Ogród H 11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Od dwóch dni leje bo powiedzieć: pada,
to za mało....pogoda przerwała nam konstruowanie :D ramki dla fasoli....na szczęście zdążyłam posprzątać ruderkę..
Jeżeli jutro poprawi się pogoda to podjedziemy i przywiążemy sznurki, w przeciwnym razie zrobimy to dopiero po powrocie z Barcelony.

Obrazek[/url)]

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/a0d12e16329e157a]Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Asiu, widzę że lubisz niebieski kolor, ale on tam super wygląda. Odnowiliście już podłogę ?. Barcelony zazdroszczę ;:215 .
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Iwonko podłoga naprawiona.Mąż wstawił w miejsce pokruszonej płyty paździerzowej nową i porównał jej poziom .Wykładziny nie zmienialiśmy, po prostu będziemy udawać, że nie widzimy w niej pęknięcia :wink: Niebieski kolor wybrałam przed czterema laty po lekturze artykułu o związkach koloru z naturą owadów...ponoć kolor niebieski kojarzy się owadowi z wodą czyli działa odstraszająco.
Barcelona jest naszym realizowanym marzeniem...obiecuję sobie po Niej wiele... ;:138
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród H 11

Post »

Asiu, mam nadzieję, że świetnie się bawicie w Barcelonie ;:3 Tego Wam życzę choć pewnie już tam teraz jesteście a przeczytasz to po powrocie ;)
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Asiu , mam nadzieję że będzie jakaś relacja z Barcelony , siedzę w domu więc przynajmniej pooglądam ;:215
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Dziewczyny, dopadłam dziś laptopa na moment- jestem na południu Polski i korzystam z życzliwości znajomego- relacja z Barcelony będzie po powrocie do domu. Powiem tylko, że urlop w Barcelonie zapamiętam na bardzo długo i wspomnieniami będę żyła długie jesienne dni ;:138
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród H 11

Post »

No i świetnie! ;:138
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

Asiu , mam nadzieję, że u was wszystko w porządku. Informacje o Barcelonie nie za specjalne , to straszne co tam się stało. Obyście byli bezpieczni. ;:168

Ps . chociaż chyba już wróciliście . ;:196
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Wracam do Was dziewczyny ;:138 Dziękuję za pamięć i troskę. Uspokajam, jestem cała i zdrowa choć nieco zaganiana w sprawach ogrodu i szkoły bo od kilku dni jestem w pracy i wdrażam dobrą zmianę ;:oj
Szerszą relację z wakacyjnych wydarzeń i tego co niesie nowy rok szkolny napiszę potem... Pozdrawiam Was serdecznie z nadzieją, że Wy i Wasze oazy zieleni kwitniecie i radujecie otoczenie :wit
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Dużo by pisać o minionych miesiącach...bywało różnie. Nie będę nadrabiać zaległości wpisami, jestem znowu :tan
Z niecierpliwością czekam na wiosnę i tę radosną harówkę w ogrodzie.
Na razie u nas tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W niedzielę nad morzem/ Kołobrzeg/ było tak...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niczym gromada mnichów wychodzących z wody... :D I takie fajne jajo na lodowej tacy...

Z tęsknoty za wiosną..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród H 11

Post »

Aśka, ja też czekam w blokach startowych na tą ....harówkę :D Jak to mówią...ręce w ziemię, głowie lżej :wink:
Szafirki uroczo obfociłaś, ale Ty kochana też cudownie w tym czarno- białym majestacie wyglądasz ;:333
Czekam na więcej klimatycznych fotek ;:108 Zima nad morzem zawsze jest urocza, a Ty pięknie ją pokazałaś. :wit
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród H 11

Post »

No Asiu , nareszcie jesteś ;:138 . Razem poczekamy na wiosnę , bo za oknem zima.
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród H 11

Post »

Dzień dobry Dziewczyny :wit

Iwonko jak to miło spotkać się z Tobą po długiej przerwie..
Małgosiu dzięki :D W temacie focenia lekko się zatracam testując nową aplikację..

Co do ogrodu i zimy...Wygląda na to , że mój ogród już szykuje się do wiosny. Po baaardzo długiej przerwie, zaniepokojona forumowymi informacjami o stanie cebulowych pognałam do H11. Miałam nadzieję, że cebule bezpiecznie zimują choć nieco obawiałam się, że posadziłam je za płytko. Niestety moje obawy się sprawdziły. ;:174
Może za płytko sadzone a może za ciepło miały zimą...Na innych działkach ta sama sytuacja co pozwala mi sądzić, że chyba w grę wchodzi czynnik pogodowy nie techniczny bo skoro u weteranów ogrodnictwa tulipany mają 10 cm to nie jest to efekt płytkiego sadzenia. Słyszę o przewidywanych arktycznych mrozach i zastanawiam się jak tulipany, żonkile i lilie ten stan przetrwają? ;:185

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/3d7b9bb2124dd913
Obrazek[/url]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na balkonie, w balii też poruszenie. Jak będzie arktycznie wstawię ją do domu..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Efekty zabawy z rozmywaniem...mąż twierdzi, że dzięki tej aplikacji je zdrowiej i kolorowiej ;:oj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”