30 - metrowe maleństwo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
OLUNIA
500p
500p
Posty: 585
Od: 11 sty 2012, o 12:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bożuniu gdyby nie to ,że wiem jakim kawałkiem ziemi dysponujesz to bym myślała ,że masz niewiadomo jak dużą działkę.
Te zdjęcia oczka są naprawdę imponujące.
Wszystko śliczne ;:167
Może wybiorę się z Wami do Kasi-Robaczka :D
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Bozuniu, zdjęcia oczka śliczne!
A co do wyprawy do Kasi, to bardzo się cieszę, że dołączysz. Nie martw się, ja też jestem nieśmiała - we dwie będzie nam raźniej :D .
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Piękna biała piwonia, mi też jedna wyrosła w miejscu gdzie się w ogóle nie spodziewałem hihi, a oczko cudo!
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Jule zrobił się busz, będzie przesadzane i dzielone po sezonie, nie ma rady... A co do orlików, to poszperałam o nich i ludzie piszą, że kolory z roku na rok "brudzą się" :shock: Nie wiem od czego to zależy... Może odczyn gleby? Ciekawe jaki będzie w przyszłym roku :;230 ?

Debra pewnie znajdziesz taką brzozę w każdym większym ogrodniczym :wink:
A specjalnie dla Ciebie zrobiłam dzisiaj w drodze do pracy zdjęcia brzozy pożytecznej (telefonem, więc nie za ładne...). Chciałam Ci pokazać jaki ma pokrój i korę pnia.

Obrazek Obrazek

Dostęp do oczka jest świetny :;230 Wychodzę z salonu, robię dwa kroki i jestem w oczku :;230 Dalej już jest tylko siatka i koniec ogródka :;230
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Dzidzia posiedź jak masz ochotę :wink: Szkoda, że na zdjęciach nie słychać relaksującego plusku wody :wink: Ale Ty masz przecież cudne oczko i fontannę, więc pewnie słuchasz u siebie :wink: U mnie to taka mała wkopana miska :;230

Olu miło mi to słyszeć, ale osobiście wolałabym Twój areał :wink: Grunt to tak zrobić zdjęcia, żeby "wiara" ( po poznańsku :wink: ) troszkę się optycznie zmyliła :;230 Fajnie byłoby się spotkać u Kasi, ja jeszcze nie wiem na 100% czy uda mi się być, ale będę się starała z całych sił, żeby zobaczyć ten jej cudny ogród i poznać Was osobiście :D

Asiu jeśli tylko uda mi się przybyć, to razem gdzieś w kąciku u Kasi w ogródku nieśmało posiedzimy :;230

Imer byłam u Ciebie i widziałam pączki Twojej piwonii, ale się nie zdążyłam wpisać :wink: Urosła tam, gdzie się nie spodziewałeś? To znaczy, że ktoś Ci zrobił niespodziankę i posadził? :wink: Ja chciałabym, żeby mi takie niespodzianki wyrastały :D
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Moje kochane nieśmiałe kobitki - fajnie, że Was poznam ;:4 Przygotuję Wam zestaw onieśmielający ;:136 :;230
Bożuniu, oczko bardzo malownicze i fotki rewelacyjne ;:63
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Kasiu, a jak my po tym zestawie do domu wrócimy :;230 Uważaj, żebyśmy się za bardzo nie ośmieliły :;230
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Jest mi niezmiernie miło, że specjalnie dla mnie robiłaś te zdjęcia. Dziękuję i myślę, że inne osoby tez z przyjemnością obejrzą te brzózki. Fakt, pień śliczny, tylko nieco duże - a może, jakby je ciąć/formować, to by nie urosły takie wysokie?

Z salonu do oczka :?: :lol: , fajnie. To jest jednak zaleta ogrodu przy miejscu zamieszkania. Zawsze blisko.
A co do zdjęć telefonem - ja zwykle zapominam zabrać aparat na działkę i robie zdjęcia telefonem. Nigdy nie są takie jak 'prawdziwym' aparatem, ale te Twoje całkiem ładne wyszły.

A i jeszcze uświadomiłam sobie, że Ty masz czas utrzymać to cudo - 30 m maleństwo - w takim fantastycznym stanie przy normalnej pracy zawodowej :!: :shock:
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Debra, umówmy się - po 30 metrów, to ludzie mają rabatki w ogrodach :;230 (ostatnio nawet zmierzyłam dokładnie i mam 37!!!)
To nie jest wyczyn utrzymać taką miniaturkę, nawet pracując... To tak, jakby posprzątać jeden pokój :;230 Zresztą tak go traktuję, jako "letni pokój" :wink: A z drugiej strony pracę mam lekką i przyjemną, robię to co lubię, więc nie czuję na sobie takiego ciężaru pracy zawodowej :wink:

Na dowód mojej "bliskości" z oczkiem zrobiłam zdjęcie z pokoju. Taki mam widok jak sobie siedzę na kanapie :D Oczko dałam na osi wzroku, nawet siedząc z pokoju - można być w ogródku :;230 (jedyne, co może przeszkadzać, to ta wystająca donica w koszu, ale musimy się jeszcze pomęczyć :;230 )

Obrazek Obrazek
Debra
200p
200p
Posty: 421
Od: 9 sty 2012, o 15:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

A może zdradzisz czym się zajmujesz zawodowo? Robić to co człowiek lubi, to tak jakby nie pracować w ogóle :)
A widok z kanapy masz wspaniały, no zawsze możesz wyskoczyć, by jakiś nowy chwaścik usunąć :lol:
Nawet ten kosz z doniczką wygląda tak miło.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Debra pracuję w teatrze, gram w orkiestrze i jestem tylko biednym grajkiem :;230 Jako dziecko chciałam być kwiaciarką albo leśnikiem :wink:, jeszcze był okres zakonnicy ( w przedszkolu) :;230
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Od razu widać że artystyczna dusza :D
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: 30 - metrowe maleństwo

Post »

Biedny grajek nad oczkiem na wiolaczeli-skrzypcach-perkusji (niepotrzebne skreslic lub potrzebne wpisac) gra :heja
Bardzo lubie jak ogrod jest przedluzeniem pokoju - bardzo zaluje, ze u mnie teraz tak nie moze byc.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”