W niralowym ogródku.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu nawet nie wiesz jak bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, że założyłaś wątek ;:196 :tan
Zmiany są nieprawdopodobne, jesteś żywioł nie kobieta ;:oj jest naprawdę przepięknie, oczko dosłownie powala....marzenie. Strasznie Cię podziwiam, że tyle wspaniałych rzeczy w ogrodzie zrobiłaś własnymi łapkami......nawet takie ogromne oczko wykopałaś sama.....dla mnie to niepojęte ;:180 .......naprawdę brak mi słów..... ;:196
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu jest co podziwiać . Ja zawsze widzę Twój ogród nocą :;230 :;230 :;230 Oczko piękne . ;:215 ;:215 ;:215
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu Twój ogród cudowny, elegancki, jeszcze bardziej wypiękniał. ;:138
Czy Ty naprawdę takie wspaniałe oczko sama zrobiłaś, to jest dla mnie nie wyobrażalne.
Nadziwić się nie mogłam, gdy robiłaś pergole, ale oczko. :)
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Agnieszko tak miło Cię gościć w moim ogródku,wiem że jeszcze długa droga przede mną by go upiększyć i w realu cieszył całym swym widokiem bo wiesz że fotki nie oddają całości jaka jest w rzeczywistości.Tak,tak oczko sama wykopałam ale to nic w porównaniu z kamieniami jakie przytaszczyłam na działkę ale to już z pomocą bo naprawdę ogromniaste.Najgorszy etap to ustawienie kamienia dokładne w tam gdzie by pasował a sprzęt nie zawsze mógł podjechać więc siła ręczna była używana :wink:
Beatko no tak nocą ;:173 ale z pewnością znajdzie się jeszcze czas by i dniem potupać u mnie na ogródku. Właśnie dzwoniła Ula jadąca do Jagusi a ja na łóżku powalona przeziębieniem :roll:
Teresko do wykonania oczka miałam szkic według którego wykonywałam półki ich stopień nachylenia coby kamyki nie zsuwały się ....sama myślałam że to prostsze ale przy ogromnej wirtualnej pomocy Pawła Woynowskiego dałam radę.
Należę do osób które swoje postanowienia realizują do końca...mówię że jestem konsekwentna a mąż twierdzi że zawzięta :roll:
co do budowy oczka to muszę się przyznać że po jego wykopaniu znalazłam się u Serwinki bo miałam zerwane torebki stawowe.
Teresko dziękuję za miłe słowa o moim ogródku ,sama też widzę że wypiękniał ale teraz potrzebny szybki przyrost bo chcę by ta część ogrodowa-podwórkowa była bardziej tajemnicza.Że tak to ujmę -zazdroszczę Tobie tak dorodnych i dużych drzew i krzewów ale wiem , wiem teraz cierpliwości muszę się nauczyć.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Wieczorem jak czas pozwoli to poszukam zdjęć porównawczych :wink:
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu, ani jednego chwaściora... nie wiem, jak Ty to robisz...
Zdjęcia zachwycające! Rośliny na skalniaku delikatne, przeurocze, a azalia - płomień po prostu... Piękny zakątek stworzyłaś, jest się czym inspirować...
Miłego!
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Kasiu :wit
Czekałam na Twój wątek i czekałam aż w końcu przegapiłam, mogłaś dać znać że założyłaś...Trafiłam dopiero na drugą strone i jakbym nie czytała postów u Joli to dalej żyłabym w nieświadomości...ale bardzo się cieszę że znów mogę odwiedzić Twój piękny ogród, jest na co popatrzeć ale najbardziej spodobało mi się oczywiście oczko i ta piękna obsypana kwieciem azalia.
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4631
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Katarzyno!!!! masz się leczyć a nie biegać po deszczu do przemoknięcia.Idź do lekarza bo to przeziębienie samo nie przejdzie.
Oczkiem się nie zachwycam bo to nie moje klimaty chociaż masz bardzo zadbane i wręcz wymuskane, skalniaczki i tiarelka bardzo urokliwe, uwielbia kwiaty tiarelli , są takie zwiewne-cudo.A z tym lekarzem to nie żartowałam, zdrowia Ci życzę.
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Jestem i ja ....śliczne w ogrodzie masz....te kamyczki to jednak elegancji dodają ;:215
a w czym masz zdjęcia ? bo mnie wszędzie odrzuca ;:223
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Noooooo... Kasiu i Ty to wszystko chowałaś przed nami :?: ;:oj ;:oj Jak taki początek , co będzie dalej. Kamienie , kopanie , to zaczyna być domeną Pań :shock: Czasy się zmieniają , albo dziewczyny bardziej utalentowane ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: W niralowym ogródku.

Post »

No cudne masz te Tamaryszki jak piana ;:63 Skalniak też miodzio , pomysłowy i ślicznie ułożony ;:333
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Witaj Kasiu , pięknie powstaje Twój ogród ,bardzo mi się podoba i będę częstym gościem w Twoim ogrodzie , ;:130
ArturChelmno
50p
50p
Posty: 74
Od: 3 lip 2010, o 07:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Nie masz może za dużo lilii wodnych ?? :)
odp w moim wątku :)
Zajrzyj do mnie :-D

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 3#p1652293" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W niralowym ogródku.

Post »

Jak się cieszę że jesteś jak tylko zobaczyłam zaraz przybiegłam ;:196 Co to jest takie kwitnące na biało na dwóch zdjęciach?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”