Moja 3-arowa działeczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Cris1982 pisze:Dzięki za odpowiedź
Jeszcze jedno pytanie. Na zdjęciu widać, że z gniazda do ziemi odchodzą żyłki czy sznurki. Co to jest ?
Chyba że źle widzę :)
Witam
Na dole jest zamocowane jeszcze jedno koło od roweru a do niego i tego górnego koła przymocowany jest sznurek,zeby coś pnącego wsadzić.Sznurek przekładamy przez oczka co są szprychy :)
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witam :wit . Piękną masz działeczkę. Bardzo ładnie i gustownie wszystko zrobione. Oczko powalające. Roślinki posadzone gustownie i widać z przemyśleniem. Pięknie do siebie dobrane. Jestem zachwycona! Pracy tutaj widać ogrom. Bardzo fajna pergola, mostek. Super nowa donica. Z chęcią będę podpatrywać co nowego na Twojej działce słychać.
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

MID2006 pisze:Witam :wit . Piękną masz działeczkę. Bardzo ładnie i gustownie wszystko zrobione. Oczko powalające. Roślinki posadzone gustownie i widać z przemyśleniem. Pięknie do siebie dobrane. Jestem zachwycona! Pracy tutaj widać ogrom. Bardzo fajna pergola, mostek. Super nowa donica. Z chęcią będę podpatrywać co nowego na Twojej działce słychać.
Witam :wit Dziękuje dziękuje.Pracy zostało bardzo dużo włożone ale opłaciło się bo teraz jest ładnie,przytulnie aż sie chce tam przebywać :) Pozdraiwiam i zapraszam ponownie
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Tak, masz rację. Na taką piękną działeczkę aż chce się jeździć i robić wszystko żeby było jeszcze ładniej. Czy zajmujesz się może zawodowo produkcją takich ogrodowych mebli i ozdób? Czy może to tylko taka przydatna dla siebie umiejętność?
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Powiem to tak zawodowo zajmuje się pracami budowlanymi.W wolnych chwilach lubię majsterkować.Robiąc to wszystko chcieliśmy z bratem zrobić to jak najtaniej.Stwierdziłem ze mozna dużo rzeczy wykonac samemu tańszym kosztem(oczywiście mając narzędzia i najważniejsze chęci :D )
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

No tak , to sporo wyjaśnia. Amatorom ciężko takie cuda stworzyć hehe. Czasami nawet mimo najszczerszych chęci :D . Jeszcze raz gratuluję pięknej działeczki.
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

:wit

Damianie Twój ogród zachwyca również zimą ;:138 ;:138
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Jatra pisze::wit

Damianie Twój ogród zachwyca również zimą ;:138 ;:138
Witam :wit dzięki zima tez ma swój urok,ale juz sie nie moge doczekać wiosny :D
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Cris1982
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 27 mar 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

chyba każdy na tym forum :) u mnie plany i jeszcze raz plany, projekty
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Cris1982 pisze:chyba każdy na tym forum :) u mnie plany i jeszcze raz plany, projekty
Witam :wit to teraz plany trzeba zrealizować :D A w trakcie pracy będa się nasuwać nowe pomysły
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Plany zrealizować ,a co za tym idzie to pewno i roślinki i nasionka kupić :wink: .Ja do teraz nie umie wybrać jakie hosty i liliowce kupić wszystkie mi się podobają ale po pierwsze nie mam tyle miejsca do posadzenia ich a po drugie fundusze ograniczone jak do tej pory M się jeży na te moje zakupy w tam tym roku miałam większy luz :wit
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Już coraz mniej śniegu (chociaż wczoraj bardzo u mnie padało ) , to zapewne niedługo doczekamy się nowych fotek :) Ciekawe jak roślinki na Twojej działeczce budzą się do życia. Ten świerk srebrny na pniu to tak podcinałeś czy może kupiłeś już go takiego? W budce lęgowej s;potkaliście już gości ?Pytam bo mój karmnik ma też budkę lęgową i zastanawiam się czy to taki "pic na wodę" czy rzeczywiście przydaje się ptaszkom. Mostek też sami zrobiliście ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”