Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Witajcie!
Jest koniec kwietnia i właśnie skończyły się święta. W ogrodach jest świeżutka zieleń i wszędzie nadzwyczaj kolorowo. Ciepło jak w lecie. Ptaszęta świergolą, świeci słoneczko. I królują tulipany. Także i u mnie grają one teraz główną rolę i codziennie rozkwitają nowe pąki, a ja z przyjemnością i zaciekawieniem obserwuję zmienność kolorystyki kwiatów. Zapraszam więc miłych odwiedzających na kwietniowy spacer

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Wandziu witaj. :wit
Cudnie rozpoczęłaś wiosenny wątek. ;:138 Już się bałam, że nie otworzysz .
Pięknie Ci kwitną tulipany.
Miłego dnia. ;:196
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Cześć Wandeczko ;:196
uwielbiam tą porę roku, a szczególnie soczystą zieleń, kwitnące sasanki i tulipany. ;:215
Ślicznie masz w ogrodzie...... ;:138
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Ojej... jakie cudne łany tulipanów ;:167 . Uwielbiam ten czas kiedy przyroda codziennie nas czymś nowym zaskakuje.
Twój ogród Wandziu jest taki klimatyczny. Aż chce się w nim przysiąść na ławeczce i odpocząć.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Piekny początek :wit
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Witaj Wandziu ;:196
Widziałam, jak zamknęłaś wątek i od tej pory pilnowałam, kiedy otworzysz podwoje.
Warto było czekać...kwieciście, słonecznie, romantycznie...prześliczne klatki dla ptaków... ;:333
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Wando, ja też dzielnie za tobą podążam. Teraz masz już bajecznie a jak jeszcze ruszą róże to....ja przyjeżdżam ;:108
Nie dziwię się ze jesteś uzależniona od tulipanów ;:167
Choć moje mnie wczoraj zawiodły. Ze 150 nowych to 100 jest pomyłką kolorystyczną. Tylko 100 bo 50 się nie rozwineło :;230
Awatar użytkownika
7koliberek9
200p
200p
Posty: 407
Od: 17 mar 2008, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Uwielbiam tulipany ale niewykopywane rosną u mnie tylko jeden sezon a potem ślad po nich ginie :roll: Fajnie że u Ciebie jest na co popatrzeć ;:63

Wandziu, zdaje mi się że byłaś kiedyś w szkółce Schmita ale nie wiem czy dobrze kojarzę?
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Tajeczko, dzień dobry pierwszy gościu! No jakżebym mogła nie otworzyć nowego wątku? Teraz albo nigdy. Przecież teraz jest chyba najpiękniej. W każdym rrazie ja najbadziej lubię wiosnę, a potem jesień. Lato jakoś nie za bardzo :wink: A w tym roku wiosenkę mamy wcześnie jak nigdy :D
Majka, tak, teraz Majeczko mamy najpiękniej, bo wszystko takie świeżutkie, no i szkodniki jeszcze nie zaczęły "szkodzić".
Halu, dziękuję. Miło mi, że dobrze się u mnie czujesz. Tylko jakoś rzadziutko mnie odwiedzasz. Kiedyś bywało częściej. Czemu tak?
Dorciu, wiadomo, że na początek to każdy się stara jak najbardziej zachęcić gości do odwiedzin. To i ja też się staram :D
Heliofitko, no witam Iwonko w owych podwojach i jak zawsze miło mi cię widzieć i czytać :D
April, ależ Jolu, co to znaczy pomyłka kolorystyczna? W ogóle okazały się inne niż się spodziewałaś? Ja to akurat lubię wszystkie tulipany z wyjątkiem czysto czerwonych i czysto żółtych. A reszta może być niespodzianką. Na oglęziny róż oczywiście serdecznie zapraszam. Jak zawsze zresztą.
Koliberek, ja traktuję tulipany jak jednoroczne, najwyżej dwuletnie. A potem dosadzam nowe. Nie ma się co przejmować. Trzeba tylko upolować tanie cebulki.

Obrazek
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Wandziu, jestem i ja w Twoim pięknym, wysmakowanym i klimatycznym zakątku. Tulipany te w kolorach bardzo jasnych, bardzo lubię, ja miałam jedną dorodną kępę, którą poczęstowały się nornice. W tym roku robię polowanie na białe, waniliowe itp. Klateczka piękna, uwięź w niej jakiegoś kwiatuszka, niezapominajkę na przykład..
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Wandziu czekałam na Twój wątek ;:108 Strasznie się ucieszyłam,że jesteś ;:224
Już pisałam,że Twój ogród jest wyjątkowy i żeby nie wiem co zawsze będę go odwiedzać ;:333
Klatka biała to nowy nabytek? Super dekoracja ;:108
Widzę,że masz tulipany z B,ja jestem bardzo zadowolona własnie z tych tulipanów,wszystkie wyszły i zakwitły.Czekam jeszcze na Elegant Lady ;:65

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Wandeczko przepraszam. Obiecuję poprawę. Chwilowo cierpię na chroniczny brak czasu i nie mogę poświęcać forum tyle uwagi co poprzednio.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Kamienne ścieżki pod dębem Cz.13

Post »

Bogulenko, ja także będę w tym roku polować na tulipany jasne, bo robią świetne tło dla pozostałych barw. Mam jeszcze ochotę na jakieś jasnoróżowe. Mam co prawda jedną odmianę, ale jeszcze się zbiera do kwitnienia, a ja bym wolała jakąś wcześniejszą. .
W klateczce chyba nic nie będę umieszczać. Już mam tyle doniczek do podlewania, że pewnie bym zapomniała podlewać to, co by w niej było.

Annes, dziękuję ci za komplementy Aniu. Sama wiesz, jak bardzo zachęcają one do dalszych starań i dają dobry nastrój na cały dzień. Tulipany z B rzeczywiście okazały się świetne, dobrze by było, gdyby na przyszły rok też zakwitły. Odmiana Elegant Lady już mi właściwie przekwita, więc dziwię się, że u ciebie dopiero będzie kwitła. To bardzo ładna liliokształtna odmiana. Ja teraz czekam na Queen of Night. Klateczki zakupiłam w zimie na targach staroci w Nałęczowie. Nie było roślin, więc rozglądałam się za gadżetami.

Halu, zapraszam w takim razie, gdy tylko znajdziesz czas i ochotę. Ostatnio w ogóle jakoś mało mam gości. Albo wszyscy w ogrodach siedzą, albo to ja jestem nudna. ;:108


Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”