Ogród H 11

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Dzięki,moja córka najbardziej się go bała ,choć jak robiła testy z lat poprzednich to jej dobrze szło. ;:180
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Z ogromną radością donoszę : tulipany i inne kwiaty w H11 przeżyły niespodziewany atak mrozów ;:138 Popędziłam wczoraj popołudniu zbadać stan i odetchnęłam z ulgą....
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród H 11

Post »

Ale piękna wiosna w H11 ;:138 Cieszę się, że cebulowe nie ucierpiały, u mnie też przyszedł przymrozek, ale nie taki jak zapowiadali, nic strasznego się nie wydarzyło.
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród H 11

Post »

Świetnie, że wszystko dało radę ;:138
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Dzień dobry wszystkim :wit Cóż to za majówka, wietrznie, zimno i mokro..a ja kicham i kaszlę.. W sobotę popędziliśmy do ogrodu z silnym postanowieniem nadrobienia wszystkiego i wszędzie :tan To pierwsza majówka od trzech lat, kiedy jesteśmy w tym czasie w domu. Właściwie gdyby nie podłe fatum i mało operatywne biuro podróży, którego nazwy nie wymienię z wrodzonej przyzwoitości, bylibyśmy w jednym z bawarskich zamków Ludwika Szalonego. Tak więc, sobota i niedziela spędzona została w H11. Wiało, padało ale praca postępowała.... Uprzedzając ewentualne pytania wyjaśniam : działałam równie intensywnie co uwidoczniony Małżón :heja

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Asiu,widzę że wiosna zawitała do twojego ogródka. Szkoda tylko że pogoda taka mało wiosenna. Ślicznie wygląda rabatka z tulipanami przy altance.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród H 11

Post »

Uwielbiam podglądać czyjeś warzywniki :wink: Wszystkie cebulowe są sliczne, tulipanki i narcyzy, ale mi się najbardziej podoba ten równiutko wytyczony, skopany i zgrabiony warzywnik ;:167 Co już w nim rośnie, jakaś sałata czy kapustne? A na brzegu to hortensje?
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród H 11

Post »

No i dzięki fatum podgoniliście robotę ;)
A tak serio to ja podobnie jak Agnieszka uwielbiam oglądać warzywniki. Wasz jest taki czysciutki :)
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Witajcie !
Na miłe wpisy odpowiem nieco później, teraz zamieszczę kilka zdjęć.


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Dziewczyny jestem przez Was mobilizowana do starań :heja

Iwonko, odpisuję z dużym poślizgiem co oznacza, że po cebulowych nie ma już śladu. Rabatką władają teraz irysy i różne zielone chaszczory...w tym chwaszczory. Zasadniczo władają rabatkami ślimaki bezskorupkowe czyli nagie , o których mówię Luzytany paskudne. ;:145

Agnieszko , to są hortensje, które mój Małżón z dziwnym upodobaniem kupił i wsadził mimo mych perswazji dotyczących miejsca i warunków sadzenia. Dwie z nich dostały już rykoszetem od dziadka Mroza. Pomału się dźwigają....
Warzywnik jest oczkiem w głowie Małżónka za co mu jestem dozgonnie wdzięczna. Wczoraj dosadzał fasolę bo zniknęła z grządki. Może za sprawą Luzytanów ? Żrą WSZYSTKO! Zjadły mi słoneczniki, sałatę i kilkucentymetrowe pędy kann i mieczyków...

Lemonko dopadamy i podganiamy nieustannie... choć sobotę w ogrodzie "przebujałam" :tan i przejadłam...

Obrazek Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Lekko się zaniebieściło... :D

Obrazek Obrazek


Obrazek
Obrazek

Obrazek

Grusza choruje na plamistość, nie będzie w tym roku owoców. Klęska urodzaju jabłek też nam nie grozi bo na drzewach nie ma żadnego jabłka. O dziwo, zaowocowała śliwa.
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Upalna pracowita sobota z małym akcentem wypoczynku :D


Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek


Ponieważ dopadamy ogrodu spontanicznie a w okolicach końca roku rzadziej niż on tego pragnie..to mamy dużo pracy do nadrobienia. Chwasty rosną szaleńczo, ślimary zbunkrowały się w każdym cienistym i wilgotnym zakątku. Jest ich chmara ;:145 W tym roku mam też na roślinach sporo ślimaków skorupkowych.
Deszcze podlały naszą ruinkę, są zacieki na suficie, deski podłogowe też szwankują i tak oceniając stan domku stwierdzamy: czas na NOWY. Tylko powtarzając za małżónem kiedy ? Faktycznie niemal cały urlop poza domem z naciskiem na pobyt z seniorami rodziny a w trakcie roku szkolnego ciężko.
Stan zawieszenia. ;:185
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Ślimaków w tym roku rzeczywiście zatrzęsienie, jako nauczycielka koniec roku szkolnego masz pracowity.
Ciekawa jestem co wymyślicie z domkiem, szkoda starego bo na zdjęciach prezentuje się naprawdę super.
Ale za długo nie zwlekajcie , bo skoro już dach jest w kiepskim stanie,to zimy może nie przeżyć. ;:224
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród H 11

Post »

No, ślicznie coraz bardziej :) Szkoda, że owoce się nie zawiązały w tym roku ;:218 No, ale za to warzywa będą :)
Za remont domku trzymam kciuki, kiedyś się za to zabierzecie a potem tylko z górki. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”