Ogród Manenka 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
BOzENA1542
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1856
Od: 14 cze 2008, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie Ok/ Inowroclawia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko patrząc z boku to wulkan energii z Ciebie ;:138 ;:138
Mi już powoli opadają skrzydła ,siły i energii coraz mniej ... niestety :(
A jeszcze Ci powiem ,że też babcią już jestem ;:167
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Bozenko to gratulacje ,pójde za chwile do CXiebie zobaczyc co sie urodziło ,moze zdjecie masz.
ZURAWKI SĄ KOLOROWE I RÓŻOWE I BIAŁE także się ciesze bo rabatki troche uzupełnione a teraz mam zasiane hosty i pięknie wzeszły ,w cieniu posadze te hosty i zapełnie następną częsc ogrodu.Troche było pracy w ogrodzie wiec nie wchodze czesto ale odpisze każdemu kto domnie zajdzie.

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witaj Marzenko,świetnie wyglądasz i masz tyle energii,że tylko tak trzymaj ,ja też się nieraz zastanawiam jak długo dam radę tak zasuwać ale tak kocham kwiaty ,że nie umiem nic nie robić,może ta miłość do roślin nas tak trzyma i mobilizuje,no i nasze rodzinki ,dzieciaki i wnuki,pozdrawiam :wit
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Cześć Marzenko, rozumiem doskonale, że pracy w ogrodzie huk, ale ja paradoksalnie to latem zaglądam na forum, zimą w ogóle mnie tu nie było! Tu znajduje inspiracje no i motywacje do pracy u siebie w ogrodzie. Czasem myślę, ze gdyby nie forum, już dawno rzuciłabym to wszystko!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Martusiu witaj,mi tez już sił nie starcza ale nie umiem z tego zrezygnowac czyli kupowania roślinek,przesadzania ,gracowania i powiększania ciągle rabatek .

Kropelko i forum i facebook(są też fajne grupy ) i kolezanki które tez szydełkują razem ze mną i uwielbiają ogród ,wczoraj byłam u jednej znajomej szydełkowej i oniemiałam ogród wielgachny a piękny wrecz cudowny ,tak wszystko świetnie skomponowane że ach znowu zachciało sie przerabiac rabatki.

U mnie popadało wiec było sadzenie bylinek posianych w styczniu i jednorocznych takich jak lobelia karminowa i zwykła niebieska ,gazanie,z bylin gożdziki kropkowane ,gailardie ,zapomniałam co ja tam jeszcze miałam.Wyrosły mi też petunie i zasadziłam je w donicach.


Obrazek



Obrazek
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witaj Marzenko! ...no niestety jestem już wiekowa....a dzieci 40 i 32 lata. Staram się nie myśleć o PESEL -u ;:306 ale czasami nie udaje się ;:306 Nie wyobrażam sobie swojego życia bez ogrodu i pracy w nim / choć dość długo dojrzewała we mnie tak wielka miłośc i pasja do kwiatów i ogrodu/ . Roślinkami zawsze zajmowałam się ale raczej z obowiązku , ogródek traktowałam jako wizytówkę domu więc dbałam aby nie było chwastów a w ogrodzie głównie rosły drzewa i krzewy + trawnik. Teraz ogarnęło mnie szaleństwo różnorodnego kwiecia . Sadzę, przesadzam i nieraz żałuję ,ze już dzień kończy się ;:306 U Ciebie też ciągle coś się zmienia i pojawiają się nowe rabatki. Niestety forum inspiruje i motywuje do dzialania. Pozdrawiam cieplutko ;:168 ;:168 ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko witaj, już kiedyś ci pisałam, że nie możesz mieć takich dużych dzieci skoro wyglądasz i czujesz się na 18+
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Bogusiu ja już czasami mam dosyc ogrodu ale to trwa moze 1 dzien a potem dalej myśle co posadzić ,gdzie przesadzić itp ,choc na jesieni nie lubie zimna i mokra i wtedy nie chce mi sie juz robic .Ale jak tylko przychodzi luty to parapety pełne a potem trzeba gdzieś to posadzić .Najgorsze jest koszenie ,za dużo tego trawnika.

Wielkakulko faktycznie czasami czuje sie jak 18 ale prędzej sie męcze i wolniej wszystko robie.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Jak ja długo nie byłam tu ,witam wszystkich ,postaram się coś tam wkleić póżniej
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

już mi sie ciepła i tych widoków
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko witaj w Nowym roku końcówka dla mnie była ciężka ale już skończone czekamy do wiosny .Nowy sezon nowe plany pozdrawiam.
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Hej Beatko ,nowy sezon i plany aż się boję,mam taki nieład w ogrodzie ale nie wiem czy dam rade sama wszystko zrobic.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
kasia126126
1000p
1000p
Posty: 1025
Od: 8 cze 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Hej Marzenko, jak tam po feriach? Żyjesz? Jak nie będziesz dawać rady z obróbką ogrodu, to dzwoń po mnie ;:108 Wpadnę do ciebie i szybciej pójdzie robota ;:63 A przy okazji może uda mi się zgubić nadmierne kilogramy :wink:
Pozdrawiam.
Kasia
Mój mały zielony świat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”