Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Alu to Ty się skup na tych serach i innych mlecznych przetworach, bo to Ci świetnie wychodzi, a z siewami to się zastanów i jedynie po trochę na codzienne letnie gotowanie. Potem za taki serek sprzedany Włochowi kupisz jarzyn na zimę bez strat i łez!
Awatar użytkownika
zuzanna2418
1000p
1000p
Posty: 1525
Od: 15 maja 2013, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa ale i trochę lubelskie

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Jeju, kolejny argument dla mnie, żeby wiochę zasiedlić na stałe: u mnie warzywa obrodziły, przejeść tego nie sposób, więc mogłybyśmy robić regularną wymianę barterową: sery na warzywa, spotykając się w połowie drogi pomiędzy naszymi siedliskami :) Ten produkt z ziołami wygląda wspaniale :) Ssanie w żołądku się włącza... :wit
Zuzanna Ten, kto się śmieje, ten ma nadzieję :) Nie porzucaj, nie rozmnażaj - sterylizuj
moje wątki miastowe i wiejskie
Kasiaflo
200p
200p
Posty: 206
Od: 1 cze 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ok. Łodzi

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Ja zamiast serka poproszę królika!
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Serek super wygląda, a pewnie jeszcze lepiej smakuje. Uwielbiam sery pod każdą postacią.
Awatar użytkownika
romaszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1411
Od: 31 gru 2010, o 23:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie. Wola Uhruska

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Marysiu toż ja siałam warzywa tylko na użytek własny a że M. zachowuję się tak, jak by oblężenie Leningradu przeżył i cały czas jemu się wydaję, że to NIE STARCZY! To posiałam tyle ... ile posiałam :;230
Nie mamy na razie tyle mleka, żeby móc przeżyć z nabiału, czekamy na powiększenie stada :D . M. jest mleczny na maksa, jak dłużej jak jeden dzień nie wypiję mleka to ma już delirkę i "głód mleczny" :;230 Właśnie przed chwilą oznajmił, że musi mieć "kozę zaskurniaka" ;:306

Zuza dla czego po środku drogi??!! Proponuję handel wymienny robić raz u ciebie a raz u mnie :wit Czyżby skłaniasz się ku temu, żeby na stałe stać się wieśniaczką? Stawaj się! Może kiedyś przeczytamy o Was artykuł w Weranda Country :tan


Kasiu, menu według upodobań :D , królik pyszny, proszę się częstować.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Ja konsekwentnie pozostanę przy warzywach i chlebku :lol:
Awatar użytkownika
zuzanna2418
1000p
1000p
Posty: 1525
Od: 15 maja 2013, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa ale i trochę lubelskie

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

romaszka pisze: Zuza dla czego po środku drogi??!! Proponuję handel wymienny robić raz u ciebie a raz u mnie :wit Czyżby skłaniasz się ku temu, żeby na stałe stać się wieśniaczką? Stawaj się! Może kiedyś przeczytamy o Was artykuł w Weranda Country :tan
Kochana, W. byłby stracony na wieki, jakby pojechał do Ciebie, zobaczył te kozy, wirówki do mleka itp ;:306 Ku wieśniaczeniu na stałe jesteśmy bardzo skłonieni tylko nasze konto w banku nie wygląda jak u rentiera :)
Zuzanna Ten, kto się śmieje, ten ma nadzieję :) Nie porzucaj, nie rozmnażaj - sterylizuj
moje wątki miastowe i wiejskie
Awatar użytkownika
romaszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1411
Od: 31 gru 2010, o 23:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie. Wola Uhruska

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Nasze też, nie wiem nawet, czy jeszcze istnieje :;230 Wszystkie dobra które posiadamy, obecnie znajdują się w graciarni męża i pasą się na łące :D Ale jakoś i wydatki teraz dużo mniejsze, jak kiedyś co mieszkaliśmy w mieście, wtedy jak nie wydałam dziennie 50 - 60 zł. oznaczało, że jestem chora, leże w łóżku i wcale nie wychodziłam z domu, oczywiście te 50 to był minimum ... o maksimum nie wspomnę ;:224
Awatar użytkownika
Rewi
1000p
1000p
Posty: 3623
Od: 17 lip 2012, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Woj. Lubelskie
Kontakt:

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Same apetyczne rzeczy u Ciebie :lol: Można wyjść z nadwagą ;:306
Zapraszam serdecznie służę pomocą, pozdrawiam Ewa! ;)
Pomysł na ogród-projekty do wykorzystania!,
Ogród rewii cz.III !
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

:wit oj serek tak ale królik nie...o nie... :oops:
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Prawie wszystko przeczytałam...no i nie wytrzymałam, zaznaczę wątek...będę tu stałym gościem.
Przepraszam, ale największy ubaw miałam czytając o widłach tych pozginanych...kochana takie coś służy do wyławiania wiadra ze studni...przywiązuje się linkę i kawałek odważnika i ciągnie się po dnie żeby złapać urwane wiaderko...przyrząd bardzo praktyczny, jak wiadro się urwie i zatonie;:108
A tu takie insynuacje ;:306 Królika tak przyrządzałam jest pyszny :wit
Awatar użytkownika
romaszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1411
Od: 31 gru 2010, o 23:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie. Wola Uhruska

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Ewo od udek kurzych sklepowych też ponoć tyłek rośnie :D a tu przecież ekologicznie, to lepszy już tyłek większy ekologiczny jak ten co urósł od sztucznych hormonów :;230

Misiu eeee tam, moja babcia hodowała nutrie ale nigdy ich nie jadła, kiedyś córki, ciotki moje znaczy się, podały do obiadu "królika" w śmietanie, babcia zjadła z wielkim apetytem, dopiero wieczorem ktoś wspomniał, że była to nutria ... babcie lekko zamuliło ... od tej pory nie jadła i ni nutrii a ni królika :;230

Aniu no patrz! Kto by pomyślał, że te widły do tego służą ;:306 Ale powaga, tylko do tego i do niczego innego?? :roll:
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Wiocha, tu się narodziłam na nowo!

Post »

Z tych widełek można zrobić ciekawy uchwyt na wiszące kwiaty w doniczkach...troszkę farby, pomalować...pokombinować z umocowaniem, fajnie by wyglądały przy tarasie :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”