Moje Arboretum

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

W Moim Arboretum lato w pełni : Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
bunia79
500p
500p
Posty: 514
Od: 25 cze 2012, o 23:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Moje Arboretum

Post »

Przepiękne rośliny pokazujesz ;:63 !!
Cudne okazy i wspaniałe pomysły.


Pozdrawiam. Bogusia
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje Arboretum

Post »

przepiękne !!! ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Bogsaf
500p
500p
Posty: 516
Od: 1 kwie 2014, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Arboretum

Post »

Jest co pooglądać u Ciebie. Wszystko pięknie kwitnie, aż się chce posiedzieć wsród tych pięknosci ;:215
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

bunia 79 Dzięki bardzo . pozdrawiam karolina
Bogsaf -
Bardzo Ci dziękuję . Piszę w kilku miejscach to może któreś trafi do Ciebie, ciągle nie wiem jak poprawnie odpowiadać :wink: pozdrawiam karolina
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Arboretum

Post »

Karola - tak sobie do Ciebie wpadłam, i już dłuższą chwilę medytuję nad bajecznymi zdjęciami ;:167
Chwal się wszystkim co masz po kolei, bo chyba będzie co u Ciebie oglądać z duuużą przyjemnością ;:138 ;:138
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

Witam Cię Ewa :) faktycznie jest co u mnie oglądać :) od ok 10 lat bawię się w ogród kwiatowy( i nie tylko) dochowałam się kilku ładnych , rzadkich okazów :) nie mam już miejsca, ale ciągle coś dokupuje i upycham :D ten ogród nadaje sens mojemu życiu :) i jak ktoś mądry powiedział : radość którą nie masz się z kim dzielić , nie jest radością :) dlatego właśnie od niedawna jestem na tym forum . Ale mam problem, może Ty mi pomożesz ? słabo poruszam się po internecie. Nie wiem jak mam odpisać komuś kto (tak jak Ty) do mnie napisał. Jak klikam <cytuj> ( jak teraz) to podobno niekoniecznie się powtarza. Kiedy klikam na p.w ( prywatna wiadomośc) to też źle. . To na co kliknąć żeby odpowiedzieć i żeby było ok. Jeśli masz czas to napisz, tylko tak < krowie na rowie > ;:14 pozdrawiam Karolina
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

bunia 79 Witam , dzięki za miłe słowa, dopiero teraz Ewa 321, nauczyła mnie jak prawidłowo odpisywać . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam . karolina ( karola )


Tulap Witam . Dzięki, Twój ogródek też jest super, zwłaszcza, że uprawia go młoda osoba, to naprawdę rewelacja :) masz tam masę roślinek , są śliczne, różnorodne, ciekawe--gratulacje :uszy pozdrawiam karola

Bogsaf . Witam i dzięki . Twój kaktusowy ogródek to też perełka . pozdrawiam . karola
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Arboretum

Post »

Karola takie pytanie mnie męczy - czy Ty kontynuujesz jakieś "rodowe, ogrodowe dzieło",
czy po prostu wpadłaś tam 10 lat temu i zrobiłaś swoje, zresztą przepiękne "porządki" na nabytych włościach ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

Ewa 321 Witam i od razu się uśmiecham :) To jest przedwojenny dom na wsi . Mieszkam tu od urodzenia, z przerwami, ale dopiero jak mama przepisała na mnie, mogłam włożyć w to serce i pieniądze :) To jest duża działka, ma ogród warzywny, mały sad i przydomowy teren na trawnik , kwiaty i krzewy. Rosną przedwojenne , stare drzewa. Częściowo usychają ( ze starości, bo dbamy o nie) więc postanowiłam nie wycinać tylko <przykryć > roślinami :) Przez 2 lata regularnie prenumerowałam pisma ogrodnicze , bo podobały mi się kwitnące rośliny, ale znałam może 5 :) nic o tym nie wiedziałam i wcale nie planowałam takiego zainteresowania kwiatami:) najwięcej się zaraziłam oglądając piękne ogrody, kwiaty, unikalne gatunki w gazetach--wciągnęło mnie to i zaczęłam sadzić coraz to inne i ciekawsze gatunki, bo na początku szczytem był piękny bez i tawuły oraz krzewuszki :D Teraz mam większość unikalnych drzew i krzewów kwitnących, część jest jeszcze mała i jest opcja ,ze długo nie zobaczę kwiatów ( np. Dawidia chińska rośnie do kwitnienia ok 20 lat, tulipanowiec 10-15, to już za 2,3 lata powinien mi zakwitnąć, perełkowca też mam malutkiego, a lilak amurski dopiero w doniczce, mały też styrakowiec itd. ) mogłabym pisać i pisać, opowiadać i opowiadać do zanudzenia. Ale przez te 10 lat doprowadziłam do kwitnienia piękne derenie, judaszowca, katalpy...i wiele, wiele bardziej popularnych okazów. Wydaje mi się ,że mam wszystkie, ale niestety NIE :D i chociaż nie mam już miejsca , jak widzę coś czego nie mam --muszę kupić ;:14 to jak nałóg, ale jaki fajny :heja mam nadzieję ,że Cię nie zanudziłam :) pozdrawiam serdecznie Karola
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Arboretum

Post »

Karola - zapewniam Cię, że mnie nie zanudziłaś ;:3 A Twoje magiczne drzewa to chciałabym kiedyś zobaczyć na żywo ;:3
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum

Post »

Ewa 321 A to zapraszam ,zapraszam :tan
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Arboretum

Post »

Piękny ogród botaniczny tworzysz z takimi perełkami :wink:
Pozdrawiam. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”