Mały ogródek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Lisica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1430
Od: 19 lut 2013, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i Ziemia Kaszubska

Re: Mały ogródek

Post »

Yollanda pisze: Może to nasza Lisica ma taką fantazję i talenty do latania.

Obrazek
Jolu!

W moim obecnym nastroju, najchętniej wykonałabym takie właśnie salto w śnieg!
Niech no tylko pojawią się zaspy, zaczynam ćwiczyć ;:306
Zdjęcie fantastyczne, natychmiast poprawia humor.
Tobie też niech poprawi. Życzę dobrego nowego roku, szczęśliwej Rodziny i wspaniałego sezonu ogrodowego.
A w czerwcu - spotkania na Kaszubach!
Lisica
"Tylko błękit wciąga nas..."
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mały ogródek

Post »

Ja już dawno stwierdziłam, że nie ma co martwić się na zapas.
Może nie będzie tak źle?
Myślę, że Jagis też ma już dosyć wody, zresztą jak wszyscy.
Chociaż ja jeszcze trochę przyjmę, dla ulżenia Tobie :D
Na moich piaskach woda jeszcze nie stoi
Po raz pierwszy je błogosławię
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Mały ogródek

Post »

Jolu - no proszę, widzę że wybierasz się w czerwcu na Kaszuby do Lisicy to całkiem niedaleko ode mnie. Zapraszam!
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Mały ogródek

Post »

A do mnie jest po drodze od Lisicy do Marysi :D
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mały ogródek

Post »

Ponury nastrój jest powodem zaniedbania wątku i długiego milczenia. Wybaczcie ;:180 .
Cześć Jola :wit
wybaczamy, ale chyba już jest coraz lepiej ;:196 dnia przybywa, słonko wychodzi, mróz i śnieg też ma swój urok.
Wiosna coraz bliżej, brak mi twoich kwiatów na zdjęciach, poprosimy coś na rozgrzewkę ;:108
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Mały ogródek

Post »

Witajcie moi mili.
Wprawdzie mamy zimę w pełni, ze wszystkimi jej atrakcjami jak śnieg i mróz, ale dnia już znacząco przybywa.
Od dna się odbiliśmy i wychodzimy na powierzchnię. Słonce coraz wyżej. Do wiosny jeszcze daleko, ale nadzieja się budzi.
Kwitnący hiacynt i szafirek na parapecie kolejną wiosnę zapowiada.

Lisico, Madziugos i Marysiu Ambo,
bardzo się cieszę z zaproszenia na Kaszuby. Przybędę niezawodnie, w podskokach oraz z wielką radością.
Latem będę miała więcej wolnego czasu. Spotkanie w tak miłym gronie i cudnym otoczeniu to niezapomniane, cenne chwile :heja :heja :heja .
Zapraszam Was także do mojego małego ogródka razem albo z osobna.W lipcu gdy kwitną liliowce jest szczególnie kolorowo, to dobra pora na wizytę. Zapraszam. :tan

Ewelkacho, Margo2, Przemku, Cymo2704,
dzięki za wizytę i miłe słowa. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę aby wiosna szybko zawitała.

Majko 411'
Dzięki za słowa pociechy. Masz rację, że już jest lepiej. Najgorsze ciemności i smutki już za nami.
Planuję na luty rozmnożenie pelargonii z sadzonek. Można to uznać za otwarcie sezonu 2017.
Podziwiam Twój piękny ogród i cudne róże. Takie widoki to lekarstwo na chandrę.
Od razu robi się cieplej na duszy i ciele. :wit


O ile ja wiodę ostatnio życie bez specjalnych atrakcji, można wręcz rzec, nudne, to mój aparat fotograficzny szaleje bez umiaru.
Wybrał się w grudniu na egzotyczną wyprawę w towarzystwie mojej córki i zięcia na safari, do Kenii.
Przywiózł wiele fotek, kilka zaprezentuję, i na rozgrzewkę, i żeby czas do wiosny mniej się nam dłużył.
Atmosferę szczególnie dla mnie podgrzewał fakt, że córka była w 4-tym miesiącu ciąży, teraz jest w piątym.
Podróż Jeepem po rezerwatach, bezdrożach i innych wertepach, to podobno w sam raz właściwe położenie dla kobiety w ciąży.
Ja się nie znam, bo jestem staroświecka. Było gorąco dosłownie i w przenośni. Wrócili cało i zdrowo. Chwała Bogu, oczywiście.

Jakieś drogi tam były

Obrazek

elefanty
Obrazek

parzystokopytne
Obrazek

giraffe
Obrazek

Król Lew z lwicą
Obrazek

Lew Świntuch
Obrazek

pan tera
Obrazek

a pan potem
Obrazek

Kilimandżaro pokryte śniegiem na równiku - zawsze mnie to zadziwia
Obrazek

homo sapiens
Obrazek

W hotelu nad oceanem
Obrazek

crazy podróżniczka
Obrazek

Obrazek

też bym tak chciała
Obrazek

coś na ząb
Obrazek

Ocean Indyjski
Obrazek

córcia "w objęciach" baobabu
Obrazek

cdn
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mały ogródek

Post »

O rety Jolu jakie bajeczne wakacje! ;:oj Nie dość, że dżipem po safari, nad oceanem się wylegiwać, pyszności się najadać, dzikusy spotykać. Zwierzaki oczywiście mam na myśli. To jeszcze świntuszenie można zobaczyć. No to się działo! Kenia to bardzo piękny kraj. Wcale się młodym nie dziwię, że ulegli pokusie, by kawałek tej ziemi zwiedzić. ;:215
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mały ogródek

Post »

Niezapomniane wakacje! A to odważna córcia ( bo ja też z tych bardziej staroświeckich, co to kobicie w ciąży każą odpoczywać). Fantastyczne zdjęcia i zapewne cała wyprawa. Masz piękną córeczkę!
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Mały ogródek

Post »

Po prostu wakacje marzeń ;:167 . Będą mieli piękne wspomnienia do końca życia ;:167
Nawet zaczęłam patrzeć na oferty takiej wycieczki, ale na razie to nie na moją kieszeń ;:145 . Może za 10 lat...
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mały ogródek

Post »

Świat jest piękny,ciekawy,tylko zwiedzać:) Córka w ciąży wygląda jak nastolatka ;:333
Miło tak pooglądać cudne miejsca i zwierzęta,które oglądamy na co dzień w zoo.
Basen przy morzu marzenie ;:167

Pozdrawiam
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mały ogródek

Post »

Jolu, mój wnusio Kubuś jak był w brzuszku u mamusi to też spędził z nami bajeczne wakacje. I to chyba było potrzebne mamusi Kuby, bo wiedziała że to jej ostatnie beztroskie wakacje :D A przynajmniej rodzice nie mieliby frajdy z pobytu jakby wybrali się w daleką podróż z maleństwem.. Małe dzieci mają swoje prawa, nie należy ich męczyć. Też jestem staroświecka. Ale i nauczona doświadczeniem. 8-)
Jeszcze troszkę i pokażesz nam zdjęcia wnuczka? czy wnuczki?
Awatar użytkownika
Lisica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1430
Od: 19 lut 2013, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i Ziemia Kaszubska

Re: Mały ogródek

Post »

Jolu,

No, to się Twój aparat napodróżował!
Urzekły mnie zwierzęta: piękne żyrafy, cudny gepard, bawół z ptakiem (brawo dla fotografa!).
W Kilimandżaro dosłownie się zakochałam. Uważam góry za najwyższą formę kreacji Natury, jej najdoskonalsze dzieło. Takie widoki, jak piramida Kilimandżaro działają na mnie jak narkotyk.

I w końcu - wielkie gratulacje dla Młodych za pomysł na podróż poślubną. Bardzo mi się podoba, że Twoja córka nie pozbawia się radości życia z powodu ciąży. To z pewnością lepsze podejście niż ograniczanie się przez 9 miesięcy.

Co do spotkania na Kaszubach, już nie mogę się doczekać!
Marzy mi się spotkanie w pełnym składzie: z Tobą, Marysią Ambą, Madzią, Krysią Ignis i Jagi. Można się będzie nagadać i pośmiać, będziemy podziwiać rozy, oglądać wiejskie koty, spędzimy ciekawie czas.

P.S. Pomysł z poduszką elektryczną dla Oczusi dosłownie mnie rozwalił. Jesteś cudowna! ;:167 ;:167
Lisica
"Tylko błękit wciąga nas..."
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Re: Mały ogródek

Post »

Witaj Jolu, dziękuję Ci za pokazanie piękna i dobroci , którą okazujesz przygarniając kotki działkowe. ;:333 Wszystko cudowne , taka masa cebulowych kwitnących wiosną robi wrażenie. Zresztą co ja będę dużo pisać, wszystko piękne.Pozdrawiam serdecznie.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”