Ogród Zenka cz. 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Witaj Jolu niestety jak na razie nie doczekaliśmy się deszczu, a szkoda wiele krzewów iglastych powróciłoby do naturalnych barw.

Agnieszko do mojego ogrodu z wolna wkracza wiosna, czego przykładem są pierwsze jej przedstawiciele . Od kilku dni staram się dostać do Twojego ogrodu lecz daremnie poszukuję nowego wątku. Czy wiosna jeszcze do Ciebie nie dotarła ???
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
roots23
500p
500p
Posty: 798
Od: 23 sie 2010, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa/Myślenic

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Dzięki za odpis, przynajmniej teraz wiem co kupiłam i zasadziłam :D
Pozdrawiam wszystkich ogrodników Renata :)
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Dzisiejszy pobyt w jednym z Centr.Ogrodniczych zakończyć musiał się kolejnymi zakupami .

Obrazek


Obrazek wrzosiec krwisty
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Zenku zazdroszczę Ci tej jeżówki , śliczna
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Geniu w dniu dzisiejszym był nawet spory wybór , były nawet ładne karpy ciemierników w kilku kolorach.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

ZENOBIUSZ pisze: Agnieszko do mojego ogrodu z wolna wkracza wiosna, czego przykładem są pierwsze jej przedstawiciele . Od kilku dni staram się dostać do Twojego ogrodu lecz daremnie poszukuję nowego wątku. Czy wiosna jeszcze do Ciebie nie dotarła ???
Zenku jeszcze troszkę zwlekam z rozpoczęciem nowego wątku, ponieważ u mnie jeszcze szaro, jedynie mała kępka ranników się złoci, a tak to szarzyzna, krokusiki śpię, ciemierniki dopiero w pąkach. Jak tylko zacznie troszkę przybywać barw to otworzę nowy wątek :D
Ależ piękne zakupy....i jeżówka i liliowiec i wrzosiec ,.....naprawdę wspaniałe ;:138
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Witaj Agnieszko dzisiejszy słoneczny lecz lekko przymglony porane zapowiada ładny dzień,a więc wybieram się na działkę aby kontynuować prace porządkowe .Ostatnie kolejne dni są coraz cieplejsze a więc i roślinność coraz szybciej wychodzi nad ziemię ,dlatego i rabaty czekają na pilne ich oczyszczenie.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Zenko Wasze sklepy ogrodnicze lepiej zaopatrzone kiedyś to u nas wydawało się ze można kupić wszystko .

Genia
Awatar użytkownika
dkny
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1616
Od: 3 wrz 2009, o 18:55
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Witaj, Zenku, w nowym sezonie (i wątku :D ). Zarówno jeżówka, jak i liliowiec mają cudne kolorki. I ja się skusiłam na wrzośce, choć wszyskie moje ucierpiały bardzo tej zimy. Twój biały wyglada wyśmienicie! Zimy u Ciebie nie było czy osłaniałeś go?
hutkow
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 24 sty 2011, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: działka na Roztoczu Zamojskim

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Witaj Zeniu!
Ty chyba dopiero obudziłeś się ze snu zimowego bo b.długo milczałeś.Ja nie pojadę na działkę choć jutro wybiera się tam cała brygada ponieważ jestem uziemiony przez chorobę.
Pozdrowienia Edward ;:3
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Geniu podejrzewam że zaopatrzenie w sklepach ogrodniczych na terenie kraju jest bardzo podobne, gdyż ich właściciele starają się przyciągnąć jak największa rzeszę miłośników roślin.

Witaj Aneto w moim nowyn watku.Ilość kupionych roślin jest na razie znikoma , czekamy na świeże i większe dostawy roślin i krzewów.Nasze wrzośce od kilku lat nie mają problemów z zimowaniem, gdyż rosną w zacisznym miejscu/wśród iglaków/ okryte cienką warstwą stroisza.

Witaj Edwardzie rzeczywiście w okresie zimowym moja aktywność na forum troszkę zmalała, lecz wraz z nastaniem wiosny staram się bywać tu częściej i nawet otworzyłem już kolejny wątek.
Edzi wiosna coraz śmielej zaczyna wchodzić do naszych ogrodów, więc życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego kontaktu z naturą.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Zenku Twoje zakupy autentycznie wspaniałe. ;:138
Jeżówki jeszcze takiej nie widziałam, nawet na zdjęciu.
Nie mam kiedy tego roku pojeździć po sklepach ogrodniczych, gdyż opiekuję się wnuczkiem poza Lublinem, ale kiedyś to sobie odbiję . :;230
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród Zenka cz. 5

Post »

Tajka w tym roku zakupy roslin bylinowych i cebulowych są mniejsze, gdyż zamierzamy w tym roku dokupić wiecej krzewów liściastych aby uzupelnić wolne przestrzenie. W/w zakupów dokonaliśmy na ul, Zemborzyckiej /po lewej stronie/ ,w tym dniu wybór był nawet niezły.
Pozdrawiam Zenek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”