Wiosna w wiejskim ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Agnieszko trudno mi sobie wyobrazić, żeby nie mieć miejsca w ogrodzie ale oczywiście tak bywa ;:196
Marysiu nie to nie kwiatostan tylko spadnięty kitek orzecha włoskiego :lol: pigwowiec po regeneracji, bo to stara roślina przesadzona i długi czas nie mógł się zaadoptować ;:168
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Ależ Ci rośnie...jak po deszczu :) A najpiękniejsza dąbróweczka! Ona w naturze ma takie prawie czarne liście, czy to aparat przekłamuje?
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu ja rozumię brak miejsca w ogrodzie ,u mnie też rośnie kiwi i niby dwie sadzonki oznaczone parka ale bez przesady nie najadłam się ;:306
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Maryś cudnej urody są kwiatuszki pigwy... :) zdjęcia jak zwykle super...tylko jeden karczoch :?: nie sadziłaś już w tym roku :?:
Pati będziesz miała taką dąbrówkę ja to Ci mówię... :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Pati bo jest po deszczu :;230 a dąbrówkę dostałam od Renatki i jest taka ja na zdjęciu, jak się rozrośnie to poleci do L.Ś. ;:196
Eluniu a może tez masz jedną pcie :;230
Misiu on jest trzeci rok, zapomniałam posiać a potem nie miałam miejsca :lol: dlatego czekałam czy wylezie i jest ;:215
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

No właśnie nie bo syn kupował w szkółce i tak mu sprzedali parkę ,może mało mają miejsca dla intymności ;:306
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, na pigwóweczke pewnie masz w sezonie masę chętnych, ale gdybyś zachomikowała co nieco to przyjadę na degustację ;:136
Zazdroszczę tego buszu werbeny...ja też wysiałam, ale na razie mam malizny.. ;:131 Cierpliwości mi trzeba ;:173
ps. Z kleome niewypał niestety, nic nie wzeszło ;:145
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Helios
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 15 cze 2010, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wyszków

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

;:3
Jak ja lubię podpisane fotki. :lol:
Hosty piękne, jedne z moich ulubionych, z tym, że moje hostowisko młodziutkie i na większe okazy trzeba będzie poczekać.
Marysiu, oglądając zdjęcia, widzę jak duża różnica jest w wegetacji roślin w poszczególnych regionach kraju. U mnie bez nie ma jeszcze pączków, to samo truskawki, niektóre hosty dopiero wypuszczają kiełki, itd.
Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie (Friedrich Rückert)
Ogród Heleny Ogród Heleny cz.2
Ogród Heleny cz.3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Elu mnie też w szkółce sprzedali parkę, a i intymność mają zapewnioną, ale na FO dowiedziałam się że parka nie tentego ;:306
Kasiu zapraszam a nie chwalę się ale ;:215 i zawsze coś w piwniczce mam nie tylko pigwóweczkę :lol:
Obrazek
a oto werbenka i cleome też jest część wsadziłam a reszta jeszcze w doniczce. Nie bardzo wiem jak takie maluchy przeżyłyby podróż, bo posłałabym :lol:
Helenko też obserwuję różnicę a największą to widziałam zawsze między Krakowem a Zakopanem, u nas po bzach było wspomnienie a tam za 2 tygodnie :lol: Helenko pamiętam jak mnie ścigałaś o podpisanie róż ;:306 ;:303
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Pięknie wiosennie u Ciebie Maryś ;:63 Śliczne fotki ;:63 Czy Twoja jabłoń ma bordowe liście :?: Bo nie mogę się dojrzeć :?: Moja rajska ma bordowe ;:138
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Witaj Marysiu,wstąpiłam do ciebie bo tak często gdzieś się z tobą mijam i przeczytałam,że jesteś z małopolski, a ja też ,a w twoim wątku doczytałam,że jesteś niedaleko Krakowa ja mieszkam od Krakowa 35km więc pospacerowałam po twoim ogródku,bardzo mi się podoba ,troszkę zazdroszczę ci Kleome bo to przepiękna roślina ale nie wysiałam a teraz to już za późno bo nie zdąży pokazać całej swojej okazałości, ona jest magiczna,Hosty też masz piękne,pozdrawiam :wit ;:3
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu interesują mnie 3 roślinki z zaraz po lilakach zdjęcie 5, 6,7, to jest odpowiedż na Twoje pytanie.Proszę nie bierz tego dosłownie. ;:167
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiosna w wiejskim ogrodzie

Post »

Romciu tak ma ciemne liście i nawet kwiaty na początku były ciemne później zaczęły jaśnieć. Zaczyna się najpiękniejsza pora roku i tak już będzie do czerwca!
Marto wita Cię serdecznie i dziękuję za wizytę :wit Ja mieszkam trochę bliżej Krakowa, bo 14 km w kierunku Olkusza.
Kleome spodobała mi się w takim ogrodzie w Bronowicach i pierwsze sadzonki miałam stamtąd teraz będą mam nadzieję moje!
Host mam kilka oprócz tych co widać jeszcze 3, ale są w stanie powiedzmy embrionalnym. Zapraszam i wpadnę do Ciebie ;:7
Irenko nie wiem jak to rozumieć ;:306 , ale na wszystko jest nadzieja jabłonie w tym roku uczę się szczepić, patyki kiwi od Marysi mar puszczają zielone więc mam nadzieję że będą sadzonki i wreszcie miskant przetrwał u mnie po raz pierwszy zimę i jest nadzieja że za rok będzie można podzielić kępkę ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”