Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Przepraszam ,że nie odpisywałam ,ale przychodzę zmęczona ,praca i ważne sprawy do załatwienia ,przejrzę FO i tylko tyle.

gracha pisze:Alu u Ciebie już po wykopkach,zima może przyjść :wit miłego tygodnia
Tak Grażynko zima może przyjść tylko jak ja na rowerze będę jeździć

Biedronka641 pisze::wit Alu.
Dalie już wykopałaś .Teraz tylko niech Ci się ładnie przechowają. ;:108 Mnie się nie udawało.Ty masz pomieszczenie to Ci się za pewnie uda. Co jeszcze robisz w ogrodzie?
Alu dalie wykopałam ,ale wczoraj zobaczyłam ,że dwie zostawiłam w ogrodzie mam nadzieję ,że nic im się nie stało .Moje pomieszczenie jest z grzejnikiem ,każdy rok przechowywania w nim dalii jest wielka niewiadomą ,ale jak do tej pory ładnie się przechowywały to może i w tym roku będzie dobrze .Na razie na prace ogrodowe nie mam czasu ,ale do roboty jest dużo

takasobie pisze:Alicja! Koniecznie w przyszłym roku oznaczamy wszystkie Twoje dalie! ;:333 Dajesz znaczniki pod roślinami, a potem spokujesz je razem ze znacznikami. Robota jednorazowa na kilka lat :wink:
Miłko będę się starała oznaczyć nie tylko dalie ,tylko ten czas , ale może wiosną rzucę robote ;:306 i zajmę się ogrodem .

Pulpa222 pisze:Tym to sposobem, Miłka zapewniła Ci na następną jesień dodatkową pracę :;230 . Ale na FO trzeba mieć jednak większość roślin w miarę :wink: oznaczonych. Ja mam aż dwie 'zdobyczne' dalie i zobaczę, czy moja weranda nadaje się jako przechowalnia.
Szaro i zimno, :!: brrr.
Aniu jak będę miała więcej czasu to pooznaczam ,wiesz jak byłam młodsza to oznaczniki nie były potrzebne znałam swoje rośliny na pamięć ,a miałam ich bardzo dużo .

amalia pisze:Witam Alicjo Przybywam do Ciebie z rewizytą. ;:168 Podziwiam róże, lilie i inne kolory w Twoim ogrodzie są piękne, lubię oglądać zadbane, kolorowe ogrody tworzone z pasją..... Piękny jest Twój ogród, aż dech zapiera... Uwielbiam tak ukwiecone rabaty, bajecznie ;:138
[/quote]
Amalio miło mi ,że mnie odwiedziłaś ,dziękuję za miłe słowa ;:168 Ogród to moja odskocznia i tworzę go spontanicznie i wtedy mam najlepsze efekty ,które mnie właśnie się podobają

Wszyscy wspominają ciepłe lato to i ja też :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Miłego weekendu ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Alu to dobrze że już jesteś wolniejsza od zajęć, bo ogród który pokazałaś na ogólnym zdjęciu jest śliczny ;:63 ;:63
Żylistek obsypany kwiatami i róża taka piękna :D
Odpoczywaj bo masz weekend ;:196
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Marysiu następny tydzień też napięty :( nie lubię jak muszę coś szybko załatwiać .Odpocząć muszę bo w domu żadna praca mi nie idzie .A to dzisiejsze wydarzenie biedna Jola ..
Pozdrawiam Alicja
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Witaj Alu,chyba wszyscy jesteśmy trochę zmęczeni ,mnie strasznie marnie idzie w ogrodzie ,bo ciągle mnóstwo spraw ważniejszych, a i na forum ciężko odrabiam zaległości mojej nieobecności,wspominki super ,Twój ogród pięknie się prezentuje,,miłej niedzieli życzę ipozdrawiam :wit ;:168
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Też oglądam letnie zdjęcia, bo idzie zwariować w tej szarości ;:134 . Czegoż to słonko takie oszczędne ;:145 .
Co do znaczników, to sporo z nas już to ma, że zaczynają być potrzebne - hehehe. Najgorsze jest to, że nic nie można poradzić. Ja z natury jestem dość wojownicza, a tu nie ma z kim walczyć o lepszą pamięć ;:185 . Czyli tak: notesy, kartki, znaczniki i nie wiadomo co jeszcze. Lepiej pooglądam kolorowe zdjęcia :;230 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Alu jeszcze kolorowo u Ciebie , miło popatrzeć
Miłej niedzieli :wit .
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Wszyscy tęsknimy za ;:3 a tu kolejny szaro-bury poranek . Mnie się bardzo ten widoczek z wierzbą podoba , aj dłuźy sie do wiosenki ;:145
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Witaj Marto :wit dziękuję ;:196
Ten czas taki krótki .Myślałam ,że jak będę starsza to czasu wolnego będę miała pod dostatkiem ,a tu nici z tego ,moja mama też na nic nie ma czasu :D i tylko mówi kiedy ja w końcu odpocznę .Zdróweczka i miłej niedzieli ;:3


Aniu :wit
Znam osoby bardzo wiekowe ,a pomięć u nich do pozazdroszczenia .
Będę myśleć nad znacznikami i część zimą może przygotuję :wink:
Oglądam właśnie Maję w ogrodzie ,zainteresował mnie lilak Prestona .
U mnie mgła , już wolałabym normalną zimę .Miłej niedzieli ;:3

Jadziu :wit dziękuję ,ale to już historia Miłej niedzieli ;:167

Moniko taka niby ładna pogoda bo mrozu nie ma ,ani śniegu powoduje to ,że bardziej chce nam się wiosny. A ta wierzba mo spełnienie mojego marzenia o niej z dzieciństwa ,byłam nią zawsze zachwycona i mam :D .Pozdrawiam ;:167

kilka wspominek



Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Witaj Alu masz rację, że ta mgła działa tylko przygnębiająco i ja też wolałabym już śnieg... byłoby przynajmniej biało!
Maczki kalifornijskie, kiedyś miałam ich dużo ale potem jakoś nie chciały róść. Trzeba będzie do nich wrócić :D
Dobrego dnia ;:196
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Dzień Dobry Alu - no jeśli chodzi o wierzbę to wcale Ci się nie dziwię bo piękna jest ;:108 , u mnie przez "suche"chmury przebłyskuje słoneczko , miłego niedzielnego dnia życzę ;:196
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Alu ja chcę lato :!: i te kwitnące róże ;:303
Awatar użytkownika
Margita
500p
500p
Posty: 529
Od: 21 kwie 2012, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Alicjo, śliczne zdjęcia i śliczny ogród!
Na drugim zdjęciu szczypiorek? Fajny taki, jako roślinka ozdobna.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zielony i kolorowy świat Alicjid cz3

Post »

Oj! Mnie się też zebrało na wspominki. Na razie przeglądam letnie zdjęcia, ale zaraz będę pewnie pokazywać :wink:
Aż się ciepło na sercu robi ;:173
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”