Ogródek AGNESS cz.12

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Cześć Aga.
Rzeczywiście ,języczka, może zachwycać w każdej fazie rozwoju.Poza tym przy takich ujęciach i technicznie pięknych zdjęciach,trudno by się nie podobaly.
I u mnie lilie przekwitają ale jeszcze 3-4 szt dopiero raczkują.<Liliowce też już kwitną na ostatnich pąkach.
Róże powtarzają całymi bukietami(nie wszystkie oczywiście).Część floksów już obcięłam.Jest bardzo kolorowo.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aguś siedzę juz dłuższy czas w Twoim magicznym ogrodzie i nieprędko stąd wyjdę :lol: Cudowne ujęcia pieknych roslin ...kilka stron wcześniej zachwyciłam sie hortensjami ;:173 Są cudowne !!
Pozdrawiam w duszny piątkowy wieczór ;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agnieszko pięnie jak zawsze u Ciebie.Trzy miesiące uciech z kwitnących roślinek a tu jesień zaraz zapuka i zacznie się czas wspomnień i strachu przed mrozem , szkoda lata, tym bardziej że lipiec u nas był mocno deszczowy.
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aga ...ale piekne te Twoje zblizeniowe foty ;:173
Wiesz u mnie troche popadało...no za mało jeszcze oczywiście ,ale zawsze cos , teraz mruczy mi niebo i świerszcze cykaja ....ale muzyczka ;:173 chyba to nagram ...to cykanie ,na zime bedzie jak znalazł :uszy
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Obrazek oszaleć można od twoich zdjeć......pięknie u ciebie
lilie cudne ,,,ale języczka mnie powaliła Obrazek
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

:wit Aguś dzięki za języczkę ...ten kwiat mnie zachwyca tą swoją tajemniczością...
a co zdjeć to widać ze dusza artysty robiła... ;:196
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agness, Twoje lilie są takie piękne...słów brakuje. Casablanca ;:167
Chciałabym w przyszłym roku posadzić większą grupę, chyba zdecyduję się właśnie na klasyczne, białe ;:170
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

śliczne zbliżenia rozkwitającej języczki.... jak moja zacznie rozkwitać to się jej przyjrzę z bliska :D
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

A dla mnie te zdjęcia kojarzą się z Obcym :;230
Może dlatego, że wczoraj byłam na Prometeuszu.
Piasałaś, że nie jesteś zadowolona z Vannily.
A czy po zimie ją cięłaś. Może za nisko?
Słyszłam ostatnio teorię, że hortensji nie powinno się za nisko przcinać.
ja swoją przycięłam
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3082
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agnieszko, Twoje hortensje są piękne, zaraziłam się chęcią ich posiadania, nawet kupiłam już trzy odmiany i dwie mam w podarunku, ale to jeszcze maleństwa,
czy próbowałaś wysiać przetaczniki? wschodzą i rosną bez problemów.
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
oliwka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5841
Od: 24 mar 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Też oglądałam ofertę użytkownika szczytnica i zwróciłam uwagę na przetaczniki. Zwłaszcza ostatnio furorę chyba robi taki spłaszczony na końcu kwiatostanu, nie pamiętam nazwy odmiany.
Sesja zdjęciowa języczki doskonała :D , u mnie niestety te rośliny są pożerane przez ślimaki i potem starszą:roll:
Pozdrawiam Walentyna
aktualny
spis treści
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Aniu różyczki u mnie bardzo skromne w tym sezonie, cały czas jakieś kwitną, ale nie są to bujne kwitnienia....ot po kilka kwiatków na krzaczku.... U Ciebie są cudne z bogactwem kwiatów :D
Lilie już kończą, tylko jedna odmiana w pąkach. Żałuję, ale taka jest kolej rzeczy :roll: :lol: tym większa będzie radośc jak zakwitną za rok ....

Danusiu cieszę się, ze chciało Ci się pospacerowac po wcześniejszych stronach mojego wątku :D Hortensje bardzo lubię i boleję nad tym, ze nie mam miejsca, żeby posadzic ich znacznie więcej....trudno, muszę zadowolic sie tymi , które mam....no wygospodarowałam miejsce jeszcze na 2 krzaczki 8-) ....tylko muszę zdecydowac sie na odmianę. Jedną z nich na pewno będzie Limelight, mam już jeden krzaczek i jestem nią zauroczona, jak dla mnie
nr 1

Danusiu u mnie dla odmiany lipiec był upalny i słoneczny....zresztą cały tegoroczny sezon deszczu jak na lekarstwo, straszna susza, nie padało prawie wcale....już wyobrażam sobie te rachunki za wodę. Co drugi dzień podlewane około 6 godzin :roll: U mnie w ogródku jesień już zapowiada sie w zakwitających wrzosach ....

Dorotko u mnie nadal nic.....właśnie zakręciłam podlewanie .....
Cieszę się, ze portreciki pąków języczki podobają Ci się :D

Aguś cieszę się, że podoba Ci się, języczkę bardzo lubię i zawsze czekam na kwitnienie....chociaż i jak nie kwitnie to uwielbiam te wielkie bordowe lisciory :D

Misiu dziękuję ;:196 Uwielbiam moment gdy języczka zaczyna wyswabadzac swoje pąki z tych mieszków :D

Kasiu białe lilie są przepiękne, niesamowicie eleganckie i szlachetne. Na pewno będziesz zadowolona. Casablankę polecam z całego serca, jest ogromna, przepiękna i bajecznie pachnie :D

Jagusiu warto się przyjrzec to naprawdę świetny obraz :D Wspaniale wygląda to oswabadzanie się pąków :D

Gosiu ciekawe skojarzenie :;230
Gosiu może nie do końca niezadowolona, dziś ją podparłam i od razu jest zupełnie inaczej. W pozostałych odmianach bardzo podoba mi sie to, ze są takie sztywne i pięknie trzymają w pionie ogromne kwiatostany, moja vanilka jest taka bardziej ....rozczapierzona.... Ja wszystkie swoje krzaczki nisko przycinałam. Może faktycznie wiosną pozostawię troszkę więcej gałązki....

Zosiu hortensje bardzo szybko rosną, tak, ze nawet maleństwa niedługo będą pięknymi krzewami. Jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona :D
O wysianiu przetaczników nawet nie pomyślałam :shock: rozejrzę się za nasionkami i spróbuję, dzięki za pomysł ;:196

Oliwko faktycznie ten o którym piszesz jest śliczny, ma takie śmieszne zielone zakończenia :D Bardzo mi sie podoba....zresztą wszystkie przetaczniki podobają mi się :lol:
Ślimorów współczuję, u mnie w tym roku nie ma ich wcale .....jedynie maleństwa w sałacie :lol:
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Lilie piękne...i również zwróciłam uwagę na Casablancę :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”