Moja 3-arowa działeczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Widoczki fajne miejsce do odpoczynku super ja bym jeszcze dołożyła kratki i posadziła powojniki żeby je ładnie obrosły :wit
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

:wit

Witaj Damianie , własnie przeglądam Twój wspaniały ogródeczek, niesamowite zmiany w nim zaszły .Zima też sliczna u Ciebie , powiedz mi czy masz może zdjęcia jak budowałeś u siebie tą kaskadę ?

Mam do poprawienia u siebie ,a Twoja jest taka śliczna czy pod te kamienie, gdzie spływa woda podkładałeś folię ?

Tak szukam wszędzie podpowiedzi jak ja ładnie zrobić, oczywiście w grę wchodzą kamienie z pola .Tymbardziej ,ze to ja będę ja budowała sama . :uszy
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Sama przejęłam działeczkę po rodzicach, ale tak pięknego ogródka działkowego jeszcze nie widziałam. :) W takim miejscu chętnie spędziłabym urlop . Gratuluję :wit
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Jatra pisze::wit

Witaj Damianie , własnie przeglądam Twój wspaniały ogródeczek, niesamowite zmiany w nim zaszły .Zima też sliczna u Ciebie , powiedz mi czy masz może zdjęcia jak budowałeś u siebie tą kaskadę ?

Mam do poprawienia u siebie ,a Twoja jest taka śliczna czy pod te kamienie, gdzie spływa woda podkładałeś folię ?

Tak szukam wszędzie podpowiedzi jak ja ładnie zrobić, oczywiście w grę wchodzą kamienie z pola .Tymbardziej ,ze to ja będę ja budowała sama . :uszy
Witam :wit
Miałem zdjęcia z budowy kaskady ,oczka ale niestety mi sie skasowały jak wgrywałem windowsa(zapomniałem o nich).Znalazłem 2 wiec zerknij.Kaskade robiłęm w nastepujący sposób.Usypałem górke z ziemi,ubiłem,zrobiłem kilka półek zeby każda warstwa kamieni lezała na półce.Jak miałem zrobioną górke i te półki nałożyłem folie,która nachodzi na folie w oczku.Kolejną czynnością było klejenie kamieni na zaprawie cementowej.I takim sposobem to zrobiłem.Jeśli masz jakieś pytania pytaj(pytajcie).
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

:wit

Damianie dziękuję ślicznie , wspaniały opis i do tego jeszcze zdjęcia ;:196

Już wiosną biorę się do roboty . :D
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Piękny bajkowy ogródek ;:138
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa. Mi też bardzo podoba się ta działeczka.Myśle ze ona będzie jeszcze ładniejsza za kilka lat, jak te wszystkie krzewy urosną (mam nadzieje ze nie dojdzie do tego ze ogrody działkowe będą zlikwidowane).
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slotys
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1522
Od: 9 lut 2012, o 09:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Kusiciel z Ciebie !
Taką kaskadę chcę mieć!
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Nawet nie mów o likwidacji....bardzo byłoby szkoda....są takie piękne te działki,ja tam dużo w Tbg nie widziałam....bo niestety tam nie łażę...ale wiem że są takie że warto oko zawiesić,nie mówiąc o ich obejrzeniu....z tego co widzę to spora Twoja jest.Mam wujka ,ma działkę za Wordem....ale ta nie jest taka duża jak Twoja.Śliczna ;:138
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

grazynarosa22 pisze:Nawet nie mów o likwidacji....bardzo byłoby szkoda....są takie piękne te działki,ja tam dużo w Tbg nie widziałam....bo niestety tam nie łażę...ale wiem że są takie że warto oko zawiesić,nie mówiąc o ich obejrzeniu....z tego co widzę to spora Twoja jest.Mam wujka ,ma działkę za Wordem....ale ta nie jest taka duża jak Twoja.Śliczna ;:138
Witaj Grażyno :wit
Mam nadziej ze do tego nie dojdzie.Jest kilka działek w pobliżu przy których można zawiesić oko.Każda jest zrobiona według gustu :wink:pozdrawiam
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Damianie gdy oglądałam i czytałam o zmianach na działce myślałam sobie któż Ci pomaga. Doszłam do info, że we dwójkę z bratem wszystko robicie.
Także wielki szacun ;:333
Odnośnie pytania o skrzynię - niestety do tej wielkości skrzyni nie możesz wsadzić róży bez jej późniejszej straty. 30 cm jest to zbyt płytko dla róży.
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3378
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witaj Damianie, :wit
Bardzo się cieszę obecnością nowej osoby z "naszych okoloic", na forum :D
Piękne miejsce do odpoczynku stworzyliście ;:138
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
kokotbg
50p
50p
Posty: 92
Od: 20 lis 2011, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Moja 3-arowa działeczka

Post »

Witajcie

Ilona :wit Tak we dwoje robiliśmy to wszystko :wink: Rodzice tez maja swoje zajęcie zeby sie im nie nudziło dostali część warzywną.A do skrzyni myśle moze wsadzić ze 2 powojniki(ładnie wyglądają).

Grazia :wit Dzięki, dzięki i zapraszam ponownie

Pozdrawiam Damian
Zapraszam i pozdrawiam Damian
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62569" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”