Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Iw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 942
Od: 4 sie 2008, o 22:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Widzę, że nie tylko ja kupiłam sobie magnolię :heja . A jeszcze inne za mną chodzą ;:224 , tylko gdzie ja je posadzę .
Floksy cudne ;:215 , a rozchodniki są i u mnie. Wytrzymują wszystko i za to je cenię :D
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Iwona- to która to będzie magnolia? :;230 . Jak Cię gdzieś nie 'podczytam', to sama się nie pochwalisz, oj nieładnie ;:185 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

BEATKO,widzę,ze mamy te same pomidory - granatowo-czerwone :!:
Zachłannosć mamy wpisaną w genach ogrodniczych,nie ma się co przejmować :!:
Pozdrowienia deszczowe,
Slawek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Iwonko nie zadawaj sobie takich rozsądnych pytań...najpierw kup a...miejsce na pewno się znajdzie ;:224
Aneczko ,bo z magnoliami jest jak z dziećmi ...nieważne która to ,Iwonka na pewno będzie ją kochać ;:306
Sławku super wyglądają te czarne pomidorki,prawda :D choć jak słusznie zauważyłeś smakują po prostu pomidorowo :D Dopadłam wreszcie do kompa i kombinuję ,które z twoich irysów chciałabym mieć u siebie....z byt dużo pokus na raz ;:219
Obrazek
Dopiero jak druga z moich niespodziankowych cambrii zakwitła identycznie jak pierwsz odkryłam ,że ta odmiana pięknie pachnie :oops: ma się ten refleks i nosa :roll:
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

O tak zgadzam się z Beatką, miejsce na pewno się znajdzie. Ja dzięki wcześniejszej Gwiazdce (dziękuję Beatko) właśnie poszerzyłam rabatkę. A nocą muszę jeszcze raz przejrzeć Beatko twój cały wątek, żeby nacieszyć oczy na zapas tymi moimi nowościami. Cambria śliczna, moja okazyjna na razie stoi na zewnątrz. Ciekawa jestem jak zakwitnie, o ile jej nie zamorduję ;:224 .
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Kasiu ;:196 całego nie przeglądaj ,iryski zaczynają się od 26str. :D
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko! Ale masz piękności! ;:oj Chyba i ja sobie sprawię. ;:oj
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Ale piękny ten storczyk,piękna ostróżka moja też bierze się za kwitnienie drugi raz a co potem mam z nią zrobić na zimę ściąć ?(pierwszy raz mam ją w ogrodzie bo te polne same sobie radzą)
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Naryłam się w ogrodzie aż miło :D nawet krety nie narobiły tylu dołów na wielogatunkowym trawniku co ja :D a wszystko przez dwie paki z zakupami...no nie umiem być twarda :oops:
Najpierw dojechały nowe iryski od Sławka,więc wszystkie duble po poprzednikach dostały nakaz eksmisji :D
Obrazek
I choć tego nie planowałam to tak jakoś wyszło ,że na tej rabacie wylądowały wyłącznie irysy od Sławka :D a żeby nie było że tylko kobiety są przewrotne to dostałam kłącze niespodziankę z dopiskiem ,że nazwę Sławek zdradzi mi za rok ;:224 Ciekawość mnie zeźre jak nic i sama korzenie tam zapuszczę w oczekiwaniu na pierwszy kwiatek ;:306
A ty zawartość drugiej paczki-liliowce od Iwonki :D
Obrazek
I znów ,żeby zrobić miejsce na nowości musiałam najpierw wykopać wszystkie sklepowe pomyłki ,przenieść ja na rabatę parkingową,która uległa pewnemu przedłużeniu ;:224 Iwonka jest zdecydowanie zbyt szczodra ,bo gratisów dostałam drugie tyle co zamówionych roślin...i teraz mam dylemat sama nie wiem ,które podobają mi się bardziej ...te które wybrałam ,czy te które dostałam :;230 Iwonko ;:196
Renia wiesz ,że z doniczkowcami jest dwa razy do roku palący problem :D wiosenny-gdzie ja teraz postawię zasiewy i sadzonki jak parapety zapchane,i jesienny-gdzie to przez zimę przechować,bo na balkonie zostać nie mogą :?
Marzenko nie martw się ostróżkami,pierwszy zimowy przymrozek załatwi tą sprawę za ciebie...a wiosną pięknie odbiją :D
Betinko tak się cieszę z twoich odwiedzin ,że gdybym miała czerwony dywan to już byłby rozwinięty ;:oj Większość moich irysów to nówki ,za małe na podział ,ale jest też trochę starszych więc jak by co to wystarczy adresik wrzucić na PW :D
Obrazek Obrazek
Jesiennie.... ;:145
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Obrazek

;:oj No i mam chciejstwo jesienne! Poproszę o nazwę, bo muszę go zdobyć ;:oj Przepiękny!!!
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Ale masz nowości, cudeńka... ;:138
Rozchodnik w czerwieni ;:138 bajka. ;:196
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko, próbowałam rozszyfrować po zdjęciach okolicy, skąd pochodzisz, ale mi się nie udało :).
Podoba mi się Twój ogród, już uporządkowany, ogarnięty. Roślinek teraz mnóstwo dostałaś. Ja muszę się powstrzymać, bo elewacja się robi.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród!

Post »

Beatko, Twoje irysy i liliowce zachwycają ;:oj .
Ja kupiłam Second Millenium w zeszłym roku i było to jego pierwsze kwitnienie, więc uznałam, że potrzebuje czasu na to, by z pojedynczego stać się pełnym. Dwa pozostałe, pełne liliowce (kupione od Emila w tym samym czasie) kwitły normalnie. Rozumiem, że u Ciebie już kwitł na pełno i teraz się zbiesił :shock: .
Widzę, że masz bardzo ciekawe rozchodniki. A gdzie Ty nabyłaś takie cudeńka?
Hortensje będą pasować do nich idealnie :wink: :;230 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”