Florą malowane 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Florą malowane 2

Post »

Jestem i ja Alu ;:167 Fajnie zobaczyć znajomy ogród po dłuższym niebycie ;:108
Pozdrowienia dla Eli ;:4
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Florą malowane 2

Post »

Mnie też było miło zobaczyć zdjęcia. Cieszę się, że tak pięknie wszystko Ci kwitnie i tak cudnie wygląda ;:63
Awatar użytkownika
a_nie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1620
Od: 31 mar 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Florą malowane 2

Post »

karolacha
Witam serdecznie nowego gościa, dziękuję za miłe słowa.
karolacha pisze: już się mnie nie pozbędziesz :)
Nikogo nie chcę sie "pozbywać" tym bardziej że u mnie nie ma tłoku, bo wątek płynie w wolnym tempie. Cieszę się z każdych odwiedzin. Dla Ciebie ogólny widok na mój ogród.

Obrazek

ewelkacha88

To prawda kolkwicja królowała u mnie przez dwa tygodnie. Teraz zachwycam się tą róża. Kwitnie już chyba trzeci tydzień i nie zrzuca kwiatów. Może dlatego, że jest pod zadaszeniem. Nie wiem jaka to róża, czy może ktoś wie czy tak zachowuję się flammentanz?

Obrazek

witch

Mi też spodobały się te czosnki. W ogóle lubię odwiedzać nasz park w Wejherowie, gdzie "KASZËBSCZÉ NÓTË" przyśpiewuję siedzący na ławeczce Kaszub.

Obrazek

izaziem
Nie nie byliśmy na koncercie. Trzeba się będzie kiedyś wybrać. Rabata niezwykła tylko jak dla mnie trochę za pstrokata. Lubisz fontanny w parku to proszę:

Obrazek

Yollanda
Park w Wejherowie musisz koniecznie odwiedzić. Mnie zachęciła do tego Izaziem. Pospaceruj też głębiej po drewnianych ścieżkach przy bardziej naturalnych widokach. Poza tym w tej alejce będziesz czuła się jak u siebie :wink:

Obrazek

Maska
Dla mnie ten klombik trochę za pstrokaty, może dlatego, że nie przepadam za aksamitami. Marysiu nie umiem tak fotografować niebieskości nade mną, to chociaż podobne odcienie szałwii muszkatołowej, która mi się pięknie rozsiała.

Obrazek

wanda7
Mnie też ta truskawka szokuje, rośnie na kamieniach pod którymi jest agrowłókniną. Ciepło kamieni ją grzeje, nie jest zapiaszczona i zagrzybiona. Dla Ciebie róża Fashion. Kupiłam ją kiedyś za niewielkie pieniądze w A. W tym roku wygląda pięknie i nie odstaje od zakupionych w szkółkach.

Obrazek

anabuko1 Dziękuję za miłe słowa. ;:196 U mnie zaczynają lilię tu spring pink

Obrazek

asma
Cieszę się że jesteś ;:138 Rozumiem Ciebie, ja też nie mogę znaleźć tyle czasu ile bym chciała. Zawsze forum jest kosztem czegoś.Ale ten widok różanki z garden of rose, Ena Harkness i chippendale jest dużo ciekawszy niż góra prasowania :evil:
Zobacz na PW.
Obrazek

Obrazek


lemonka Cieszę się z Twojej wizyty. Czy w Twoim avatarku są czosnki które zobaczyłam w parku? Dla Ciebie róża eden rose

Obrazek

No i na koniec dla Lisicy. Jej ulubiona róża Astrid Gräfin von Hardenberg, za odpowiedź na Pw którą oceniłam celująco.

Obrazek
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Florą malowane 2

Post »

Wow,ależ długachna i kolorowa odpowiedź ;:196
Dziękuję Alu za różanki,czy rosnące u stóp żurawki(w odcieniach bordo)rosną u Ciebie na ;:3 :?:
Dają radę :?:
Pozdrawiam cieplutko :wit
odp na pw ;:167
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2216
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Florą malowane 2

Post »

Ale trafiłam..
Taki piękny, zadbany i efektowny ogród posiadasz, że nie mogę wyjść z podziwu ;:303
Awatar użytkownika
Lisica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1430
Od: 19 lut 2013, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i Ziemia Kaszubska

Re: Florą malowane 2

Post »

Alicjo,
Wielkie dzięki! ;:167 ;:167
Piękną rozę Astrid Graffin uchwyciłaś fantastycznie, a nie jest to łatwe.
Podziwiam też, że u Ciebie raczyła zakwitnąć.
U mnie pierwszy kwiat zgnił od deszczu, następne 3 pąki też musiałam obciąć, bo zaczynały gnić. Aktualnie ma jeszcze 3 pąki, nie wiem co się z nich wykluje. Mam jednak do tej rozy anielską cierpliwość, więc nie złoszczę się, tylko czekam. "Serce nie sługa...."

Twój ogród jest przepiękny, idealnie wkomponowany w krajobraz, a jednocześnie z mocną indywidualną nutą.
Według Marysi Maski ogród "odzwierciedla" właściciela. Twój jest pełen uroku, ciepły i radosny - tak go widzę i tak postrzegam Ciebie.

Czosnki w parku mnie zachwyciły. Są jak wyjęte z bajki dla dzieci

P.S. Miło jest znowu, po latach dostawać oceny, i to celujące! ;:306
Lisica
"Tylko błękit wciąga nas..."
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Florą malowane 2

Post »

Może i ja kiedyś zawędruję do tego parku. Różę Astrid Gräfin von Hardenberg też mam i lubię ją za jej cudny kolor i zapach. Twój ogród jest bardzo zadbany i kolorowy. Pięknie, moje gratulacje :-)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Florą malowane 2

Post »

Alicjo, a masz jeszcze ten szpaler lilii przy ogrodzeniu? Aleja różana za śpiewającym Kaszubem wspaniała i pewnie pachnąca ;:63 Róża dla Lisicy ma ogromne kwiaty, przynajmniej w porównaniu do dłoni która ją unosi :D
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Florą malowane 2

Post »

Piękne lilie w kępie i w jedym kolirze6.Ja tylko taką większą kępa mam św.Józefa. reszta W mniejszej ilości. Ale i tak cieszą.
Róże mas śliczne. Astrid na cudny i kolorek I zapach.Chipek to jedna z moich ulubienic. :wink:
Widoczki ogrodowe piękne. Też widzę lubisz kamienie.
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Florą malowane 2

Post »

Bardzo lubię takie ogólne widoki ogrodu, wtedy się człowiek orientuje kto co ma , zapamiętuje ogród a Ty masz b. ładnie. Jest ścieżka , są wysokie, z przodu niskie rośliny, b. ładnie , podoba mi się ;:138
Masz rację, Milin to agresywne i duże pnącze. Nie sadziłam do ogrodu bo jest za duże. Ale M zobaczył w Otmuchowie twego Milina na pniu , kupił i zakochał się , więc nakupował takich pnączy wiele ;:306
Na razie są małe , ale juz widzę co sie będzie działo i ile będę miała przycinania ;:306 :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Florą malowane 2

Post »

Marysiu odpowiem za Alę, szpaler róż w parku niestety nie pachnie!!! Jak tam jestem zawsze jednak każdą obwąchuję w nadziei, że jednak ...
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Florą malowane 2

Post »

Alicjo,
w wejherowskim parku była meta na zawodach, na których byłam w niedzielę, 9 lipca.
Ostatnie kilkaset metrów wiodło drewnianymi pomostami.
W te bardziej cywilizowane miejsca już nie chciało mi się zapuszczać po 10 i pół godzinach biegu.
Muszę kiedyś znaleźć czas i pozwiedzać park na spokojnie.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Florą malowane 2

Post »

izaziem pisze:Marysiu odpowiem za Alę, szpaler róż w parku niestety nie pachnie!!! Jak tam jestem zawsze jednak każdą obwąchuję w nadziei, że jednak ...
Szkoda! nie wszystkie róże pachną, ale żeby wcale? zauważyłam że zapachy związane są z nawożeniem, podłożem i oczywiście nasłonecznieniem :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”