Przysypani tęczą kwiatów...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4317
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

kryzysowa pisze: chętnie odkupimy inne kaktusiki ogrodowe, jeśli posiadasz nadwyżki
u mnie tylko domowe kaktusy, w tej chwili już przyniesione z ogrodu do mieszkania - pomieszkają do przedświątecznego mycia okien i pójdą spać do piwnicy - wrócą na parapet w połowie lutego
a opuncje miałem, gdy jeszcze nie posiadaliśmy ogrodu i ... zlikwidowałem (za mało miejsca na parapecie)
teraz żałuję bo wiem, że mogą zimować w gruncie, ale już mam namiary na dwa ogrody w pobliżu i któregoś dnia zagoszczą i u mnie :wink:
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Andrzejku, żółte chętnie podeślemy, mamy dwie ukorzenione sadzoneczki ;:108
Zdaje się, że ciekawskie kruki próbowały, czy przypadkiem nasze opuncje na skalniaku nie są jadalne ;:302 , utrąciły dwa "talerze", wsadziliśmy do doniczek i rosną sobie ;:333
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

;:138 :wit Kasiu, pospacerowałam u Ciebie.
Ukorzenianie róż pojęłam, więc czerwiec-lipiec będzie pracowity.
U nas piękna, ;:3 pogoda i ciepło. Kwitnie forsycja pod moim domem. ;:oj
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
Margita
500p
500p
Posty: 529
Od: 21 kwie 2012, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Zajrzałam z rewizytą i jestem zachwycona ogrodem. Będę zaglądać i obawiam się, że nieco naśladować. ;:108
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Tosiu, dziękujemy za odwiedziny ;:168
Margitko, nie bardzo jeszcze jest co od nas "odgapiać", staramy się co prawda przeć do przodu z pracami ogrodowymi, co wiosną będzie już widać mam nadzieję :)
Obowiązki zawodowe oraz inne zajęcia hobbistyczne powodują u nas ciągły niedoczas, doba za krótka ;:222

Jesteśmy na etapie tworzenia ptaszarni :)
Pawie mnie od zawsze fascynowały, a Ond ma fioła na punkcie kur, /najbardziej ekscytują Go silki/, wiosną w/w stworzonka zamieszkają na naszych włościach :)

Obrazek
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

[quote="kryzysowa, to jeszcze się nasłuchać rozmów jak to pani Kowalska, pani Nowakowej.. ;:204
Chwała temu, kto słuchawki wymyślił ;:180 , albowiem dzięki nim, plotek niskich lotów w autobusie słuchać nie muszę ;:172 , choć trafiają się tak głośnie "przekupy", że nawet słuchawki nie dają rady ;:219
][/quote]

Moherowe berety ;:oj :;230 w Krakowie tego jak zaraza ;:14 :evil: superowy karmnik ;:215 a pawie każdy z nas ma :lol: ;:306
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Jaki fajny karmnik ;:138
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Kasiu i Ondku i ja wpadłam z odwiedzinami do tak wspaniałych ogrodników .Terenu macie mnóstwo, ale zapału jeszcze więcej ,a robota na 4 ręce zawsze idzie szybciej niż na dwie . W tak krótkim czasie dużo zdziałaliście i ani się obejrzycie teren będzie zasiedlony różnorodna roślinnością .Swoje warzywa to sama radość .Czytam ,że wiosną zawitają również śliczne kurki w Wasze progi ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Czy pawie śpiewy godowe też Ciebie fascynują ;:202 , byłabyś w znaczącej mniejszości. Sąsiad krewnej miał pawie. Trudne to było sąsiedztwo ;:306 . No, ale Ciebie ratuje miłość matczyna :lol:
Mówisz, że do sadzoneczek ozdóbki... Chyba będę musiała jakąś sadzoneczkę wyłudzić ;:198 . Karmnik klasyczny, piękny. U mnie na działce ptactwo szaleje w latach kukurydzianych (co dwa, trzy lata), ale i teraz sikorki, dzięcioły i szczygły się uwijają, a zaczynają też zlatywać sójki. Byle sarny trzymały dystans, bo mi zeżrą rośliny :evil: .
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Milkaaa
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 23 paź 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Jestem nowa i chwalę się Wam moimi daturami;))

Obrazek
Milkaaa
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Woooooww ;:oj ;:oj ;:oj :!: jakie wielkie piękne i pewnie okropnie mocno pachnące ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Kasiu ptaszarnia to dopiero cudo.......
Karmnik cudowny. ;:138 ;:138
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przysypani tęczą kwiatów...

Post »

Jadziu, dziękuję za wizytę ;:168
Działamy kiedy tylko czas nam na to pozwala, póki co tylko brak w/w psuje nam szyki, chęci i siły jeszcze w nadmiarze :)
Aniu, zdaję sobie sprawę z tego, jak hałaśliwe są pawie, mojej psiapsiókli sąsiad posiada wyżej wymienione ;:109
Ongiś nocowaliśmy u Agi po jakiejś suto zakrapianej imprezie, skoro świt obudził mnie wrzask ptaszyska o którym rozmawiamy, ło matko bosko elektryczna i rozmaita :shock: ;:202 , niewiele brakowało, a na suficie byłoby moje odbicie, tak skutecznie podskoczyłam na łóżku :;230
Myślę jednak, że można do tego przywyknąć, mieszkając niemalże w lesie, na co dzień mamy do czynienia z różnej maści ptactwem, w tym z bażantami, które wędrują po naszej posesji niczym kury, a te też do najcichszych nie należą :wink:

Witaj Milenko :wit , datury niesamowite! ;:oj

Kasiulka, co do ptaszarni mam podobne zdanie, zobaczymy czy pogląd mój się nie zmieni, jak w/w zasiedlą nieco hałaśliwi mieszkańcy ;:224

Niestety, przymrozki u nas zrobiły swoje, już jest "po zawodach", nie będzie mi dane oglądać mieczyków w rozkwicie, wszystko zmarzło ;:145
Może jakaś bardziej doświadczona koleżanka podpowie, czy to już czas na "ogacanie" roślin biorąc pod uwagę, że temperatura nocna w tym tygodniu ma oscylować wokół -3 stopni?
Im więcej czytam na ten temat, tym mniej wiem ;:219
Zauważyłam też wczoraj, że hiacynty i narcyzy mają "głowy" wysoko nad ziemią, tak powinno być? ;:218

Od kilku dni mamy nowego członka rodziny! :tan
Przybłąkał się do koleżanki i mimo jej usilnych starań, nikt się po w/w nie zgłosił.
Biorąc pod uwagę jak jest wychudzony, bardzo prawdopodobne wydaje się być, że nie miał stałego miejsca pobytu, pewnie tylko dobrzy ludzie dokarmiali "wyrzutka"..
Psoci okrutnie, wszędzie go pełno, cechami charakteru bardziej przypomina psa, a oto sprawca całego zamieszania - Garfield ;:109

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”