Nasza zielona niespodzianka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

:wit Wszystkich na forum. Oto nowe zdjęcia z naszej niespodzianki.
Obrazek ,Obrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek- to było trochę kwiatów, a teraz trochę warzyw:Obrazek- fasolka posiana 17 lipca -może jeszcze da owoce ?. A tak pod folią Obrazek,Obrazek,Obrazek - pomidorki już na bieżąco konsumowane. A było takObrazek.Obrazek-dynia w kompostowniku(coraz większa) Obrazek zarośnięty kompostownik przez dynię oraz cukinię.
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Dobre miejsce dla dyni i cukinii ,porosną na pewno olbrzymy, w moim kompostowniku wyrosły sobie same pomidory, też spodziewam się obfitych zbiorów :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Moje dyńki też na kompostowniku, rozrosły się pięknie :wit
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Zielone mieczyki? Liście dyn na kompostowniku jak parasolki. No i moje ukochane floksy ;:215
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

:wit Witam serdecznie wszystkich miłośników wszelkiej roślinności - tej do oglądania oraz tej do spożywania :heja
A teraz zdjątka z ostatniego miesiąca:Obrazek kwiaty są zawsze piękną ozdobą Obrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek -to są poczynione przez Basię nowe nasadzenia Obrazek pięknie się przyjęły Obrazek oraz Obrazek,Obrazek,Obrazek i cudne bukiety - prawie jesienne Obrazek,Obrazek a teraz efekty nasadzeń nie tylko podfoliowych Obrazek i fasolkaObrazek,Obrazek i owoce Obrazek i jeszcze ogólne spojrzenie na miejsce pracy,przyjemności zadowolenia i satysfakcjiObrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek - wiem że nie wszystko wychodzi tak jak by się chciało - ale nie długo będzie wiosna ;:138 Pozdrawiamy wszystkich i życzymy ;:3
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Kwiatki śliczne,nasadzenia Basi ładnie rosną ,zbory apetyczne i aby do wiosny ;:138 :heja
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

misia i klusek pisze:ogólne spojrzenie na miejsce pracy,przyjemności zadowolenia i satysfakcji
z przyjemnością i zadowoleniem zaglądam do Was :)
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
gogo76p
500p
500p
Posty: 997
Od: 23 maja 2012, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dywity

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Sprzątamy powoli ogrody z upraw i jakoś tak smutnawo, bo jesień czuć już powoli! :( a u was wszystko pięknie wyrosło , aż podziw bierze :D pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

:wit Witam uffffffffffffffffffff minęło prawie dwa miechy od mojego ostatniego wpisu. Ale trochę się zadziało - na działce -cisza i zastój jesienny (no prawie). A osobiście to poszedłem do pracy ;:145 - koniec słodkiego lenistwa (przerywanego narzekaniem Basi na brak kasy :lol: ). A na działce żeby nie wypaść z wprawy uprawiania i kopania zasiliłem ziemię tłuściutkim obornikiem (super miodzio) i w przerwach od pracy wymyśliłem jedną podwyższoną rabatkę (z troski o własny kręgosłup). A teraz wstawię trochę zdjęć z tych ostatnich dwóch miesięcy.
Obrazek po pomidorkach pozostało wspomnienie (i zdjęcia),Obrazek papryka dojrzewała najdłużej,ale dojrzała Obrazek.A to elementy zasilające Obrazek oraz Obrazek a następnie fotorelacja z budowy podwyższonej rabatyObrazek wybrałem z tej grządki trochę ponad sztych łopaty ziemi i wyrzuciłem na zewnątrz Obrazek założyłem siatkę przeciw zwierzątkom ziemnym,a następnie powrzucałem gałęzie i inne przedmioty które z czasem ulegną rozkładowi celem wypełnienia przestrzeni i zapewnieniu dobremu odpływowi wodyObrazek następnie przeniosłem częściowo rozłożony kompostObrazek i przykryłem go warstwą wyjętej ziemiObrazekna którą rozłożyłem obornikObrazek i przykryłem to resztą ziemi i na tą chwilę rabatka gotowa, jak trochę osiądzie to dołożę jeszcze ziemi ogrodniczej pod warzywka.Obrazek,Obrazek.
To na dzisiaj wszystko życzę wszystkim ciepłego przetrwania zimy. :wit
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

misia i klusek pisze: wymyśliłem jedną podwyższoną rabatkę (z troski o własny kręgosłup)
a to pomysłowy Dobromir :wink:
też o czymś takim Krzysiu myślałem, ale ... warzywnik mi się kurczy na rzecz kwiatów, a i trawniki też :;230
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
misia i klusek
1000p
1000p
Posty: 1066
Od: 29 lip 2012, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

:wit Any małe te moje trzy ary oj małe - a trawniczek również jest przydatny - a mnie ogarnęła pasja warzywnicza i mam w planie jeszcze parę takich rabatek , już nie takich dużych.
Pozdrawiam
Pozdrawiamy
Barbara i Krzysztof

Nasza zielona niespodzianka-zapraszamy
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

U Was coraz ładniej i jak pomysłowo ;:oj
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1925
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Nasza zielona niespodzianka

Post »

Przeglądając zimowe migawki minionego sezonu stwierdzam,że przeżyliście go w pracowitości,radości,miłości i obfitości.Teraz zażywacie błogiego wypoczynku fizycznego. Mówię fizycznego,bo emocjonalny to chyba już niekoniecznie,pewnie już coś w duszy zaczyna grać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”