Danusia Mój ogród cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Tacca pisze:Chyb kocur uważa że u nas jest sporo atrakcji skoro ciągle przyłazi. ;:306
Danusiu, spodobał mi się opis przygód kocura. :lol:
Z całą pewnością Wasz ogród i oczko wodne dostarczają mu nie lada przygód, a koty są bardzo ciekawskie.
Jest takie angielskie pwiedzenie o kotach, które w tłumaczeniu brzmi mnie więcej tak: kot zginął przez ciekawość, ale satysfakcja sprowadziła go z powrotem. ;:108 :)

Podziwiam Twoje zdolności w filcowaniu. To świetna wiadomość, że wełna merynosów nie chłonie za bardzo wilgoci. Nie ma to jak naturalne materiały. ;:333
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Danusiu kapcie też sa ładne ;:215 dolna z Ciebie dziewczyna ;:63 ;:63 Ja przyniosłam chryzantemy ze cmentarza ,bo były ładne i chcę sobie zrobić szczepek na przyszły sezon
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Tereniu ;:196
Beatko ;:196
Daria, dziś rozdaję całuski ;:196 ;:306
Osłona z trawy chyba kocura zmyliła, bo od kilku dni przechodzi koło płotu i tylko zerka. Zobaczymy jak będzie wiosną.
Wełna z merynosów jest cudna. Bardzo przyjemna w dotyku i wdzięczna do filcowania.
Jadziu, Tobie też całuski wysyłam ;:196 , ja niestety w tym roku nie byłam na cmentarzu, może przed Bożym Narodzeniem dam radę.
Od dziś się rehabilituję, mam nadzieję że za miesiąc będę już na chodzie. Na razie wszędzie samochodem podjeżdżam i cieszę się że po mieszkaniu i trochę po ogrodzie mogę chodzić.
Białe chryzantemy dokupiłam i mam nadzieję wiosną doczekać się sadzonek. Z poprzedniego roku mam trzy kolory. Bordowy, ciemny bordowy i złoty z bordowym środkiem. Ładne ale trochę za ciemne na tą porę roku.
wreszcie się rozwinęły, może w sobotę zrobię im sesję zdjęciową i się pochwalę.
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3664
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Danusiu podziwiam Twoje zdolności,śliczne te butki ;:333
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Kasiu dziękuję
;:196
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Dobrze Danusiu ,ze trafiłaś na rehabilitację w dodatku aż miesięczną i to w szpitalu. Postawią Cię tam na nogi i tego Ci życzę ;:196 A buty to nieprawdopodobna rzecz. Rozumiem jeszcze filcowanie, moja córka robi tak kwiaty...ale ,ze jeszcze podeszwę doszywasz jakoś to już naprawdę mistrzostwo ;:oj
Myślę ,że one są podobne do ruskich walonek tzn że oni chodzą zimą po sniegu i ani nie przemakają i są b. ciepłe , takie na północne krańce :)Oczywiście nie porównuję z Twoimi bo Twoje to arcydzieło ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Dopisuję się Danusiu do pochwał nad Twoimi zdolnościami. Opanowałaś już chyba wszystkie tajniki filcowania ;:333
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Kiedyś dawno temu uczyłam sie filcowania w szkole , nic już z tej wiedzy w głowie nie zostało ;:185 no może prawie nic ;:180 Danusiu przyjmij i odemnie wyrazy uznania dla Twoich prac ;:180
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Karolinko, Bardzo jestem zadowolona z rehabilitacji, jednak kręgosłup mam w takim stanie że te zabiegi mnie nie uleczą. Oby choć trochę pomogły. Bardzo to u mnie skomplikowane. Buty na razie ciągle testuję w różnych warunkach pogodowych i myślę nad nowymi i jeszcze pomyślę nad letnimi i nad sandałkami. Spodobało mi się bardzo takie obuwie, więc na pewno będzie ciąg dalszy. Przed nami cały nieznośny styczeń. Akurat zanim zaczniemy siać, będę miała trochę czasu na filcowanie. Pozdrowienia dla córki filcującej kwiatki, z czasem i ona zacznie robić coś nowego. To że to walonki to nie ulega wątpliwości , muszę jeszcze wymyśleć wzory takie żeby te walonki ładnie wyglądały.
Marysiu ;:196 za pochwały, niestety jeszcze trochę zostało do nauczenia się, ale to dobrze lubię nowe wyzwania.
Monika również ;:196 za pochwały. Jak raz filcowałaś to na pewno nie zapomniałaś, to jak jazda na rowerze. Może kiedyś spróbujesz znów i będziesz zaskoczona jak dużo pamiętasz.
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Danusiu - to był taki rodzaj filcowania na góralskie portki a nie takie lekkie i zwiewne cuda jakie Ty robisz
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Monisiu, bo Ty filcowałaś jak podejrzewam z wełny z naszych owiec, a ja filcuję z merynosów. Włókna są delikatne w dotyku , prawie jak jedwab.
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Nie mam daleko i w końcu będę się musiała do Ciebie wybrać ;:196 o ile oczywiście będziesz miała ochotę się ze mną spotkać ;:108 może mi wtedy opowiesz cos więcej o tym filcowaniu bo fakt ja na owczej wełnie próbowałam. Z resztą z wielką przyjemnością zobaczyła bym Twój ogród
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Danusia Mój ogród cz.4

Post »

Moniko z przyjemnością się z Tobą spotkam. Wiem że bywasz w moich okolicach, koniecznie musimy się umówić. PW
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”