Moja nowa działka cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Ja w gazonach mam liliowce hosty i dają rady ;:138 nawet zima która była bez śniegu i bardzo rośna bo do -29 nie zniszczyła moich ślicznotek.
Krokusiki kup one dają dużo radości wiosną. :heja
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Andziu Dzięki za rade odnosnie piwoni,to wazna informacja dla mnie ;:168
Biedroneczko kochana ja wlasnie mysle o tym by sadzic tam jednoroczne,wiec w razie czego zawsze moge je usunac ;:196
Kasiulko u Ciebie to wszystko daje rade, co do tego.nie ma watpliwosci ;:170
I znowu prosba zabki,macie jakis sprawdzony sklep internetowy,gdzie duzy wybor i skory nie zdzieraja, dziekuje,ze tak dzielnie pomagacie ;:162 ;:4
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

ja cebulki kupowałam w Benexie, chyba trzy razy. jestem zadowolona, wszystko było ok.
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

O Benexie była kilka dni temu dyskusja. Też chciałam tam zrobić zakupy. Odradzono mi. Okazało się , że sama już u nich zakupy robiłam. Tylko mają kilka kont na allegro. Cebule przysłali dorodne. Ale wyrosły niezgodne z zamówieniem. Na 9 cebul, nie trafili 4. A reszta też nie pewne bo jedna nie wyrosła, a pozostałe w pąkach.
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Hmm ciekawa sprawa, zobacze oferte tej firmy, Dzięki za info Margaret i MID ;:168
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

A gdzie była ta dyskusja na temat Benexu?
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Przykre jest to, że nawet nie można nigdzie normalnie przez net kupić bo wszędzie oszukują. Na allegro prawie każdy sprzedawca ma minimum 30 negatywnych komentarzy a nawet ostatnio natknęłam się na takiego co ma ponad 300 ja się dziwie, że ludzie jeszcze coś tam zamawiają.
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Jest też tak, że niezadowolony klient zawsze się zdarzy, im więcej ktoś sprzedaje tym więcej potencjalnie może mieć negatywów.
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Obejrzalam oferte tego Benixu i jest imponujaca, nie wiem co teraz zrobic:) Szostani polecasz kogos?
Awatar użytkownika
Margaret2014
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 20 maja 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Ja będę u nich zamawiać cebulki wiosennych kwiatów, tak jak pisałam zamawiałam trzy razy, wszystko było ok, zawsze dostałam gratisy, co prawda w postaci mieczyków, ale zawsze. Ale sama zadecyduj. Poczekaj jeszcze na inne propozycje.
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Patusiu, przybyłam wreszcie z rewizytą do Ciebie.
Przeglądam wątek i widzę sporo pięknych roślin i wzorowy warzywniczek. Mój tak zarósł zielskiem, że wstyd pokazać :oops:
Czytam, że Twój M niezbyt skory do realizacji Twoich ogrodowych marzeń .... Ja mojego zawsze jakoś nakręcę, czasami z wielkim trudem, ale ogólnie podoba mu się ogród i już tak za bardzo nie protestuje jak coś nowego chcę kupić.
Najgorzej było na początku - myślał że nasz ogród to będzie tylko trawnik i żywopłot z tui :;230
Wyczytałam, że przymierzasz się do zakupów cebul. Uwierz mi, nie ma się co spieszyć. Pod koniec sezonu są super wyprzedaże. Za grosze można kupić np na allegro megapaki i nawet zgadzają się odmianowo. Wiem, bo moja bratowa w ubiegłym roku wylicytowała tak sporo tulipanów i szafirków. Ja przymierzam się na polowanie w tym roku, ale jeszcze nie teraz, bo na początku sezonu cebulowego są one najdroższe.
Co do zgodności, to dodam, że przeważnie zgadają mi się te ze sklepów pakowane w woreczki i opisane, bo kupowane luzem już nie ...
Aha, zajrzyj do sklepu cebule.pl Kupowałam tam i jeżeli chodzi o cebule to zawsze się zgadzały. :wink:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Pati ja też jestem zachwycona jego ofertą. I kusi mnie żeby zamówić. Ale poczytaj u mnie w wątku kilka od 63 strony w poprzednim wątku. I w dodatku w moim Clematisowym też mi pisał ktoś że Benex ;:222 . Stasia wydała ponad 2 stówy. I się jej nie zgadzało. A z jego pozytywnymi komentarzami to bywa tak, że podobno większość im wystawia pozytywy za to że wysyłka szybka itd. i ładne cebule. A potem co z nich wyrasta to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka cz.2

Post »

Tulipankadzięki ,że mnie odwiedziłaś, mam nadzieję że i mi uda się rozkręcić mojego M ;:333
Margaret Już też jestem przygotowana ,żeby zamówić ;:108
MID2006Już mam listę zakupów na stówkę, a zaryzykuję , zobaczymy jak to będzie. Ciężko znaleźć sprzedawcęidealnego ;:204
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”