30 - metrowe maleństwo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Marla54
100p
100p
Posty: 173
Od: 3 mar 2012, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie k/Sochaczewa - strefa 6b

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

[quote="bozunia"]Marla Witam Cię serdecznie i zapraszam! Masz ogródek przydomowy? Jaki metraż?
Bardzo jestem ciekawa jak inni zagospodarowują małe ogródki...

Mam malutką działkę .. 330m, tak chyba 11m x 30m. Stoi na niej mały budynek gospodarczy na końcu działki i domek (dawniej letni, obecnie po remoncie całoroczny) - tak mniej więcej 6m x 10m. Dom stoi prawie w ostrej miedzy - więc ogródek mam z trzech stron, właściwie z dwóch (front i tył), oraz wzdłuż domu kostka i jakieś 2m zieleni. Jestem w trakcie zagospodarowywania tej przestrzeni. Jest pare kilkuletnich iglaków, pare krzewów ... i to wszystko. Podpatruję ... i szukam koncepcji. Będę częstym gościem u ciebie a jak już złapie koncepcje .. wtedy sie pochwalę. Maryla. ;:138
Don't be sorry .. just don't do it!! - Maryla
Człowiekowi w życiu potrzebne jest: serce do kochania, rozum do myślenia i ręce do pracy.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Jacku cieszę się, że wpadłeś i że się podoba :D
Zrób sobie link do Twojego ogródka w podpisie, bo nie mogłam Cię ostatnio znaleźć, a warto do Ciebie wpadać :wink:

Marla toż to wieeelka działka przy mojej chusteczce do nosa :;230 Podpatruj, bo wielu użytkowników ma bardzo ładnie i zawsze można zasięgnąć :wink: Jak zaczniesz działać- koniecznie się pochwal!
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6419
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

To już widzę jak wiciokrzew zakwitnie jak zapach będzie piękny,a piwonie bardzo urokliwa ;:167
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Zajrzyj do mnie :) Specjalnie dla Ciebie zrobiłam zdjęcia hortensjowej ścianie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bożka,aż wstyd napisać,ale jak ja mam ten link zrobić? :oops:
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

jacekopole71 - napisz do moderatora :wink: np. Babuchny, jest super wspaniale pomocna
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

dzięki ;:196
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Hej! Dawno Cię nie odwiedzałam (a raczej odwiedzałam, a nie zostawiałam śladu). Po pierwsze miło Cię zobaczyć, a po drugie dowiedzieć się, że ma się do czynienia z artystką ;:333
A wracając do zagadnień ogrodowych, czy możesz mi zdradzić czy Twój wiciokrzew pachnie, jaka to odmiana i ile liczy sobie latek?
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

zeberka już nie mogę się doczekać tego landrynkowego zapachu :wink: Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać jego wąchaniu, bo jak na razie głowę urywa ;:174

Debra dziękuję, widziałam, piękna jest! ;:196

Jacku widzę, że Debra i Babuchna pomogły :wink: Teraz nie trzeba będzie daleko szukać drzwi do Twojego ogrodu :wink:

Asiu na początku poklęłam głośno, jak przeczytałam co Was dzisiaj spotkało! Normalnie pourywać .... Trzymaj się i chyba nie ma innego wyjścia jak zabierać ze sobą chociaż te małe rzeczy np.sekator...
Co do wiciokrzewa to TAK - pachnie pięknie ;:167 To wiciokrzew pomorski Serotina. Rośnie u mnie trzy lata , raz był przesadzany, jest bezobsługowy, tylko czasem warto przyciąć.
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Jejku ...jak Ty pieknie urzadziłaś to maleństwo ;:180 ;:138
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bozuniu, Twój wiciokrzew zachwycający.. ;:170 Mój rośnie od prawie 3 lat na siatce i przybywa tylko liści, zero kwiatów :cry: Nie wiem nawet jaką mam odmianę...bo nigdy nie widziałam kwiatów ;:145 Dostał nawóz wiosną, nie wiem co mu nie pasi..
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bozuniu, czy Ty aby na pewno masz tylko jeden 30m ogródek? :;230
Co chwila pokazujesz coś pięknego!
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Keetee Witaj! Dziękuję i zapraszam do częstych odwiedzin :D

Remi muszę zrobić całościowe zdjęcie, ale wszędzie jest za blisko i nie da się :;230 Wtedy będzie widać, że małe jest małe :;230

Kasiu a Tobie się pożalę :( Tak się chwaliłam, że ten wiciokrzew taki bezproblemowy... a tu dzisiaj patrzę - prawie cały w mszycach ;:145 Podlałam go Confidorem, bo oprysku na tym wietrze nie da się zrobić...

Jak żalić się, to na całego - na wiciokrzewie są mszyce, różę łapie rdza a magnolia i cisy mają czerwce ;:145 ;:145 ;:145, nie można zrobić oprysku bo strasznie wieje, siedzę więc w domu i oczami wyobraźni widzę, jak mi te robale i grzyby rozłażą się na wszystkie roślinki i konsumują do zera :evil:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”