Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Dziękuję serdecznie Ewciu ;:196 .

Rozchorowałam się w końcu ja :( ...ból gardła , problemy z połykaniem i kaszel ...doprawiłam się w sobotę .
Poszłam późną nocą , w pantoflach , tylko wjechać samochodem do garażu - narzuciłam 'jubkę' i ...zamknęłam jeszcze bramę po wyjeździe gości . Nic nie zapowiadało nadejścia choroby ...a ona zapewne już wykluwała się powoli ;:108 .
Wczorajszym popołudniem tak pięknie słońce rozświetlało pożółkłe liście drzew , że nie mogłam sobie odmówić , by tych widoków nie zamknąć w kadrze .
M zrobił kawę - więc razem z aparatem porwałam ją na podwórko , do altanki i ...skakałam po ogrodzie - niczym kozica w Tatrach fotografując to i owo . Oczywiście kawa już była zimna - ale wypiłam ją ...czułam przenikliwy ziąb , a ja w sukience i cienkim sweterku - więc poszłam do domu .

Moje foto story ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Ojjjj kobito jak można tak szaleć ;:168 w cieniutkim sweterku po chorobie .Teraz pogoda zdradliwa tak jak wiosenna i o przeziębienie łatwiej .Wczoraj w słoneczku tez byłam tylko w sweterku, a wieczorem Rutinoscorbin był w użyciu ;:174 Dobrze ,że mi przeszło .Cudne jesienne fotki.Fuksje nadal szaleją to samo chryzantemy złociste i nie tylko ;:167 . ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko,żebym wiedziała,że masz takie ładne kolory chryzantemek to bym ci skubnęła,a teraz to juz d....a blada. ;:223
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Iguniu to ja gapa ;:131
Kochana wszystkiego najlepszego ...zdrowia i jeszcze raz zdrowia ;:168 Miłości i pieniędzy na wszystkie zachcianki !
Wybacz to późnienie ,ale jakoś w tym roku z niczym nie daję sobie rady ...

Obrazek

Pięknie masz w ogrodzie ;:173 Tyle kolorów ...kocham taką słoneczną jesień ,a Ty ją tak cudnie pokazujesz ;:196
marzenia się spełniają! Dana
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko - róże jak zawsze niezawodne ;:138
Żdrówka życzę :wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

No i wykrakałaś. Teraz to oni powinni koło Ciebie pochodzic.
A znając Ciebie to Ty biegasz.
Nie dawaj sie. Oni spokojnie dadzą sobie radę, tylko im się nie chce.
Musisz się trochę zbuntować, nawet czasem poudawać, że nie możesz czegoś zrobić.
Trzymaj się
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 931
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Witam Jagoda :wit , jak u Ciebie pięknie ;:oj , ile pięknych roślin. A zdjęcia robisz im niesamowite , że każda roślinka wygląda jak królowa natury ;:138 ;:63 . Miło mi było pochodzić po Twoim ogrodzie i czuć się jak w raju. ;:108

serdecznie pozdrawiam Bożena
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

JAGÓDKO :wit Cóż można rzec- ogród przecudny zawsze ale jesienią szczególnie kolorowo od kwiatów ale i liści ;:168
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Witajcie moi Kochani w ten słoneczny i ciepły czas - czas zadumy , nostalgii , przemyśleń , wspomnień i ... tęsknoty - za tym co utraciliśmy i za tym , co odeszło bezpowrotnie .

Nie było mnie jakiś czas - a to za przyczyną choróbska , które mnie dopadło - jednak dalej mam uporczywy kaszel - więc nikogo dzisiaj nie będę przytulać , ani też całować :;230 .

Jadzieńko ...no - wiesz , ja w gorącej wodzie kąpana ...myślę sobie ; - oblecę szybciutko ogród , cyknę kilka fotek , wypiję kawkę ...a tu masz babo placek - dopadło mnie ni stąd , ni zowąd . Ratowałam się czym mogłam ...M nawet kupił mi Aspirynę Bayera i Scorbolamid ...ale cóż - trzeba było wstać , zrobić sobie śniadanko , ugotować obiad - pomimo gorączki - i znów pod kołderkę .
Wiele fuksji , ustawionych na klatce schodowej kwitnie na całego , a w ogrodzie jeszcze róże i chryzantemy oraz prymule .
Serdeczności ;:167 .

Gosiu...mam je pierwszy rok - sama nie wiedziałam , jakie będą - teraz - jak dla mnie - najpiękniejsze ma kwiaty ciemno czerwona i różowa .
Zobaczymy , jak przezimują ...mam zamiar je rozmnażać ..mam już sadzonki różowej i rdzawej , które to rosną osobno .
Pozdrawiam serdecznie :wit .

Danuś , dziękuję miłe słowa , za życzenia i piękną różę - nie ma za co przepraszać - ważna pamięć ...reszta się nie liczy .
Serdecznie pozdrawiam ;:167 .

Jadziu - oj , tak , róże są niezawodne ...tak długo kwitną - podobnie chryzantemy - bop to ich czas .
Dziękuję za życzenia zdrówka ... ;:167

Gosieńko...no , tak -wykrakałam - odnoszę wrażenie , że mnie świetnie znasz - faktycznie , obiad musiałam ugotować , po kilku dniach " byczenia się " w domu , wsiadałam w samochód , by zrobić zakupy - bo wiesz , jak to chłopy :? ... Udawać nie potrafię ...nijaka ze mnie ' aktorka ' - nie nadaję się do tej roli .
Słoneczne pozdrowienia :wit

Bożenko...witam serdecznie w moich zielono zakręconym " Królestwie ..." ;:180 . Miło mi czytać słowa , które podnoszą na duchu - dziękuję , z całego ;:167 .
Zapraszam w każdej chwili ... ;:180

Ewuniu - teraz , to już raczej przewaga kolorowych liści , bo kwiatów coraz mniej . Najgorsze to grabienie - dosłownie - tony liści , bo wokół mojej posesji jest sporo drzew , jakoś wszystkie liście - nawet z drzew od sąsiada - lądują w moim ogrodzie ;:174 .

Kilka tego i owego ...

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Ale nie marnowałam wolnego czasu ...zaczęłam nowy projekt - co z tego wyjdzie - zobaczymy - wstępnie ma być to ponczo ...jak się skurczy - będzie duży szal ...To na razie pierwsza strona . Druga będzie robiona w tym tygodniu .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dla wszystkich - serdeczności ;:167 ;:167 ;:167 i ...dziękuję ;:180 .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Ojjjjj co to za cudo będzie ;:180 Cudne te błękity ;:167 a szczególnie te nakrapiane ;:167 Masz zdolności Jagódko wysyłam ;:196 i chyba sie nie zarażę boć panna już zdrowa :wink:
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko ponczo piękne będzie ;:oj

-- 2 lis 2014, o 18:44 --

Jagódko ponczo piękne będzie ;:oj
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jadzieńko ...sama się zastanawiam , czy podołam - wczoraj wyrywałam polne kwiaty z jedwabiu i nakładałam trawę z czesanki - na razie są maki , rumianek i powój - nie wiem , czy to spełni moje oczekiwania . Natomiast w necie znalazłam cudne tutoriale do wykonania kwiatów z ....organzy i wstążek atłasowych . Dziękuję za miłe słowa - nie zarazisz się - z dnia na dzień jest już lepiej ;:196 . Zdrowie i szczęście - to pojęcia względne - albo są , albo ich nie ma - ulotne , jak chwile - ale trzeba się cieszyć każdym dniem - nie zależnie od tego jaki by nie był ;:168 ;:167 .

Jadziu / e - babcia ...dziękuję ;:168 . Siostra się śmieje , że jak się bardzo skurczy podczas filcowania , to będzie beretka :;230 . Nie sądzę , by aż tak było źle - co najwyżej , to będzie spory szal .
Pozdrawiam :wit

Chciałam załączyć kilka aktualnych fotek , to jasna chol**** nie da się wkleić po "kopiuj "...
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko!
Taka piękna jesień wokół Ciebie, a Ty chorujesz :shock: ?
A ja już pomyślałam, że może forum Ci obrzydło...
Ale nie, to niemożliwe, boć przecież jeszcze w tej chorobie coś pięknego tworzysz ;:333.
Pora taka, ni to ciepło, ni to zimno, że zaziębić się jest bardzo łatwo.
Ale nie rób tego więcej ;:302.
Opatulaj się we flanelki i wełenki i bądź z nami!

;:196 - Jagoda Pomorska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”