Kawałek nieba wiewióreczki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Renata1962
1000p
1000p
Posty: 2587
Od: 24 lut 2011, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Tylko pozazdrościć takich cudownych widoków ;:oj działeczka pięknie wygląda wraz z kolorowymi tulipanami :wit
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Kochani bardzo dziękuje Wszystkim za pamięć. Ja czytam na bieżąco dużo, i nawet w innych wątkach odpowiadam w myślach ale czasu mało na pisanie. W wekend miałam szkołę, podziałkowałam, urodziny cioci i komunię. Teraz odliczam dni a wręcz godziny do soboty - Wystawa Kwiatów w Chorzowie - i planuje roślinne zakupy :heja

Zacznę od zaległych wpisów :oops:

Aniu były już te targi w Nowej Soli, jak wrażenia? Ja w tą sobotę do Chorzowa jadę - w zeszłym roku kupiłam tam 2 cudne rodusie w tym Rasputina ;:167 Już się nie mogę doczekać soboty. Dalie mam posadzone ale nie wszystkie - tylko kilka nowych a reszta tzn wszystkie stare - jeszcze w piwnicy ups Mieczyki wszystkie posadzone. Magnolie Genie widziałam na Gardenii - cudeńko - cena wbija w grunt ale jak trafie okazyjne na pewno nie będę się przed nią bronić.

Iwonko dziękuje za odwiedziny. Brenna mi bardzo pomogła, teraz w sierpniu polskie morze na kilka dni. Ale działka to lekarstwo najlepsze na wszystko. Życie ma się jedno - trzeba je przeżyć patrząc w przód ;:196

Martuś dziękuje za te słowa ;:167 Bardzo ciepło Cię pozdrawiam ;:196

Madziu dziękuje kochana ;:167 Bardzo jestem ciekawa tych mieczyków. Zwłaszcza zielonych i jeszcze takich żołtych z czerwoną plamką. Reszta jednokolorowa. Jakoś dużo ich posadziłam. Będzie z 50 razem.

Moniczko widzisz jakie los pisze scenariusze.... Bardzo się cieszę że się nam udało spotkać na Gadenii ;:167 W sierpniu Świnoujście od chyba 13... więc może się uda... pozdrawiam ciepło

Marysiu w czwartek i w sobotę byłą kumulacja w lotto i miliony mi przeszły kolo nosa a miało być na rośliny :lol: Zakupy roślinne mimo to dalej czynię i nawet pergole drewnianą na róże... tylko róż jeszcze nie mam takich 8-)

Ewo dziękuje kochana ;:167 Moja różyczka - jeszcze w doniczce muszę jej miejsce naszykować :oops: Pozdrawiam ciepło

cdn... wpisów później.... wybaczcie...

zdjęcia z wekendowej działeczki

czereśnia Burlat już 3metrowa - czekam na czereśnie - rok temu miała swoją pierwszą sztuk jeden
Obrazek


W Biedr mnie zaatakował - to wzięłam :D
Obrazek

Dymka na szczypiorek i poziomki
Obrazek

Kwitną borówki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Eukomisy do doniczek
Obrazek

Obrazek

Zaległe wpisy... po pracy

Pozdrawiam i słonecznego dzionka ;:3
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Witaj Anetko! Rzuciła mi się miejscowość Jaworzno. Sentyment czuję do Jaworzna. Mamy tam przyjaciół. Pobierznie poczytałem co u Ciebie słychać na ogrodzie. Prawdą jest, że praca, samo przebywanie w śród zieleni daje możliwość ukoić smutek. Powodzenia życzę i odwiedzę Ciebie ponownie.
Awatar użytkownika
chalaputkowo
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 16 cze 2014, o 18:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Więc widzimy sie w sierpniu jak nie wpadniesz do mnie to ja Cię w tym Świnoujściu odwiedzę, przecież to już rzut kamieniem , spadam bo sama nie wiem w co łapki włożyć ;:196 buziole
Zielono mi - bo wesoło mi - bo zielono mi - Monika
Chałaputkowo,Chałaputkowo-dwa
Chałaputkowo to i owo
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko nie byłam w Nowej Soli,nie dałam rady dojechać ;:222 Ciekawe co nowego kupiłaś,bo widzę,że działasz i to dziarsko ;:333
Poziomki mniam i szczypiorek do kanapek to lubię:)
Rasputin to super rh,mam i pięknie rośnie :uszy Nie byłam na działce sporo czasu,zimno się zrobiło,ale jutro zamierzam pojechać ;:65

Buziaczki ślę ;:196
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko i jak zakupy -udane? Pochwal się proszę :)
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko cudne widoki, uwielbiam takie pejzaże. Zakupy udane, ja szukałam jakiegoś pnącza na altankę i kupiłam milin. Niech rosnie.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

No co to za rośliny, że atakują w sklepie ;:306 , ale ładny to też bym się nie opierała ;:306
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Ogrodowe widoczki piękne.

Na Błatnią wchodziłam 2 lata - czarnym szlakiem;) pięknie tam i schronisko super mają. Konie mieli jeszcze przy schronisku?
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Znalazłam Cię Wiewióreczko :) Muszę nadrobić Twój wątek i zobaczyć co u Ciebie :)
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Anetko - co u Ciebie? Czyżbyś dopiero zimą pokazała nam swój ogródek? Wtedy pewnie będzie więcej czasu. Trzymam kciuki za Ciebie! Daj znać.
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

Kochani bardzo dziękuję, że o mnie pamiętacie. Różne życiowe, rodzinne i zawodowe sprawy - bardzo czasochłonne i nerwochłonne..., już za mną. Zmieniałam w tym miesiącu pracę, zbierałam kilka reklamówek jabłek w starym likwidowanym sadzie - jabłka czekają i słoiki również - póki co - soczek z marchewką. Nakupowałam mnóstwo roślin cebulowych, od kilku miesięcy mam zepsutą kosiarkę i dopiero w środę zakupiłam ale trawa mokra... relacja będzie w wekend. Póki co, bardzo gorąco ściskam Wszystkich, co pamiętają i ja pamiętam o Was ;:196 :wit

Mam zaległe zdjęcia z wycieczek z maja do Brennej, sierpnia do Świnoujścia i z przed 2 tygodni z Korbielowa i masa zdjęć zapuszczonej działki ale do zimy ( która mam nadzieje,zbyt szybko nie przyjdzie)... ogarnę temat... często bywałam na działce ale z doskoku w to lato, bo inne sprawy.. :twisted: . Z myślą o Was choć zdjęcia cykałam... myślałam że wcześniej uda mi się pokazać..niż po astronomicznej jesieni ;:124

Pozdrawiam ciepło ;:3

PS Obecnie ze względu na pracę i dojazdy wstaję o 4 ... wyśpie się za miesiąc jak przesunięcie czasu :lol:
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kawałek nieba wiewióreczki

Post »

ANETKo :wit Też trzymam kciuki aby wszystko się po Twojej myśli układało. Fajnie że dałaś znak i czekam na fotki z wojaży.
Pozdrawiam Ewula
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”