Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aneczko! super te Twoje skarby ;:108 a teraz zmiana ,Ty z dziewczynkami / urocze córcie /eM tez ;:215 , a mąż fotografuje.
Wow, tyle cebul ;:oj a wiesz ,ze ja jeszcze za wiele nie posadziłam , czekam na tendencję zniżkową w cenach ;:306
Pozdrawiam cieplusio! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Witaj Aniu ;:196 , ja to się bardziej boję bym tych trytomii od Ciebie nie zmarnowała przez jakieś zaniedbania ;:131 . Na temat E-Ma się wypowiadała nie będę bo nie wypada , ale dziewczynki śliczne , no cóż odpowiedni materiał genetyczny dali oboje rodzice ;:180 więc i dziewczynki piękne ;:108 . Moje cebulki już też w ziemi i teraz tylko czekać , czekać , czekać .......nam zostało , a ja ;:65 do cierpliwych raczej nie należę ;:145
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Witaj Aniu !!
Rodzina jest czyś, wyjątkowym, najpiękniejszym,najcudowniejszym na świecie!!
A Twoje skarby są bardzo ładne
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

:wit
Witajcie kochani.Wątek mój niestety ostatnio troszkę zaniedbałam ale wszystko przez prace w ogrodzie.Patrząc na dzisiejszą pogodę cieszę się,że się wyrobiłam za wszystkim.Zostało tylko przekopanie ziemi pod warzywka ale to już domena mojego męża więc zostawiam to na jego głowie.Poranek przywitał mnie temperaturą 0 stopni :shock: Chyba więc już czas przerzucić się na zimową odzież ;:224
Jesienne nasadzenia już praktycznie zakończone (czekam jedynie na zamówione hortensje) więc żeby nie wypaść z rytmu czas rozejrzeć się za nasionkami na wiosnę ;:306
Bogusiu dziękuję za miłe słowa ;:196 Twoja wnusia również jest urocza ;:108 Ja też czekałam na przeceny cebulowych ale patrząc na dzisiejszą pogodę nie wiem czy jest sens jeszcze je sadzić :?: Co do zdjęć to jakoś tak się utarło,że ja robię za rodzinnego fotografa ale chyba najwyższy czas to zmienić :wink: I ja pozdrawiam Cię cieplutko,szczególnie ,że dzisiaj troszkę ciepełka brakuje ;:168
Moniko oj i ja nie grzeszę cierpliwością,szczególnie do cebulkowych kwiatów :lol: Jak tak się napatrzę na piękne zdjęcia na opakowaniach to już nie mogę doczekać się wiosennego efektu.Dziękuję Ci za miłe słowa pod adresem moich skarbów ;:196
Anabuko1 Aniu kochana dla mnie rodzina to podstawa i cieszę się każdym dniem spędzonym z bliskimi :tan Wczoraj mój mąż i młodsza córcia obchodzili urodziny więc czeka mnie imprezowy weekend :wink:
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aniu! wpadam przywitać się ;:168 i zmykam.Nie będę przeszkadzała , przygotowania do uroczystości rodzinnych pochłaniają wiele czasu ;:108
Jubilatom składam najserdeczniejsze zyczenia, wszystkiego co dobre i piękne.
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Bogusiu w imieniu moich jubilatów serdecznie dziękuję za życzenia ;:196 Weekend minął nam imprezowo bo na dodatek moja bratowa miała imieniny ;:136
A taka niespodzianka czekała mnie dziś w ogródku:
Obrazek
Niestety coraz mniej kolorów cieszy oczy w ogrodzie ale jeszcze coś się znalazło:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aniu zacebulowałaś się na dobre :wink: i ja ostatnio nieczasowa jestem a więc nadrabiam :)
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aniu, nawet sobie nie wyobrażasz jak ja już czekam na wiosnę. Wiem że to może zabrzmieć dziwnie, ale takie jesienne szarówki totalnie mi nie służą, nie wspomnę litościwie o tym, że jestem zmarzluch sraszeczny i jak w domu temp spada poniżej 20 stopni to już mi zimno i sięgam po koc..Dobrze, że mnie nie widac zza monitora ;:224 :;230 ;:123
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aguś na szczęście zakończyłam już cebulkowe zakupy (chodzi raczej o szczęście mojego portfela :wink: ) ale za to już powoli rozglądam się za nasionkami jednorocznych ;:173 I ja mam ostatnio forumowe zaległości ale na pewno nadgonię w zimowe wieczory ;:108
Sabinko witam w klubie czekających na wiosnę ;:168 Uwierz mi,że takich zmarźluchów jak my jest sporo :lol: Jako dziecko jakoś zima bardziej mnie cieszyła ale teraz niestety widzę więcej minusów niż plusów ;:173

W związku z pogarszającą się pogodą za każdym razem obiecuję sobie,że to już ostatnie roślinne zakupy ;:223 Wczoraj przyszła paczka z zamówionymi hortensjami.Jestem w szoku jak dorodne sadzonki można zmieścić w kartonie.Zobaczcie sami jedną z nich:
Obrazek
Obrazek
W ogrodzie trwają już ostatnie prace przed zimą czyli przekopywanie ziemi pod warzywka:
Obrazek
I jeszcze troszkę kolorków:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i życzę ciepełka ;:3
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aniu - hortensje naprawdę piękne okazy.
Ja i dziś sporo popracowałam , wszystko czeka do wiosny :wit
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Fakt, niezła ;:108 , taką sadzonkę w ogrodzie widać od razu. Jeszcze przynajmniej ładne, kolorowe liście masz w ogrodzie. U mnie ocalały tylko w jednym miejscu, pozostałe zerwał wiatr, albo zwarzył przymrozek.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Aniu a przypomnij gdzie kupowałaś hortensję? Piękna sztuka. Wiosną może i ja się pokuszę. :D
I nie zazdroszczę mężowi przekopywania warzywniaka. :shock:
Awatar użytkownika
Shiz3R
1000p
1000p
Posty: 1213
Od: 29 sie 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe rewolucje czyli jak powstaje nasz azyl

Post »

Bardzo ładny okaz hortensji, duża i dorodna. Czaruje jeszcze u Ciebie wiele rzeczy kolorkiem o tej porze, jesiennej porze. ;:108
Pozdrawiam, Robert.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”