Róże w ogrodzie 2014

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Ale masz kwiatów, dziewczyno ;:oj
Widzę, że Munstead Wood zdrowiutka i pięknie kwitnie. To cudo koło niej to Lavender Ice?
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

:wit Ania.... a, ja u Ciebie już ze trzy razy się zatapiałam w kwiatach.... :;230 tylko kleję się do kompa i planuję wieczorem
popisać ;:168
Tak, to Lavender Ice ;:167

Lilie też mam :;230
Obrazek

Do miłego popisania jak zajdzie słonko i podleję różyczki ;:196
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

No, piękne masz te lilie :D
U mnie może burza załatwi podlewanie, a może przejdzie bokiem.. :roll:
;:196
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Aprilku co do Edenki?. niestety musimy zmienić swoje zamiary?. ja również ciągle się zastanawiam jak to zrobić, żeby nie sterczały mi prawie 2 metrowe badylki?. może razem coś wymyślimy ;:173 .

Aniu ? Patiann roślinka o którą pytasz, to szałwia trójbarwna? bardzo mi się podoba. :D

Aga-Agness .. to nasze kolorki?.. dziękuję. ;:196

Dobrosia jeżeli lubisz kwiaty w stylu Eden Rose, to koniecznie ją kup? ;:108 warto, ona idealnie uzupełnia przerwę
w kwitnieniu Edenki.

Aniu ?Ann staram się, ale czy tym razem nie są zbyt duże ?? ;:306

Mufeczko Twoje pomysły są godne naśladowania?. ;:162 masz gdzie robić kolejne rabatki?.
Jestem ciekawa co w tym sezonie nowego pojawi się w Twoim ogrodzie?. zaglądam i podziwiam?

Moniczko-Vertigo, Stephanie Baronin zu Guttenberg mam już drugi sezon. W ubiegłym roku rosły mi tak sobie, ale w tym jest już super. One tworzą ładne zgrabne krzaczki , a kwiaty są naprawdę piękne.
Nawet ładnie utrzymują kwiaty. ;:333

Ilonka2715?. hahahaha? kiedy, to takie przyjemne pobuszować w nowościach i szukać im nowego miejsca? .
Pytasz o to, co gdzie rośnie, a ja się pogubiłam, o które nasadzenia pytasz?.. :;230
Gdyby co, to daj mi znać i napiszę? a, stronkę do podpór już Ci podaję. http://www.nagari.pl/obejma-na-roze-pie ... p-544.html ja kupiłam wys. 90 cm.

Ewuniu07?. ja też je tak widzę?.. piękne są?. ;:170

Iwonka44 hihihi..hihihi dobry żart ?. ;:215 Skusisz się na Moonstone?

Dorotko ? DTI_1 hahaha? :;230 ona z tymi dzwonkami, to Stephanie Baronin zu Guttenberg już przekwitnięta?. :)

Daysy zaglądaj jak tylko najdziesz czas?. ale co do wielkości, to przesadzasz hahaha? jestem raczej z tych mniejszych osóbek ? no chyba, że szpile włożę, to mogę poszanować?. ;:306
Ale, tak na poważnie?. na prawdę się cieszę, że moje śmieszne zdjęcia mogą się podobać?
Ja sobie tylko tak je cykam i cykam.

Alicjo ? Georginia oj faktycznie coś nie tak, może to jakaś pomyłka. Na pewno wyjaśnisz sprawę.
Róża jest wyjątkowo śliczna. :D

Gabi miło mi, że zajrzałaś do mnie?. ;:196 Lavender Ice kupisz w Agel http://www.agel-rosen.de/en/advsuche.do
Dowiedz się u Ewy ? gloriadei pewnie będzie tam robić wspólne zamówienie.

Aniu ? An-ka miło jest czytać, że inni podzielają mój zachwyt? ;:168
Aniu ja mam już trzy Lacre i mam zamiar dokupić jeszcze. Jeżeli róża sprawdza się i jest piękna, to nie będę sobie jej odmawiać. Widzisz, a moje Giardinie strajkują?. słabo mi kwitły i słabo w tym sezonie rosną. Dałam im szansę?. a, teraz decyzja już zapadła? będzie wymiana.

Krysiu ? Ignis ja nie mam w jednym dołku róż?. a kwitną mi, bo je zasilałam. :;230
Zasilam nawozem organicznym + trochę nawozu mineralnego, następnie samym nawozem mineralnym a, w sytuacji kiedy spada dużo deszczu podsypuję ponowie nawóz mineralny ale w mniejszej dawce. Teraz po pierwszym kwitnieniu podsypałam tylko nawozem organicznym. W międzyczasie stosuję Biosept i mydło Himal ze skrzypem lub mydło z pokrzywą i coś tam jeszcze.. nie pamiętam tego zioła.
Do oprysków czasami dodaję płynny Florovit. Wiosną zastosowałam Biohumus Activ ?. może, to wszystko razem dobrze działa?
Zdjęcie zrobiłam i wstawię?. ale ona jest jeszcze mała?.

:wit Marysiu59? śmiać mi się chce z tego szkodnika?. tak nazywam e-ma hahaha.. :;230
zaczęłam nawet podejrzewać, że to on mi robi jakiegoś psikusa. Koniecznie zaglądaj? cieszę się...

Aniu ?Ann zlałam ogród zimną wodą? :D a teraz widzę, że chyba na burzę się zanosi?.
a, niech tam leje bo oddychać nie ma czym.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

O takich liliach marzę! Gdzie się je kupuje, żeby nie dostać innych? ;:306
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Co do Edenki, to ja bym chciała mieć długie badylki, bo można by wtedy mieć nadzieję na formę pnącą, a moja póki co jest niska i zwarta.
Dużo masz jeszcze bieżących kwitnień Majeczko, u mnie na razie trwa ogólna przerwa w różach, tylko nowe czerwoniutkie przyrosty się pojawiają.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Maju :) poczytałam, i widzę, że ja te moje róże to chyba głodzę. ;:223
W przyszłym sezonie postaram się jeszcze skuteczniej je zasilać ;:333 i będę czekała na takie efekty jak u Ciebie :lol: .
Twoje rabaty różane są wprost doskonałe. ;:215 Z tego, co piszesz wnioskuję, że opiekujesz się swoimi księżniczkami raczej tylko w weekendy. Tym bardziej podziwiam efekty Twojej pracy. ;:138 ;:138 ;:138
Czekam na fotkę Madame. ;:65
:wit
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Maju ja też sobie tylko tak cykam, cykam ale u mnie nadal efektów brak. Za skromna jesteś ;:196 .Jeszcze raz ;:63
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Twoje rabatki przy tych upałach wyglądają bardzo świeżo i pięknie ;:oj Jakiś mikroklimat czy co? A połączenia różnych kolorów po prostu perfekcyjne.
Spieszę donieść, że mój zdechlaczek Guernsey wypuścił dwa pączusie :heja Zdjęcie dodam jutro u siebie.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Dzień dobry :wit

Miłeczko ? nie pamiętam gdzie zamawiałam te lilie? ;:131 Szukałam tej strony, ale widzę, że nie zachowałam jej... Jak mi wpadnie w oczy, to Ci podam?..

Wandeczko co kwitnie w tej chwili zaraz wstawię?. :D wczoraj ścięłam prawie wszystkie kwitnące kwiaty?. żeby mi wiatr ich nie osypywał?.. były już bardzo zmęczone słońcem.
No właśnie z tymi Edenami ?. :;230 zawsze jest inaczej niż byśmy chciały?. ja ten, co dokupiłam na wiosnę
też mam póki co właśnie zwarty i ponownie tworzy nowe pąki?.. :tan

Marysia59 faja historia?. zapraszam do odwiedzin. :;230

Krysiu ? Ignis no, nie ..... ;:185 dlaczego je głodzisz?.. przecież, to jest tak jak w tym powiedzeniu ?ile g..na tyle kwitów?
Ja też cięgle czytam o zasilaniu wiosennym i drugim po pierwszym kwitnieniu hihihi..hihihi :;230 to od razu mówię gratuluję tym, którzy tak robią obfitego kwitnienia róż?.. ;:170
Zasilanie, to indywidualne podejście, uzależnione od wielu czynników. Dopracuj się własnej metody i ją stosuj?..
Będę ciekawa co zrobisz?.. ;:224
Już Krysieńko wstawiam tą moją Madame?. mała, ale dziarska?. pomimo, że jeszcze rośnie w donicy.
Wiadomo Petocicka????. ;:306
Ostatnio jestem z różyczkami?. przecież one by mi wyschły od tego żaru? :wink:

Daysy?. hihihi..hihi :;230 no dobrze?. niech będzie?.. ;:306 ja cykam, ale to nasze panienki starają się .. prawda? ;:108
Przepraszam, że jeszcze do Ciebie nie dotarłam?. ale nie zawsze mam dobry zasięg mobilnego ... ;:173

Dorotka350 wow ;:oj ?. pospieszyła się?? słonko grzeje to rośnie panienka?. ;:138
Popędzę do Ciebie?. i przepraszam za nie bywanie??.
Różyczki świeże, bo z chłodnej nocy i po podlaniu?.. :;230

Wczorajsze i dzisiejsze fotki , ale najpierw moja Madame dla Krysi :D

Madame
Obrazek

tu na samym końcu... po kolorku można ja poznać ...
Obrazek

Co kwitnie....
Obrazek

Mocno zweryfikowana szałwia trójbarwna i Aphrodite
Obrazek

i taka części aranżacji
Obrazek

ach te białe kwity w ogrodzie... chyba zaraziłam się od Mufeczki ....
Obrazek

najładniejszy mój powojnik w tym sezonie...
Obrazek

młoda sadzonka Spirit of Freedom
Obrazek

i takie ujęcia.... lubię ten zestaw kolorystyczny ..
Obrazek
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

cd... z dzisiejszego ranka :D
Agnes Schiliger
Obrazek

Obrazek

Jalitah i jeden kwiatuszek Pani Mozartowej ;:138
Obrazek

Obrazek

Pani Mozartowa w kolejnej odsłonie :heja
Obrazek

Obrazek

cdn :wit
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Maju czekałam na Twoje piękne zdjęcia róż , widzę ,ze lawender nie jest małą różą, bo tam jest pięknie wkomponowana między inne , czy to jalitah czy orsi , ale pięknie ;:3
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Róże w ogrodzie 2014

Post »

Pani Constancja Mocartowa wygląda pięknie-rzeczywiście tak pachnie jak podają żródła?Jalitach wspaniale się prezentuje no i ten kolorek.Byłam ciekawa czy rozwinie się pączek do końca i widzę ,że tak się stało.
Majusia cudne ujęcia ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”