Elizabetka po śląsku cz. 6.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Witaj Eluśka .....TY jak inne Ślązaczki jednak jesteś różana ;:oj ;:138
Pięknie Ci one rosną.....
doczytałam ,że zdaje sie w góry się przenosisz.....tęsknisz.....tak jak ja za babcinym domem którego nie ma.
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Eluś, ale kolorowo u ciebie :tan
Lilia pełna piękna .
Pozdrawiam.
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Elżunia teraz ogród widzę w pełnej krasie czego nie dostrzegałam na jesieni. Różowe pełne lilie ;:167 czy pachną?
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Elizabetko ale ja dawno do Ciebie nie zaglądałam :oops: a tu takie śliczności pokazujesz :shock:
Ścian różanych a właściwie cięcia tych ścian to Ci nie zazdroszczę bo sama dniami obcinałam moje giganty ;:306
Ale zazdroszczę ci kwitnącego S. d'Auguste Rivoire-Prince Camile de Rohan ;:224 mój w tym roku nie wydał ani jednego pąka choć coś tam urósł, chyba muszę mu zmienić miejscówkę ;:218
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Elizabetka pisze: szukam miejsca dla czterech Lavender Lassie z patyczków od Jadźki....
czy to ten nowy nabytek?
pozdrawiam serdecznie i ... pytam - jak w tym roku obrodził dereń? :wink:
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

A ja zachwycam się hortensjami.
Ja ich nie mam :(
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

:wit
Grażko nie mogę za bardzo dosadzać bo krzaczory sie rozrosną i byda musiała wysadzać....dlatego/bestuż jeszcze jest miejsce na rozrost. Wiesz lilijki dobrze u mnie rosną szkoda tylko, że tak krótko kwitną. Juka u mnie na tych pisakach też się super sprawdza i nawet ładnie się rozrosła.
Tak wyglądała 16 lipca:
Obrazek

Tosiu tak :!: juka pięknie kwitnie choć zbyt krótko. Deszcz by się znów przydał i to bardzo. ;:180
Grażkorosa nigdzie się nie przenoszę ale odwiedzić bym chętnie odwiedziła....może już wkrótce.
Tak...wszystko ładnie kwitnie...róże zaczynają powtarzać...słonko świeci tylko deszczu brak.
Reniu dzięki.....ta lilia pełna mi też się bardzo podoba bo inaczej bym jej nie sadziła. :wink:
Ewiczko a miałaś przyjechać ...mam nadzieję, że się do mnie wybierzesz. ;:65 Te pełne lilie pachną delikatnie.
Maju fajnie, że wpadłaś. Teraz nic tylko tniemy na okrągło....praktycznie wszystko wymaga cięcia....zamiast usiąść to tylko robota. Właśnie dziś rozmawiałam z Baśką i postanowiłyśmy wszystko wykosić, obsiać trawą i obsadzić tujami. No ale jak zobaczyłam kwitnąca i przecudnie pachnącą Astrid Gr. v Harednberg to mi przeszło. ;:306 Mój Camile...wypuścił nowy pęd na 1,2m na razie bez kwiatka.
Andrzeju ....nie to nie ten choć zajmie honorowe miejsce. To coś do siedzenia... :lol:
Goś u mnie hortensje bardzo dobrze idą....musiałabyś spróbować. Bukietowe są piękne i dasz z nimi rady...mamy podobne warunki....ale zapodaj im pod nóżki coś bardzo smacznego i pożywnego.
Z innej beczki ( z mojego chowu)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

hoja carnosa i już historyczne okno w sieni. :wink:
Obrazek

pułapka na komary
Obrazek

Pieguska od Hanka1 ;:196 ...Haniu przetrwała a już myślałam, że ją straciłam.
Obrazek

Obrazek

A tu LL z patyczka od Jadźki. Jadzinko czy widzisz jak Twoje dziecko rośnie. :wink: ;:196

Obrazek

;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

No widzisz Elusia ;:196 , a tak się bałaś ,że nic z tego nie wyjdzie a tu dziecię pachnące się pojawiło ;:180 Fajny perski dywan uplótł pajączek .To wspaniała zasadzka na komary i nie tylko, a jaką ciężką pracę musiał wykonać .U mnie też tylko jedna Hanusia zakwitła, a dzisiaj jej dzieci posadziłam do doniczki niech rosną zdrowo na chwałę ofiarodawczyni. Szkoda ,ze jej z nami nie ma ;:174 Cudna dalijka ;:167 ;:167
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Elizabetka pisze:... To coś do siedzenia...
a ja .... niedomyślny :(
a takie łatwe pytanie było :wink:
pewnie jesteś tak zadowolona jak i ja ;:138
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

O matko..... ;:202 .....jak takie pajęczyny się snują to już jesień za progiem.
Pieguska ślicznota ;:215 , miałam kiedyś, ale przepadły po sławetnej ostrej zimie.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

JAKUCH pisze:Szkoda ,ze jej z nami nie ma
Często bywam po cichutku w Waszych ogrodach i podziwiam oj podziwiam.Doprowadziłyście Wasze ogrody do perfekcji a róże w Waszych ogrodach ;:138 to mistrzostwo świata. ;:108
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

Ooooooooo i pojawiła sie nasza Hanusia ;:196 Haniu pokaż nas swoje ślicznotki i wytłumacz co robimy źle,że lelujki nie chcą nam sie namnażać tak jak u Ciebie

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Elizabetka po śląsku cz. 6.

Post »

:wit

Jadziu wyobraź sobie, że dwie następne (z patyczków) też już kwitną. Aparat nie działa bo akumulatorki się wyczerpały i musza kupić nowe. :wink:
A takich dywanów u mnie dostatek....nie zrzucam ich bo jakoś mi specjalnie nie przeszkadzają póki co. :wink: U mnie na szczęście zakwitło parę Hanuś i chętnie bym się podzieliła tylko, że nie zaznaczyłam która to ;:218 Widzę Jadzinko, że Hanię żeśmy przywołały i się choć na chwilkę pokazała. Może zdołamy ją przekonać coby jakoweś fotki pokozała....Haniu nie daj się prosić. Bardzo czekałyśmy na Ciebie...sama wiesz ile wniosłaś i na forum i do naszych zegrodek ;:167 Dziękujemy za dobre słowa. ;:168 Przychylam się do prośby Jadźki i powiedz nam co robimy źle. :?:

Andrzeju, tak jestem bardzo zadowolona. Nie jest to co prawda dwuosobowa sofa a pojedyncze leżaki ale jest naprawdę super. Już wypróbowane. ;:215

Grażko te pajęczyny pojawiły się już na początku lipca....wtedy kiedy komary....myślę, że to są zwykłe łapacze a nie babie lato. :wink: No widzisz ...chętnie bym się podzieliła tą pieguską ale teraz kiedy przekwitła to nie wiem która to. ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”