Kolejny rok......

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewuniu czarujesz mnie tymi hortensjami... Little Lime i Sanday Fraise fantastyczne. Bardzo mi się podobają. Magical Candy, Bella Anna w sumie nie gorsze. Superowe i takie duże :) Masz do nich rękę.
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok......

Post »

Aniitko - najczęściej zamawiam w Future Gardens ale także w funkie pl, oraz miododajne.
Bella Anna ktora wpadła Tobie w oko jest chyba dostępna tylko w future.
Madziu to bezproblemowe krzewy - wystarczy im sporo wody
To dla odmiany troszkę motyli

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Paź Królowej , ktory niestety jest łupem kolekcjonerów :evil: - czyż nie jest piękny?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
Renata1962
1000p
1000p
Posty: 2587
Od: 24 lut 2011, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewo żurawka śliczna ;:oj tak wybarwionej jeszcze nie spotkałam :wit

-- 25 lip 2014, o 09:41 --

Łał jakie cudne motylki ;:3
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Kolejny rok......

Post »

No właśnie..sporo wody. A jak wiadomo, u mnie z dawaniem wody roślinom różnie bywa. Piękne motyle Cię odwiedzają.
Awatar użytkownika
agaN
100p
100p
Posty: 136
Od: 23 paź 2013, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kuj-pom

Re: Kolejny rok......

Post »

cudny ten twój ogród a zdjęcia motyli fantastyczne!!!!!
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny rok......

Post »

Zajrzę do tych sklepów, ale na razie nie będę kupowała następne zakupy raczej na jesieni bo teraz kupiłam 7 bukietowych :D
Widziałam kilka razy paź królowej u siebie na działce, nawet kiedyś jako dziecko złapałam takiego motyla oczywiście później go wypościłam.
beatab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1525
Od: 13 kwie 2009, o 09:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewka- ale zdjęcia motyle powalające na kolana-szkoda, że ja nie umiem takich zdjęć robić ;:138 ;:138 ;:138 ;:138
Odnośnie kupna hortensji - kupowałam w tym roku w albamar.pl dla koleżanki Bobo i Little Lime - bardzo ładne sadzonki i na pewno te odmiany - już kwitnące, hosty też ładne mają :wit
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok......

Post »

Renatko tą żuraweczkę dostalam w prezencie i bardzo się cieszę choć mam wyrzuty sumienia, gdyż Lucynce marnieje :oops:
Madziu Rusałki są w ogrodzie non stop- wcześniej jak nie miałam kwiatów nawet nie wiedziałam ,że tyle ich jest w mojej okolicy :;230 . Przychodzi też wiewiórka,ale bardzo płochliwa - muszę jej orzeszków zawieżć w sierpniu.
Madziu hortensje grubo wyściółkujesz i będzie ok, ja wstawiłam baniaczki po wodzie mineralnej z minimalnie odkręconym korkiem i mam nadzieje że im to wystarczy- schodzi ok 3 cm na dobę ;:306
Aga dziękuje :wink:
Anitko a czym go wypościłaś :?: :?: :;230 :;230 .... no dobra ,żartuje ;:196 . Pochwal się co za odmiany wprowadziłaś do ogrodu
Beatko jeszcze nie kupowałam w albamarze ,ale slyszałam bardzo dobre opinie na ich temat.

To może teraz jeżówkowo :wink: - muszę koniecznie ich dokupić u Mariusza - u jednej sadzonej wiosną naliczyłam ponad 40 pączków kwiatowych :shock:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam. Ewa
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewo ty mnie teraz jeżówkami molestujesz ;:124 naoglądałam się u wszystkich tych jeżówek, że musiałam tak samo kilka zamówić ;:173
Kupiłam sobie magical moonlight, magical candel , sweet summer- na te czekam bo dopiero zmówione mam nadzieje, że sadzonki przyjdą ładne.
Posadzone mam polar bear, phantom i dwie nieznajome niestety te dwie były niepodpisane ale nie wiem czy to też nie są polar bear.
Na razie kupuje te które mi się najbardziej podobają bo ogólnie podobają mi się wszystkie ;:306 W najbliższych planach mam jeszcze hortensje candlelight i limelight ale to już na jesieni.
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok......

Post »

Uwielbiam oglądać zdjęcia pięknych owadów. Twoje motyle są piękne i zazdroszczę, że mozesz je oglądać na żywo.
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewciu piękne motyle do ciebie zaglądają, ale to nic dziwnego przy takim ogrodzie :)
Którą jeżówkę byś poleciła jako niezawodną, mocną, dobrze kwitnącą ?
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok......

Post »

Anitko jeżeli nie masz jeszcze Vanilia fraise to musisz ją koniecznie nabyć to stara odmiana ale chyba najbardziej spektakularna ze wszystkich
Lucynko w takim razie jeszcze jedna rusalka dla Ciebie

Obrazek


Grażynko - większość jeżówek mam od wiosny -także nie wiem jak przezimuja . Ze starych odmian mam różowa , Albę - bialą i Duble decker - te wychodza co roku bez problemu - niestety w tym roku musiałam je przesadzić boprawie zeżarły je korzenie tui Brabant. Na jesień musze równiez koniecznie szukać dwóch nowych miejscówek dla hortensji- przez tuje
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejny rok......

Post »

Ewciu masz rację i to jest też moje zdanie że vanilka daje spektal i jest cudowna ;:108
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”