Gdzieś tam na końcu świata...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Ale ze mnie baba z miasta co się jej wsi zachciało ;:306 Właśnie siedziałam bitą godzinę na krześle w jadalni bojąc się ruszyć bo w salonie na firance siedział wielki zielony pasikonik. I jeszcze żeby siedział-on łaził w tą i z powrotem ;:oj Kuba siedział ze mną na tym samym krześle no bo przecież swoim strachem zaraziłam dziecko, które do tej pory żadnych robali się nie bało. Mogę udawać co to nie ja na dworze-tam mi żadne pająki ani koniki polne nie straszne, a w domu-głupiutka baba wychodzi :D Dopiero Piotrek po 22:00 wrócił z pracy, złapał gada i wypuścił na dwór :) Siedzę i sama z siebie się śmieję :lol:

Pati-Godecja jest cudowna. Miałam ją w zeszłym roku i w tym postanowiłam też bo tak ładnie wypełnia wolne przestrzenie i jest taka ładna, pergaminowa ;:167 A za ukrytą pochwałę-dziękuję ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Hej Aniu :wit

Wystraszyłaś się pasikonika,a ja ostatnio takiej wielkiej ćmy.Latała po pokoju jak odrzutowiec ;:306 Teraz się z tego śmieję,ale wtedy mi nie było do śmiechu.Wreszcie klapkiem na ścianie ją zdusiłam ;:124
Jak tam u Ciebie dziś pogoda z rana? U mnie patelnia i tak do końca lipca ma prażyć.Jadę dziś z M i córcią skosić trawę,bo taka długa już,że się kładzie ;:224 dziś wykopię też jedną różę,która jest kompletnym słabeuszem,już dawno miałam to zrobić ;:108
A na nasionka słonecznika jak dasz radę zebrać to ja jestem chętna ;:196

Miłego dzionka Aniu ;:3
Awatar użytkownika
obita
500p
500p
Posty: 509
Od: 4 lip 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekoszów

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Aniu nie ma za co ;:196 Na prawdę jest co chwalić ;:108
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Witaj Aniu!
Trafiłam do tak Ciebie jakoś przypadkiem, a le tak naprawdę - zachęcona treścią Twojej stopki :D pomyślałam: no tak, kolejna dzielna kobieta! ;:108 A potem przeczytałam pierwszą stronę i ...ojej...pochodzimy z tego samego rodzinnego miasta! (mnie wywiało z niego jeszcze dalej i już dawno temu).
Masz piękny, optymistyczny ogród - takie określenie przychodzi mi do głowy, kiedy oglądam zdjęcia - i widać, ile włożyłaś w niego pracy i serca :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Goście moi drodzy-jak Wam minął weekend? Bo mi cudownie :) Do tej pory mieszkaliśmy sami wśród pól, ale powoli ten stan rzeczy się zmienia. Za nami będą budować się dwie rodziny, coraz więcej działek jest sprzedawanych. Kupując naszą mieliśmy nosa, że to przyszłościowy teren. To była jedyna nitka kolei mazowieckich, wzdłuż której zabudowa domów jest luźna i ceny działek nie są za wysokie. Teraz gdy budują nam stację kolejową 200 metrów od nas pojawia się coraz więcej osób pytających o działki. Fajnie, bo mam już dosyć pustelniczego życia. Wczoraj pogrillowaliśmy z nowymi sąsiadami, a dziś pojechaliśmy z nimi do Urli nad Liwiec. Oj fajnie było :) Już cieszę się, że będę miała sąsiadów :)

Aniu-Tych dużych ciem też nie lubię, ale nie boję się ich. Pasikoników już też nie, bo mój eM uświadomił mnie że one nie mają kolców jadowych i nie gryzą. A ja byłam pewna, że one z tyłu mają taki kolec ;:306 Skoszona trawa to jest to-uwielbiam ogród po koszeniu i zawsze po dobrze wykonanej pracy stwierdzam z dumą, że mam piękny ten swój ogródek :) Piotrek wczoraj wykosił trawę, bo u nas też się pokładała. Ja podkaszałam rabatki podkaszarką elektryczną. Zresztą wszystko rośnie jak na drożdżach bo codziennie wieczorem pada po upalnych dniach. I to porządnie zlewa cały ogród. Nic dziwnego, że wszystko buja, rośnie, kwitnie-pyszni się wręcz tym co najpiękniejsze. Normalnie w tym roku jestem dumna ze swojego ogródka :)
Aniu nasionka zbiorę bo będę na pewno zbierać też sobie. Skoro już trafiłam rzeczywiście na miniaturki to szkoda byłoby je stracić. Prześlę na pewno ;:196

Obrazek


Patrycjo
-Kochana jesteś ;:196

Obrazek

Ewuś- :wit ;:168 Jaki ten świat mały :) Miło mi, bardzo miło ze Cię do mnie przywiało. Ja bym nigdy z naszej Białej nie wyjeżdżała, gdybym nie goniła za pracą. Ale tam u nas o dobrą pracę trudno. Jednak zawsze wracam tam z wielką chęcią i zawsze będzie to miejsce moich najwspanialszych lat życia. A fantastycznie jest gdy się kogoś stamtąd, tak jak Ciebie spotyka w całkiem nieoczekiwanym miejscu :) Ciebie to całkiem daleko wywiało, już zerknęłam w Twój wątek i widziałam że daaaleko mieszkasz. Muszę bardziej zgłębić Twój wątek bo posty krajanek są mi zawsze szczególnie miłe . Ot taki lokalny patriotyzm ;:131
Za miłe słowa bardzo dziękuję ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Aniu, z przyjemnością oglądnęłam zdjęcia Twojego ogrodu. Cieszę się, że do Ciebie trafiłam :wit
Awatar użytkownika
maja79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1924
Od: 8 maja 2011, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielin Zachodniopomorskie

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Aniu,bardzo ładnie jest u Ciebie,ogrom pracy musisz w to wkładać,ale efekty widać gołym okiem ;:168
Całuski dla synusia ;:196
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Chcialam pisac o mieczykach i zielonej trawce, a jak zobaczylam blond wesolka to przykol cala moja uwage, ten usmiech ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Dosiu, cieszę się, że trafiłaś :) Zostań jak najdłużej :)

Maju-całuski przekazane :) Teraz, gdy byliny rozrosły się niesamowicie to nie ma pracy zbyt dużo. Mogę w końcu rozkoszować się ogrodem, chociaż w głowie mam już plan na kolejne rabatki :D

Patrycjo-Mały śmieszek właśnie ganiał za tatem aby go oblać wodą z butelki, inaczej nie dałby sobie zrobić zdjęcia :D Ale rzeczywiście-uśmiech mu z twarzy nie schodzi :)

Kilka fotek:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
obita
500p
500p
Posty: 509
Od: 4 lip 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekoszów

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Jak ja lubię ten zaciesz u takich maluchów ;:167 U nas to reakcja łańcuchowa :lol: Najpierw śmieje sie młody, potem zaczynam śmiać się ja, a na końcu wszyscy zaczynają śmiać się ze mnie :evil: I tu nie ma nic do śmiacia :lol:
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Moja tez sie smieje nawet na ulicy do przechodniow, tak dlugo patrzy i sie smieje dopoki ktos nie odwzajemi jej usmiechu.
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Gdzieś tam na końcu świata...

Post »

Jejku Aniu ale Ty masz piękne to swoje królestwo.. normalnie boskie. Masz taką fajną przestrzeń i tyle już zrobiłaś. Twój ogród się tak zmienia.. Jak pokazałaś to tak z perspektywy to już widzę te Twoje magiczne zakątki. Super że będziesz miała sąsiadów. Żyć tak samemu to jest ciężko. A jeszcze jak ma się fajnych sąsiadów to już w ogóle.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”