No to jestem ogrodnikiem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Szklarnie ma mój tato , u mnie na parapetach nie miałyby szans. Mam kota tak ciekawskiego , że notorycznie mi masakruje lobelie w mini szklarence.

Czy w szklarni przeżyją :?: :roll: , szkoda by mi było nasionek z akcji :cry: , ale póki co stoją na wysokim stole ok 1 m nad ziemią. W kolejne noce trzeba będzie coś wymyślić i dogrzać, temperatura ma spaść do -4 a tam na wygwizdowie może i niżej , czyli w szklarni bedzie około 0 moze +1
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
Simbi
500p
500p
Posty: 788
Od: 7 paź 2011, o 22:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Wpadłam z rewizytą :wink: Piękny i zadbany ogród, gratuluję. Takie zdjęcia porównawcze z roku na rok idealnie obrazują rozwój roślin, który na co dzień może zostać nie do końca zauważony. Jak widzę róż nie lubisz,ale za to masz śliczne clematisy. Podpatrzyłam u Ciebie ciekawe podpory dla nich , ładnie wyglądają te metalowe trejaże. Zakupy też niczego sobie poczyniłaś, jest ślicznie. pozdrawiam :D
Zrób dwa kroki do drzwi marzeń..
I możesz być gdzie chcesz...

Moje pierwsze kroki - Alicja
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Simbi :wit do róż straciłam serce, dobiły mnie mszyce i mączniak, no i tej zimy zmarzły . Może kiedyś się nawrócę ;:223
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko
Najlepsze życzonka,
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego,
życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Witaj Edyto :D Wpadłam z rewizytą. U ciebie już wiosenka na całego ;:oj. Piękne odmiany host u ciebie, i powojników ;:63 Ja swoje clemki właśnie dziś wsadziłam do ziemi. Hartowały się na tarasie, więc liczę, że im nic nie będzie, ma być 1 st w nocy :?
Pozostałe dwa jeszcze mam w doniczkach. Żałuję, że nie domówiłam rooguchi, ale mam hendersonii - jest podobny to może jakoś przeżyję :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt i ;:3
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Życzenia wielu radosnych chwil na święta Wielkanocne
smacznego święconego, mokrego Dyngusa

Obrazek
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
xadx
100p
100p
Posty: 197
Od: 21 lut 2011, o 19:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

WESOŁYCH ŚWIĄT ;:196
Pozdrawiam serdecznie- Ania

Powstający ogród Ani
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Witaj Edi! ;:138 Wreszcie udało mi się wpaść z rewizytą! Masz bardzo ładny ogród! ;:138 Pomysł z pęcherznicą znakomity, szkoda, że moja już za stara, żeby ją tak potraktować. Ponieważ zbytnio się rozrosła - w tym roku chyba jej podziękuję (na razie ścięta do korzenia).
Mówisz, że nie lubisz róż w swoim ogrodzie. Hmm... Jeżeli przeczytałaś cały mój wątek, jest tam historia o mnie i clematisach... :D
Nigdy nie mów nigdy...
Pozdrawiam Świątecznie i życzę najlepszego!
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Witam! Wpadłam z rewizytą! Pięknie u Ciebie:) Jak będę oglądała tyle pięknych powojników to się zarażę;) a ja nie mam tyle miejsca... Na razie mam dwa, jeszcze śpią;) Zobaczyłam u Ciebie pęcherznicę w formie piennej;) Ja też sobie tak formuję od 3 lat, ale mam co roku dużo odrostów... Czy koronę tniesz raz w roku, po kwitnieniu? I czy ta pęcherznica rośnie jeszcze na wysokość przy cięciu korony? Namawiałaś mnie w moim wątku na hortensję Limelight, teraz codzień o niej myślę :wink:
Będę zaglądać;)
Awatar użytkownika
danutal
100p
100p
Posty: 106
Od: 1 sty 2012, o 19:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: południe woj. pomorskiego

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko, wydaje mi sie , że większość z nas , w tym i ja, robi błąd , za szybko kupując rośliny. Jesteśmy bardzo niecierpliwe...
Ja musiałam moje zakupione hosty, /kilkanaście szt./ które nawet jeszcze nie kiełkują , powsadzać do doniczek i wstawic do szklarni, gdzie jest najcieplej. A przecież ;:124 mogłam zamówić je w maju, czerwcu, kiedy będą miały liście . czyż nie ???
Pozdrawiam i zapraszam. Danuta
Wizytówka ogrodu Ogrodowy busz
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

bozunia u mnie pęcherznica o dziwo nie ma dużo odrostów :D ale jak się pojawią systematycznie je usuwam . Ciacham ją dwa razy do roku wiosną i jesienią -wrzesień . Rośnie jak szalona :wink: na pewno pieniek ma dwa razy większy ;:108

Limelight piękna ale nie wiem czy anabelle nie ładniejsza. Na zdjęciu z moją ręką :;230 , kwiaty ma ogromniaste ;:oj i rośnie w donicy ;:108

ObrazekObrazek


danutal tak to jest z zakupami przedwczesnymi. Jak się nie oparzysz to się nie przekonasz . Ja juz na pewno nie kupię roślin wcześniej niż druga połowa kwietnia ;:223 ;:124
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
pipio
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 9 maja 2010, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Edytko to się tylko tak mówi,a przychodzi czas i się kupuje.Wymówek jest wiele: bo ładne,bo może zabraknąć,bo muszę to mieć :;230 :;230 Takie zakręcone osoby jak my-tak mają ;:108 Hortensja śliczna-gratuluję wyboru :D
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: No to jestem ogrodnikiem

Post »

Ewciu Kochana
wiem , wiem sama tak zrobiłam ;:223 bo mi wykupią :evil: jak by mało tego było :;230
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”