Co dzień kocham ten ogród bardziej

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Dzisiaj była piękna pogoda więc wybraliśmy się całą rodzinka na wycieczkę rowerową. Już po paru minutach zdjęliśmy kurtki i jechaliśmy w samych bluzach ;:oj (nie do wiary - połowa listopada ;:63 ).
Chociaż pięknie świeciło słońce, ale niewiele znalazłam w ogrodzie do sfotografowania :dry: . Po deszczach trawy straciły swój puszysty urok. Ogólnie jest smętnie. Zaczynam żyć przyszłym sezonem i oczekiwaniem na wiosnę. Ale wiecie co, niebawem będzie grudzień :heja . Zajmiemy się więc na chwilę świętami a po nowym roku rozpoczniemy siewy na parapetach ;:108 . W sumie to nie jest źle. Żebym tylko nie przesadziła z zimowymi zakupami ;:223 .

Jak już powiedziałam w ogrodzie nic szczególnego, ale uwieczniłam to, co jest :| :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miskant Purple Fall wciąż płonie kolorami:
Obrazek
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

No widzisz listopad ci służy ;:138 a ogrodowi najbardziej :D
Awatar użytkownika
Koleszko
500p
500p
Posty: 961
Od: 14 wrz 2013, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Pięknie . :lol: A jaka zielona trawka jeszcze u Ciebie . ;:167 U mnie zimno ... zazdroszczę .Coo będziesz siała na parapetach ? :D Nie przypominaj mi o zakupach boo jestem na odwyku chwilowym . ;:191 ;:191
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Ja też obiecuję sobie że na parapecie posieję tylko begonie i niecierpki ale zawsze coś jeszcze wejdzie w oczy ale w tą zimę z sianiem to solidnie obiecuję że czekam aż zrobi się ciepło i będę mogła posiać w mojej szklarni .. Ogród jeszcze w pięknych kolorach jak na tą porę roku ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Wspaniale to wygląda. Trawnik czyściutki, zieloniutki jak na wiosnę, no i wszystko przejrzyście wysprzątane. Niewiele będziesz miała do roboty w okresie wiosennych porządków :)
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Edytko gdybyś zobaczyła mój ogród , totalna demolka ...
A u Ciebie to nic szczególnego wygląda cudownie :uszy
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co dzień kocham ten ogród coraz bardziej

Post »

Renatko, nie mogę zobaczyć Twojego ogrodu, bo nie wiem, gdzie go szukać ;:204 . Dziękuję za miłe słowa :wink: .

Wandziu, nic nie jest wysprzątane ;:131 . Byliny nie przycięte, chwasty nie wypielone, trawnik nie wiadomo kiedy był koszony ;:224 . Jedyne co M zrobił to z grubsza zgrabił liście ;:224 . Ja cały czas przesadzam i sadzę ;:14 . Na wiosnę z demolki zostaną mi tylko trawy, bo tych już nie chcę teraz ruszać :wink: .

Janinko, ja planuję posiać cleome, bo bardzo byłam z niej zadowolona. Poza tym co roku sieję pomidory koktajlowe. I myślę, że to będzie tyle. No może jeszcze nasturcję, ale to już w marcu :wink: .

Paweł, a ja właśnie dzisiaj kupiłam piwonię ITOH Cora Louise :;230 . A co tam, raz się żyje. Oświadczyłam M, że właśnie zaprosiłam Mikołaja i już nie musi się martwić co włożyć pod choinkę :;230 . Co planuję posiać napisałam wyżej u Janinki :wink: .

Mati, nie wiem, czy ogrodowi listopad służy, myślę jednak, że we wcześniejszych miesiącach wyglądał lepiej ;:224 . W każdym razie taką mam nadzieję :;230 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
izabella1004
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3631
Od: 18 kwie 2008, o 08:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Edyta bardzo ladny masz ogrod i ile pieknych zadbanych roslin ;:108
Pozdrawiam Izabella

Ogród Izabelli
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Edytko stare wątki pokrył kurz ;:306
może na wiosnę się zmobilizuje i coś znów otworzę ale u mnie wciąż demolka
rośliny niestety ale nie mogą usiedzi na swoich miejscach ;:oj
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
Koleszko
500p
500p
Posty: 961
Od: 14 wrz 2013, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Nie wytrzymam . :lol: Oj piękna jest . :D


Hakuro na wiosnę porządnie przytnij . ;:108
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Witaj Edytko :wit
Zafundowałam sobie spacer po Twoim ogrodzie i jestem najkrócej rzecz ujmując oczarowana ;:180
Podziwiam ogrom pracy i jej efekty, jeszcze ciągle głęboko wierzę, że mój ugór też będzie kiedyś tak wyglądał, za trzydzieści lat? ;:306
Stalowa architektura ogrodowa robi wielkie wrażenie, odgapiam ;:131 "sprężynki" służące jako podpory do powojników, mam nadzieję, że koledzy w pracy pomogą wykonać /czyt.zrobią za mnie :wink: , co prawda niezły ze mnie majster-klepka, ale spawać jeszcze nie potrafię ;:131 /.
Podobnie jak Beatka bejka1970 nie darzyłam traw zbyt wielkim uczuciem, mam póki co tylko red barona, konwalnika, jakąś trawę w kolorze bordo, której "imienia" nie znam i miskanta, ale cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów :wink:, coś mi się wydaję, że wiosną zamieszka u mnie więcej gatunków :D Jeszcze rok temu na widok żurawek reagowałam znaczącym "pfffff", a w tym roku zupełnie na nie zapadłam /to tak apropos krowy i poglądów :wink: /.
Mignęła mi w Twoim wątku nazwa miejscowości Ryki, czyżbyś mieszkała gdzieś nieopodal w/w?
Ja dzieciństwo spędziłam w Trojanowie, mam ogromny sentyment do tamtych terenów, wracam tak często, jak tylko mogę, mimo że moje koleżanki i koledzy z piaskownicy dawno wyemigrowali z tej poPeGeeRowskiej wsi do Warszawy lub Lublina, ech..
Pozdrawiam gorąco! ;:168
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Izabello, z przyjemnością goszczę Cię w swoim ogrodzie. Dziękuję za pochwały pod adresem ogrodu. W ustach takiej ogrodniczki jak Ty, to prawdziwy komplement ;:196 .

Bebeluszku, u mnie też coś ciągle przerabiam, więc demolkę mam na okrągło :;230 . Wiosną zakwitną nam nowe piękności to będziemy focić i się chwalić ;:333 .

Pawle, Hakure tnę mocno 2 razy w roku. Jesienią też juz po cięciu, ale delikatnym. Na wiosnę będzie poprawka ;:215 .

Kasiu-Kryzysowa, skoro chętnie odwiedzasz Trojanów, to przy okazji możesz zrobić zakupy w Daglezji w Rykach ;:108 . PW.
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co dzień kocham ten ogród bardziej

Post »

Coś mały ruch na forum. Nie ma co pokazywać w ogrodzie, to może małe zestawienie. Wszyscy pokazują wiosnę, to ja polecę latem. Może liliowce, zacznę od falbaniastych:
Darla Anita
Obrazek

Finders Keepers
Obrazek

Eye on America
Obrazek

Sabine Bauer
Obrazek

Siewka od Emila
Obrazek

Big Smile
Obrazek

Second Millenium
Obrazek

A tego nazwy nie pamiętam :oops:
Obrazek

X-Factor
Obrazek

Najwyższy z moich liliowców, niestety zgubiłam podpis :oops:
Obrazek

Lavender TuTu
Obrazek

El Desperado
Obrazek

Storm of The Century
Obrazek
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”