Ogródek AGNESS cz.12

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agusiu u ciebie pomimo jesieni i "zimy" w ogrodzie jest niezmiennie pięknie, chryzantemy ładnie kwitną i dobrze wyglądają a że od dołu trochę liście brązowieją to się nie przejmuj, u mnie też tak bywało ale przeważnie gdy miały za sucho. Nowy zakup - czerwona chryzantemka jest przepiękna, żeby tylko dobrze przezimowała. :D
Awatar użytkownika
krysad71
1000p
1000p
Posty: 1917
Od: 11 gru 2009, o 20:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Piękne chryzantemy, no właśnie kiedy się je uszczykuje.
Ja kupuję sadzonki co roku i co roku mi zimą przemarzają. W tym roku jedna łodyżka odbiła od korzenia, teraz zrobiłam jej kopczyk jak róży, może przeżyje.
Aż, mi się zachciało kawy na tarasie po przeczytaniu wyżej.
Ja w tym roku miałam tak mało czasu na beztroskie bujanie się na huśtawce. Teraz ładnie świeci słoneczko, ale ja w pracy.
Pozdrawiam Krystyna
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Madziu wtedy jeszcze się udało, ale teraz jest już tak nieprzyjemnie, ze nie tylko wyjść posiedzieć mi się nie chce, ale nawet nic w ogródku robić :roll:

Dorotko chryzantemki powinno się wszczykiwać kilkakrotnie od wiosny, do lipca, wtedy pięknie się zagęszczają, nie rosną takie wysokie rozstrzelone miotły....jak u mnie w tym roku :roll: :lol: tylko są śliczne zwięzłe kule :D

Majeczko oj tak, na szczęście zima odpuściła..... a teraz mamy prawdziwy mokry listopad. Nie jest to podnosząca na duchu pogoda, ale bardzo mnie cieszy, może w tym roku roślinki nawodnią sie do syta i nie będzie tak ogromnych strat jak w sezonie ubiegłym...

Irenko dziękuję ;:196 W takim razie już nie martwię się, że moje chryzantemki złapały chorobę grzybową, przypisuję to zasychanie listeczków suszy i niesamowitym upałom, a w przyszłym roku będę jeszcze bardziej podlewać....

Krysiu chryzantemki uszczykuje się od wiosny do lipca, można robić to kilkakrotnie, wtedy są ślicznymi gęstymi kulami pełnymi kwiatów :D Mam nadzieję, ze Twoja chryzantemka przetrwa zimę, to smutne, że zawsze Ci przemarzały...
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Agnieszko, cieszę sę, ze jesteś już w domku i masz ogród pod własną opieką. Zakup chryzantemki rzeczywiście zajefajny, a kolor ? ;:167 , no bajka po prostu.
U mnie też był atak zimy, ale on był w ostatnich stronach starej części wątku. Nowy zaczął się typowo- jesiennie
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Marzenko mam nadzieję, ze chryzantemka ładnie przezimuje, bo naprawdę jest piękna, a na taki kolor chorowałam już od dawna :D
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Życzę Ci tego z całego ;:167
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.12

Post »

Marzenko ;:196 :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”