Mój zielony świat cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
misia53
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1446
Od: 3 paź 2011, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Obrazek

Wszystkiego dobrego 2014r,pięknego ogrodu ,radości uśmiechu dużo dużo zdrówka. ;:196
Mój ogród - moje marzenie
Moje nadwyżki
https://plus.google.com/photos/11666739 ... 490/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
byna
500p
500p
Posty: 832
Od: 18 maja 2009, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aniu, wszystkiego dobrego i najlepszego w nowym 2014 roku. ;:196
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witam Cię Aniu
odwiedzam Cię w ten Nowy Rok, aby życzyć Tobie aby ten rok był wyjątkowy i szczególny, aby spełniły się Twoje marzenia. Wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam, Ula
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witam Aniu :wit
Wszystkiego co sobie wymarzyłaś, zaplanowałaś żeby się w nowym roku spełniło ;:196
Byłam u Agi i widziałam twój wianek ....mistrzostwo ;:180 Piękny :D
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3254
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a zwłaszcza gumowego czasu na zwiedzanie ogrodów i weny twórczej w urządzaniu własnego
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witaj Aniu piękna oprawa świateczna u Ciebie. Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiekniejszych świąt, jest tak barwnie i kolorowo. To jest szczególny czas gdzie należy chociaż na chwilkę przystopować i spędzić go z najbliższymi.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aniu, czyżbyś balowała do tej pory? :D
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Kochani witajcie w Nowym Roku :wit

Mam uśmiech na twarzy :D tyle wspaniałych życzeń a mnie nie ma ale już szybciutko tłumaczę dlaczego. Mianowicie dopadło mnie okropne przeziębienie. Dwa dni leżałam w łóżeczku i się kurowałam. Sylwestra spędziłam w domu z eMem i dziećmi, po przywitaniu Nowego Roku wskoczyłam do łóżka. Nie pamiętam takiego Sylwestra, no cóż choroba nie wybiera. Kaszel jeszcze trzyma ale samopoczucie już lepsze. Dziś zrobiłam przegląd nasion i roślinek zimujących w piwnicy, rączki swędzą by coś już wysiać. A jak u Was kochani? U mnie za oknem wiosennie, nie zrobiłam jeszcze obchodu w ogrodzie choroba nie pozwoliła. Jutro nie omieszkam i mam nadzieję, że wegetacja nie ruszyła.
Dziękuję Wam z całego serca za tyle ciepłych słów
Ściskam z całych sił życząc Wszystkim ogrodnikom i ogrodniczkom spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń, wspaniałych kwitnień, stuprocentowych wschodów aby Nowy Rok był dla Was jeszcze lepszy.


Obrazekccc


Aguś-aage cieszę się ogromnie, że wianek sprawił Ci radość to dla mnie wielka przyjemność.
Ściskam mocno, życząc spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń.
Bądź szczęśliwa i radosna!

Teresko dziękuję ;:196 także składam najserdeczniejsze życzenia aby zbliżająca się wiosna sprawiła Tobie wiele radości. Ściskam!

Kasiu kubeczki kupiłam na rynku w starociach, nie umiałam się im oprzeć są takie milusie i moim ulubionym świątecznym kolorze. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kasiu ;:196

Beatko ten kaktus to selenicereus testudo jego kwiaty są bardzo duże ale niestety u mnie jeszcze nie kwitł. Uratowałam mu życie zabierając go od brata z ciemnej łazienki, strasznie zabiedzonego. Pięknie się rozrósł ale nie mam pojęcia jak go pobudzić do kwitnienia

Kochająca kwiaty Aguś myślę, że kwiaty na parapetach, drobne bibeloty i własnoręczne dekoracje sprawiają, że każdy to przebywa w moim domu czuje się dobrze i swojsko. Poza tym uwielbiam tworzyć, przerabiać, sprawia mi to wiele radości. Dziękuję za ciepłe słowa, jest mi szalenie miło :D życzę Tobie również wszystkiego dobrego na nowy roku...buziaczki ;:196

Ewuniu za takie ciepłe życzenia wielkie DZIĘKUJĘ!... jeśli wszystkie nasionka wykiełkują to będę o Tobie pamiętać i jak tylko będę mogła bardzo chętnie się z Tobą podzielę nadwyżkami. Życzę Ci kochana aby choroba różana cię nie opuszczała-będziemy miały co podziwiać :wink: buźka...na Nowy Rok ;:196

Marysiu no niestety Nowy Rok przywitałam z gorączką i kaszlem ale jest już lepiej...i byle do wiosny
Życzę dużo zdrowia abyśmy mogły podziwiać Twój kwitnący ogród ;:304

Małgosiu-slotys dziękuję pięknie za życzenia ;:180 Tobie również życzę wszystkiego dobrego, cudnych kwitnień hortensji i wielu nowych odmian bukietówek i ogrodowych. Pozdrawiam serdecznie !

Misiu dziękuję za życzenia ;:196 Tobie również życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, oby ten, rok był jeszcze lepszy od minionego.

Grażynko-byna ależ mi miło, że zajrzałaś :heja Życzę kochana wszystkiego dobrego w Nowym Roku, pełnienia wszystkich ogrodowych marzeń i wszelkiej pomyślności. Zapraszam, zaglądaj częściej.

Uleńko dziękuję za pamieć i życzenia, ... czytałam u Ciebie, że czeka Cię operacja, dlatego życzę dużo, dużo zdrowia i sił w rekonwalescencji ;:196 Ściskam!

Reniu witaj ;:196 dawno Cię nie było, tym bardziej się cieszę, że zajrzałaś. Dziękuję serdecznie za życzenia ;:196 Tobie składam identyczne. Serdeczności na Nowy Rok!

Joasiu super życzenia, dziękuję Gumowy czas i wena twórcza bardzo potrzebne, dlatego życzę tego samego....bużka ;:196

Sylwuś gdzie byłaś jak Cię nie było? Cieszę się że już jesteś i zaraz biegnę do Ciebie ;:65

Gosiu-Margosiu już jestem, dopadło mnie przeziębienie i jakoś nie miałam ochoty zaglądać na fo. Z balowania nici, Nowy Rok przywitałam w łóżku :( ale na szczęście już lepiej i byle do wiosny...pozdrawiam ;:196

Wieczorem do Was zajrzę, tym czasem pozdrawiam noworocznie :wit
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Kochammmkwiaty
1000p
1000p
Posty: 2921
Od: 25 maja 2012, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witaj Aniu ;:167
Pogoda sprzyja przeziębieniom - ważne , że jest już lepiej.
Dzisiaj w Gdyni był ok 10 stopni, byłam na kijkach - samopoczucie jak wiosną.
Oj rączki też swędzą do robótek w ogrodzie.

Życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;:168
Agnieszka :) wątki: cz1 ,cz2,cz3 - aktualna
Mój blog - zapraszam :),
"Tylko od Ciebie zależy jak będziesz się czuła w swoim życiu"
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Zdrówka życzę Aniu, kuruj się. :wit
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aguś spaceru z kijkami zazdroszczę, przydałoby się zrzucić kilka kilogramów dla zdrowotności i lepszego samopoczucia.
Jak się wykuruje, koniecznie ruszam na dłuższe i bardziej intensywne spacery.

Małgoś kuruje się, kuruje, soczki z malin, miodzik i witaminki....jest lepiej :D
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aniu ja tak miałam w tamtym roku. Były plany Sylwestrowe i niestety ale musiałam zostać w domu w łóżku.
Już jestem, a gdzie ja byłam jak mnie nie było a tu i tam ale głownie to wraca, dom, praca, dom i tak w kółko. Zrobiłam sobie mały odpoczynek ale już wróciłam i nigdzie się nie wybieram. Zostaję z Tobą, zostaję z Nami kochani.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Zdrówka zyczę :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”