylko od rana; popołudnia nie dla mnie, sypię się ;:174 . Zawsze tak było - uczyłam się tylko od świtu. Nie mogę powiedzieć, że zarywałam noce ;:306 . A zakamarki u Ciebie będą wcześniej niż myślisz :lol: .

Dorota- mnie też szkoda życia na spanie, ale żeby funkcjonować wydajnie, muszę spać 7 godzin; ten typ tak ma :uszy . Swoje w ciągu dnia nawywijam, nie ma obawy; eM mówi, że mam motorek gdzieś tam z tyłu... ;:306 .

Coraz trudniej znaleźć w ogrodzie kwiaty ;:145
spóbuję zebrać nasiona (jak nie zapomnę) i napiszę tutaj, bo kogoś to interesowało :?:
Obrazek
inne trójsklepki, ale ciężko mi jakoś je dobrze 'złapać' :oops:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
moja barbula- czekam na kwiaty ;:65
Obrazek
bluszcz ma takie korzenie - widać grubość pędu w porównaniu z liściem :shock:
Obrazek

Obrazek
przegląda się w wodzie?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
'troszku' impresji :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
moja ulubiona
Obrazek
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Aniu-kłamczuszko 8-), twierdzisz że coraz trudniej znaleźć kwiaty u Ciebie w ogrodzie, a ja jeszcze mnóstwo piękności tutaj widzę! ;:oj , aczkolwiek natrafiłam również na coś, czego osobiście delikatnie rzecz ujmując nie lubię, czyli kosmosy, z założenia nigdy w moim ogrodzie nie zagoszczą, podobnie jak to miało być z tzw byczkami, czyli aksamitkami, ale moja kochana koleżanka ViolaK przysłała mi nasionka, do których dołączyła karteczkę z nieznoszącym sprzeciwu zdaniem: "masz to posiać!!" - nie no skąd, wcale nie jest złośliwa ;:131 :twisted:
/wręczam sobie nagrodę za najdłuższe zdanie świata :wink: /
Ten rudy przystojniak po prostu powala na kolana, boski! ;:108
Nam w ciągu miesiąca zginęły dwa koty: kocica którą mieliśmy ponad 15lat, podejrzewam, że z racji wieku mogła oddalić się na wieczne łowy, ale na to co stało się z Jej trzyletnim synkiem już pomysłu nie mam :(
Chciałam się pochwalić, a raczej pożalić ;:145 , że ja również wstaję kilka minut po 4:00, z tym że u mnie nie jest to kwestią wyboru :evil:
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogród ?po 30-tce?

Post »

Aniu - fajny masz sprzęt do drewienka ;:138 i u mnie by się przydał.
Pierwsza fotka ;:oj
Miłego dnia Aniu :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”