Dzień bez działki, to dzień stracony cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7668
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Dzień bez działki, to dzień stracony cz.2

Post »

MARIO........na podobnych wózkach jedziemy, tylko ja w tych remontach nie sypiam ....mieszkam jeszcze w bloku ale już myślimy o upłynnieniu jego, też ze względów finansowych.........też tak myślę, że działanie na dwa fronty wyjdzie mi bokami a poza tym nie będę wiedziała czym się cieszyć......może Wielkanoc nas powita na nowym....zobaczymy.....

a że w ogrodzie mam szaro-buro pojechaliśmy wczoraj do lasu.....jak ja lubię te widoki....

Obrazek

...no i brzozy które koniecznie muszę mieć w ogrodzie....wiem ze to śmieciuchy ale ja coś około glebogryzarki więc na pewno sobie poradzę....

Obrazek

IGA.....masz rację, zresztą my kobiety to i z diabłem damy radę.......... ;:196 ;:196 za kibicowanie i rób to nadal to pomaga........
a to ze spaceru w lesie ....dla Ciebie do identyfikacji.....chyba dęby w szkółce leśnej sobie rosną.......ale maja zupełnie inne zabarwienie liści jak te które spotykam w parku.............IGA pomyśl co to za jedne....

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu trzeba na spokojnie, żeby na tym nie stracić tylko zyskać jak najwięcej. Jeszcze trochę i na pewno będziesz tam szczęśliwa (ja jestem!). Ciekawe ujęcia Ci wyszły i piękny spacer. Szkółka też ten dąb czerwony ;:333
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

;:oj O Krystyno choćby gdzieś w moich okolicach... :?: Podobne krajobrazy, rzecz jasna przecudnej wprost urody.
Bez brzózek ani rusz,a nie śmiecą więcej niż inne :D Trzeba było sobie zaklepać :wink: na tej porębie te czerwone dąbki, choć jednego ;:218 one tak cudnie się przebarwiają jesienią ;:3
Powiem szczerze czas na sprzedanie nieruchomości jest teraz nie za ciekawy, chyba że u Was są w cenie mieszkania, u nas niestety już nie ;:131.Jak juz mówisz o Wielkanocy to ;:333 ...jest dobrze, jest bardzo dobrze ;:168
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7668
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

MARYSIU I BASIU.... to chyba nadszedł taki czas kiedy nieruchomości lecą w dół.....czas pokaże co zrobimy......
a na tego dąbka to miałam ochotę ale rozum zwyciężył....wyglądały pięknie w tej purpurze....

...tam gdzie brzozy tam i ja.....

Obrazek

o tej porze wszędzie się złocą.....

Obrazek

dwoje nas...las i ona...brzoza.......

Obrazek

Obrazek



:wit :wit
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, dąb czerwony rośnie powoli, choć szybciej niż nasze dęby, ja posadziłam na drodze za działeczką. :lol:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Zdjęcia piękne i refleksyjne! :roll:
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, myślę że wraz z nadejściem wiosny zobaczysz nowy ogród i domek w bardziej pozytywnych barwach. Mi też się wydaje, że po założeniu przydomowego ogrodu działka zejdzie na drugi plan. Zysk ze sprzedaży będziesz mogła zainwestować w ogrodowe szaleństwa ;:168
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12934
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

[quote="leszczyna"]
Moje wejście na działkę

Obrazek

Milin i Glicynia pozostają w sferze marzeń, Milin kupiłam rzekomo miał kwitnąć za dwa tygodnie minął
drugi sezon 185 dostałam sadzonki od forumki maja się całkiem dobrze ale trzeba czekać na kwitnienie a ja taka niecierpliwa.
Czasem narzekają na milin zbyt ekspansywny a dla mnie niech będzie tylko niech w końcu zakwitnie :;230
Czy tez długo czekałaś na kwiaty?

,
...........wiem na pewno, że muszę mieć teraz róże w ogrodzie...... róże w ogrodzie dają specyficzny sentymentalny klimat, trudno je nie mieć choć czasem marudzą, polecam
a zabawne kompozycje w Twoim ogrodzie są zabawne, pełne humoru i smaku ;:63
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7668
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

KASIU....ja też tak myślę - jak zdrowo pomyślę; ale jednak gdzieś głębiej nadal tkwi pytanie czy........
a działka...znowu sentyment, tyle czasu tam spędzonego i ciągle coś tłukę po tym swoim mózgu ;:223 ;:223
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7668
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

TARA..... ;:196 za odwiedziny i za miłe słowa......a w sprawie milinu, żeby ładnie kwitł musi być obowiązkowo na wiosnę przycinany i wtedy kwitnienie murowane....a wszędobylski to jest bardzo, potrafi wałęsać się po połowie działki a jak zasilisz go jeszcze kurzeńcem bądź przerobionym obornikiem to jak Grecji takie ma kwiatostany....

a róże muszą być.......
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, Kasia ma rację, ja chyba też już Ci pisałam, że byłam w takiej samej sytuacji i sentyment do poprzedniej działki (ROD) minął mi wiosną po przeprowadzce, z tym, że ja już wcześniej podzieliłam i zwiozłam sobie te rośliny, które chciałam tu mieć, a to pewnie jeszcze przed Tobą. Mój milin kwitnie co roku, ale kupiłam już kwitnącą sadzonkę, wiosną obcinany wydaje ładne kwiatostany, ale jeszcze go nie zasilałam, zaraz zapisuję, żeby to zrobić ;:108, różyczki obowiązkowo, a jeszcze tak niedawno zupełnie inaczej myślałam :;230
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7668
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

ILONKA....obowiązkowo naturalnym nawozem z doświadczenia wiem, że kurzeniec lepszy......
...roślinki z działki będą systematycznie na wiosnę wygrzebywane
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12934
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

u mnie jedynym nawozem jest od gołąbków, chyba dostał za mało dostanie wiosną, a może masz inna recepęe kiedy podawać nawóz?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”