Ogródek Robaczka cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

jejku Kasia......wiesz co sobie właśnie wyobraziłam.........kącik przy altance, lilie no i mięta......która zresztą już tam jest a za którą przepadam ;:173
teraz tylko lilie by dokupić, zresztą taki zamiar mam, ale to chyba już wiosną.. ;:173
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Piękne,zapisałam ,może uda mi się gdzieś dostać,chętnie przeczytam. Fajne plany co do wystawy,pamiętaj Kasiu o relacji :)
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Ogolnie mieszanki ciezkich zapachow z lekkimi sa cacy ;:167 Czekolada z mieta, albo czekolada z truskawka albo kawa z wisnia och i ach a ostatnio wzielo mnie na pomarancze z mirta albo jakims korzennym-drzewnym. Wlewam pare kropel olejku saunowego do nawilzacza powietrza i pochlaniam ten zapach calym jestestwem :wink:
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Martuś, to fajne zestawienie! Już wyczuwam zapach przy altanie ;:170
Monia, polecam, ciekawa lekturka ;:173
Jule pisze: (...) i pochlaniam ten zapach calym jestestwem :wink:
Jule, pięknie powiedziane!
Ja też lubię czekoladę z miętą :D To coś o pomarańczach dla Ciebie:

Kolor pomarańczowy w rozważaniach autorki: Co może lepiej podkreślić tę barwę niż woń pomarańczy, wydzielana nie tylko przez barwy pomarańczowego drzewka, lecz wiecznie zieloną 'Choisya ternata' oraz liście pelargonii 'Prince of Orange'? Także Tulipan 'General de Wet' ma kolor i woń pomarańczy, podobnie jak sięgające latem do ziemii kwitnące gałązki dlugopędowej róży 'The Garland', którę potrafią całą rabatę wypełnić aromatem słodkich owoców pomarańczy.
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Chciałabym umieć tak pięknie i obrazowo pisać o ogrodzie. Te opisy działają na wszystkie zmysły. Aż czuje się zapach róż i owoców skąpanych w słońcu. Do tego trzeba zdolności poety :roll:
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

O tak, cos w tym jest ;:108 nie wiem czy znasz Forbidden Euphoria CK - to jest takie pomieszanie, mandarynki, brzoskwini, piwoni, jasminu z moszusem i zapachem drzewnym ... cos niesamowitego ;:167 Nigdy nie przepadalam, za korzennymi zapachami ale te ktore robia teraz z mieszanka swiezo owocowa czy lekko cytrusowa, sa dla mnie nie do pogardzenia :wink:
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Odurzyłam się tymi zapachami i aż mi się zakręciło w głowie a do tego takie smakowite połączenia ;:92 uwielbiam czekoladę z miętą lub truskawki z czekoladą ;:167 aż mi się jeść zachciało :;230
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Jeśli chcecie bliższych informacji o Chelsea, to możecie zapytac Izę Tamaryszka. Była tam chyba 2 lata temu.
Ja też bym chętnie pojechała, ale na razie nie mówię na pewno ale może.
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Same ważne i ciekawe informacje :)
Poczytałam o rh - moje też mają podobne problemy...spróbuję dokarmić je wiosną.
Lektura - cudowna! Prawie czuję te zapachy... ;:oj
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Jako, kolekcjoner w spawie róż rozumiem Cię dobrze. Dopiero teraz uświadamiam sobie, że tworzysz kolekcję (a może kolekcja tworzy się mimochodem? Jest efektem miłości do róż?).
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

No tak miłość do róż też miałam i co z tego jak poszły w zaświaty i musiałam się cieszyć tym co mi zostało ,albo z z sianych ale były piękne ;:180 ;:108
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Robaczku poznański, przejrzałam sobie tylko czwartą część Twojego wątku i obawiam się, że resztę muszę zostawić na później, bo mi serducho nie wytrzyma :;230 Jak Ty to ogarniasz - tyle krzewów róż, jednoroczne rośliny (w tym takie kapryśne jak kobea!) , doniczkowce...no po prostu jestem pełna podziwu. Masz mnóstwo pięknych odmian róż, ale największe wrażenie chyba robi Twój talent do aranżowania i organizacji przestrzeni wokół. Jestem pod wielkim wrażeniem, jeśli pozwolisz, będę zaglądać częściej.
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Przejeżdżaliśmy dziś ulicą P....... R... 3 w Ka.......ch i na jednym z ogródków ujrzałam w oddali kicającego różowego króliczka, który z wielkim zapałem coś sobie skubał, ale nie chcieliśmy Go wystraszyć, więc cichaczem pojechaliśmy dalej :;230, a tak na prawdę bardzo się spieszyliśmy, gdyż musieliśmy jeszcze coś załatwić, więc stwierdziłam, że nie będziemy Wam zawracać głowy, pięcioma minutkami z których jak znam życie zrobiłaby się godzina albo i lepiej. Wydaje mi się nawet, że Twój M nas widział jak jechaliśmy drogą niczym w zwolnionym filmie, oglądając Wasz piękny ogród jadąc po róże do Ewki. Trudno go nie rozpoznać, chociaż one wszystkie jednakowe, ale te pergole wypatrzyłam z daleka, naprawdę super to będzie wyglądać jak obrosną różami ;:108.
Powiem Ci, że przeżyłam mały szok, bo myślałam, że te działki są o wiele większe, przynajmniej tak to wygląda, na zdjęciach, które pokazujesz, więc tym bardziej podziwiam Twoją umiejętność rozplanowania tylu sztuk róż. Już powiedziałam do mojego M, no nie jeśli Kasia, ich tyle zmieści na takiej powierzchni, to nie ma siły i ja też muszę znaleźć miejsce na jeszcze jedną różankę, tym bardziej, że to Ty byłaś inicjatorką miejsca tej która właśnie powstaje, co zawsze będę powtarzać. W sumie to u mnie nie ma problemu, z tym, że ja też lubię dużą przestrzeń i poza tym chcę również zostawić wybieg moim psiaczkom, a pogodzić jedno z drugim, naprawdę nie jest łatwo, ale co tam, dla mnie ponoć nie ma rzeczy nie możliwych (to słowa mojej teściowej :;230)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”