Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Zdjęcia naszych ogrodów.
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Ta gwiazdkowa przykuwa uwagę-Gosia wiesz czym kusić
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Chyba wzrok wszystkich padł na te piękność http://images70.fotosik.pl/15/d63b31305399ef7d.jpg . Co to za srebrna roślinka rośnie w donicy bardzo ładna
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu widzisz ze mną jest tak ,że nawet nie jest tak ,że nie umiem prosić o pomoc tylko nie mogę zaplanować ,że wtedy i wtedy coś zrobię ,dzieci chorują i ten rok mam straszny ciągle po lekarzach Teraz żniwa będą więc sprzątanie strychu załatwienie kombajnu ,zboże ,prasa,snopki..Dziś wracając z Torunia np.podjechaliśmy do Golubia zapytać o ceny węgla a ,że liczyliśmy się z kupnem Pan opuścił i zaraz przywiózł to zaopatrzyliśmy się w 6 ton czarnego złota :;230 :;230 :;230 teraz trzeba to wrzucić z podwórka przez ogródek i wsypem do piwnicy .Zejdzie .Mój jadąc do lekarza z małą musi potem odrobić te godziny ,które nie był w pracy więc przywiózł nas i pojechał .Jutro znowu Toruń i ten sam scenariusz a człowiek nie maszyna .Po drodze mijaliśmy pod Golubiem wypadek dwa samochody koziołkowały masakra musieli szybko jechać straż, policja ,karetki już odjechały moment nieuwagi brawura to było raniutko.Także chciałabym coś zrobić jak najszybciej ale i pogoda musi być w miarę do przeprowadzek roślinnych a tu sucho i czas musi być .Naciętych zrębek mam już półtora przyczepy więc pewnie wyściółkowałabym wszystko co zdążę przerobić ale właśnie kiedy to zrobię nie wiem jak poprzesadzam.Oczywiście moja połówka jest nieświadoma ,że skonfiskuje mu zrębki :;230 :;230 :;230 bo częściowo zużywaliśmy je na opał wczesna jesienią latem jeszcze ze dwie przyczepy będą także pazerna nie jestem trochę zostawię . :D jak sobie nie będę mogła poradzić to wiem gdzie uderzyć. ;:196 :wit
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Gonia Ty masz jakieś chryzantemki? Bo Jatra mi podała fajną ofetę i nie wiem co sobie wybrać :roll:
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Marzenka,ja nie wiem jak deszcz wygląda,u mnie taka susza,że wody w studni brakuje.Hortensje jeszcze nie wszystkie szaleja.
Marysiu,ja też w tym roku posiałam niskie dalie,na razie kwitnie kremowa i czerwona z siewu,nie wiem czy będą też inne kolory.
Kasiu,to jest hayes starburst,kupowałam ją oczywiście u Szmita.
Marzenko,piękna jest ,ale ma ta samą wadę co anabelka-pokłada się i trzeba wiązać.
Jadziu, to srebrne to jednoroczna dichondra.Miałam ją też w ubiegłym roku i teraz tez polowałąm na nią.
Beatko,my kupowaliśmy opał w Ostrowitem golubskim,dużo taniej niz u nas.
Marzenka,mam kilka chryzantemek,ale to nie moja bajka.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To jest incrediball,miała się nie pokładać,a musze ja obwiazywać,zawiodła mnie.Zobaczymy jak bedzie w przyszłym sezonie.
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Gosia ale może jak podrośnie to będę sztywniejsze pędy? Mój sąsiad zwykłą anabelkę już wiosną obstawił 4 palikami-pomalował na zielono i zielonym sznurkiem obwiązał-hortensja sobie urosła w tej zagrodzie tak naturalnie,że nic nie widać i najważniejsze-nie wykłada się ;:108
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Cudne masz te hortensje. No a ta o której Kasia pisała - najładniejsza ;:oj
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu wszystkie kwiaty piękne u Ciebie ;:138 Zmykam dziś dostałam w kość ale sama jestem sobie winna ;:124 :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu dziś nam podlało nam ogródki ;:138 ;:138 ;:138 .i pewnie jeszcze popada. Dziś też załatwiałam małemu rehabilitacje u nas najwcześniej na październik, listopad a w trybie pilnym na połowę sierpnia w Rypinie w Zbójnie prywatnie już od poniedziałku tyle ,że wszystkich zabiegów tam nie ma ale dobre i trochę do czasu aż U nas zrobią mu coś.;:196
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Jak ci wszystko wspaniale kwitnie, Małgosiu! Mam nadzieję, że i u was popadało, bo ten upał mnie już stasznie oslabiał i zniechęcał.
Incredible nie kupię, skoro to taka pokladajaca się hortusia. Byłam w sobotę u Szmita i kupiłam sobie jeszcze dwie Bombshell.
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu,piękne margaretki u mnie nie wiem czemu ale poginęły możliwe że po prostu już stare były :evil:


Pozdrawiam Bartek :D
Mój ogród na jurze krakowsko-częstochowskiej :D
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Ale piękny ten fioletowy liliowiec ;:173
Narzekałaś na róże, a przecież pięknie wyglądają.
Chyba już zmieniłaś zdanie?
Moje hortensje zaniedbałam. Mają za mało wody, ale w przyszłym roku już powinno się im poprawić, bo w końcu położyłam wąż kroplujący.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”