Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12833
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Pędzisz, :heja ledwo zdążyłam. ;:196
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogródek AGNESS

Post »

To prawda, pędzisz. Jestem i ja, choć krótko to zamierzam nadal odwiedzać Twój ogródek, który tworzysz z taką pasją.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko ;:168 3 strony w jeden dzień ;:215 masz tu wielu przyjaciół do których i ja się zaliczam .
U mnie sasanki kwitną już wszystkie , tylko jeszcze nie wszystkie primule ,już się nie mogę doczekać kolejnych kwitnień oby co rok tak dobrze zimowały jak tej zimy .
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Ogródek AGNESS

Post »

:wit Agnieszko
Jestem i ja w kolejnej części Twojego wątku, który tak pięknie rozpoczęłaś sasankami - ja też bardzo je lubię, choć przecież po zimie cieszą nas wszystkie wiosenne kwiatki, równie ładne.
Pozdrawiam i ;:3 życzę
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

i ja biegnę się przywitać :wit Robi się już kolorowo, ale u nas dzisiaj był przymrozek, dachy i trawa białe :roll:
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, sasanki, prymulki przepiękne ;:138 ;:138 ;:138

Cieszę się na nowy wątuś ;:215 ;:215
Pozdrawiam, Agata.
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No tak!Ciebie tylko na chwilę spuścić z oczu i proszę bardzo...nowy wątek.A ja w lesie ;:219 Ale nadrobię ;:108 A ile roślinek zakwitło w międzyczasie.Pięknie jest!Jak ja kocham takie widoki.Radości z nowego wątku Ci życzę Aguś. ;:167
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Krysiu cieszę się bardzo, że jesteś i zapraszam :D
Mam nadzieję, że dziś już pojawią się kolejne sasanki..... pięknie przygrzewa słoneczko, chociaż rano było biało od mrozu...

Zenku witaj . Miło mi bardzo, że zaglądasz....zapraszam :wit

Gabi witaj w nowym wątku, cieszę się bardzo, ze jesteś ;:196

Dorotko witaj w wiosennym wątku, cieszę się zawsze z Twoich wizyt ;:167

Ulu jeśli masz ciężką gliniastą glebę, to posadź sasanki na skalniaczku, będą się wspaniale czuły i pięknie rosły i kwitły :D A jeśli chcesz się długo nimi cieszyć, to wysiej nasionka, bo to krótkowieczne roślinki.... rosną 4-5 lat.... a papageno jeszcze krócej... więc warto co roku coś wysiać a będą wciąż obecne w ogrodzie...

Asiu witaj, ciesze się, że zaglądasz ;:167

Wandziu witaj w nowym wątku..... bardzo się cieszę, ze jesteś ze mną, cieszy mnie każda Twoja wizyta ;:196

Bożenko ciesze się, że lubisz do mnie zaglądać, a ja bardzo lubię jak to robisz.... zapraszam ;:196

Małgoś troszkę tych prymulek jest, ale przed tą paskudną zimą przed 3 laty, było dużo, dużo więcej..... teraz pomalutku odbudowuję kolekcję, bo bardzo lubię te kwiatuszki... Chcę jeszcze sporo dosadzić :D

Aniu cieszę się, że podobają Ci się sasanki, kocham te kwiaty .... Prymulki to faktycznie wesołe kwiatuszki, powodujące radość u wszystkich, tyle mją cieplutkich kolorków :D

Milenko witaj ;:196 Ciesze się, że kwiatuchy podobają Ci się .... Wianuszków kilka mam zrobionych, muszę się zmobilizować i cyknąć fotki....

Monisiu cieszę się, że tak odbierasz mój ogródek..... zależy mi, żeby wzbudzał radość i dobry nastrój.... Ma być oazą szczęścia i relaksu :D
Jeśli tak go odbierasz, to znaczy, że udało mi się osiągnąć mój cel :D

Jasna witaj w moim ogródku :wit
Prymul przeróżnych jest ogromna ilość.... i wszystkie takie śliczne.... Wnoszą mnóstwo koloru do wiosennych ogródków ...

Martusiu bardzo się cieszę, ze jesteś i dziękuję za takie cieplutkie słowa ;:196

Jolu witaj ;:196 Naturalnie, że zbiorę Ci nasionka i będę trzymała kciuki, żeby ładnie wzeszły..... Myślę, że trzeba będzie im zrobić gdzieś w kąciku piaszczystą miejscwkę, bo z wschodami w ciężkiej gliniastej zimi może być problem....

Edytko nawet nie wiesz jak się cieszę, że moje fotki spowodowały, że sasanki zamieszkały u Ciebie..... i baaaardzo, baaaaardzo namawiam na prymule..... To śliczne, niesamowicie radosne kwiatuszki.... pięknie się rozrastają, obfici kwitną, są długowieczne i całkowicie niewymagające. Pięknie się przyjmują nawet te kupowane w kwiaciarniach, czy marketach do wiosennej dekoracji domu :D

cdn..... :wit
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Piekne sasanki na nowy wątek ;:180 Kiedy moje tak urosną. Najważniejsze że cała masa nasionek od ciebie, wykiełkowała i będzie w przyszłym roku cieszyć ;:196
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iguś cieszę się, że jesteś ;:196

Bogusiu ciesze się, że chcesz być obecna w moim ogródku ;:196

Geniu takie forumowe przyjaźnie są bardzo miłe i ważne. Szczęśliwa jestem, że mam tylu forumowych znajomych i przyjaciół ;:196 Niezmiernie cieszą mnie każde odwiedziny :D
Dziś, po długim zimnym okresie, był pierwszy ciepły dzień.... myślę, ze teraz odpowiednio nawodnione roślinki pokażą całe swoje piękno :D

Iwonko masz całkowitą rację.... po długiej szarej zimie, każdy kwiatuszek, nawet najmniejszy sprawia ogromną przyjemność :D

Uleńko i u mnie był rano biały mróz.... eM skrobał szyby w aucie.... ale na szczęście po roślinkach nie widać uszkodzeń :D

Agatko a ja bardzo się cieszę, że w tym nowym wątku jesteś obecna ;:196

Aguś dziękuję , cieszę się bardzo, że jesteś ;:196
Faktycznie kolejne kwiatuszki zakwitają każdego dnia... a teraz będzie słonecznie i ciepło, to dopiero wszystkie ogrody buchną kolorami :D

JoluTwoje sasanki rozrosną sie w piękne kępy szybciej niż się spodziewasz :D ..... bardzo się cieszę, że tak ładnie wykiełkowały Ci nasionka :D

Z nowymi fotkami będzie chwilowy przestój.... mam problem z laptopem, korzystam z córci.... mam nadzieję, że jutro pod wieczór będzie naprawiony system....
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jestem i ja ;:138
Zgadzam się z Grażynka ja też czasem ,oczywiście jak czas pozwala lubię wracać do poprzednich wątków
- zwłaszcza tak bogatych w inspiracje :D
Kolekcja prymulkowa jest rewelacyjna ja , mam tylko jedną.
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

U mnie niestety prymulkom za zimno, nie chcą rosnąć. Ale na Twoje sobie z chęcią popatrzę.
Awatar użytkownika
santia
500p
500p
Posty: 937
Od: 16 mar 2011, o 22:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

I ja witam się ;)
Ładnie zaczęłaś wątek, miło popatrzeć.
Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”