Mój kwiecisty zakątek.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Tadek a Ty miałeś jakies roślinki ;:224 nic o tym nie wiedziałam :;230 No taka duża impreza to mogło umknąć :roll:
Milo było Cię poznać ;:108 do zobaczenia 12-go :D
Może jakoś umówimy się na autko w KrasnymYorku :twisted: Taki mam plan z Lubelankami ;:108
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Witajcie Danusiu i Andrzeju :wit Było miło Was poznać i pogadać. Nie wiem co ma znaczyć to kończenie , ale do Tadeusza pojadę beż obaw. :;230 :;230
Jolu , miałem. Nie było tego dużo , ale szkoda , że umknęło. Coś tam jeszcze mam , obejrzę i dam na PW. Wybieram się do Tadeusza , jak nic nie wyskoczy to czemu nie. Pojadę pewnie znowu sam . Też mi było bardzo miło Cię poznać ;:109
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

No to widzę, że akcja sadzenia się rozkręca.
Każdy coś tam przytargał do domu.
Genia wykopywała po ciemku, sprawdź, co właściwie posadziłeś :lol: .
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Andrzeju , pogadamy u Tadeusza. Jak nic nie wyskoczy jestem na bank.
Elu,, Nasza'' Genia jest bezbłędna. ;:138 ;:138 O 3 w nocy wykopała to co chciała i nic nie uszkodzone :!: :!: Już posadziłem , dostałem krokusiki i brunnerę . Dołączyła do dwu , które dostałem od Geni wcześniej.
Awatar użytkownika
gggabulka
200p
200p
Posty: 230
Od: 22 mar 2011, o 12:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świdnik

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Uff trafiłam i do Ciebie!!
Chciałam podziekować za dary dla początkującej :oops: ;:196
Było mi bardzo miło i dopiero teraz doczytalam ze Ty , ja i Ania byliśmy pierwszy raz na spotkaniu :wink: gdybym wiedziala siadłabym gdzies bliżej :D
ale było super!!ciesze się ze bylismy i się poznaliśmy :))
Muszę pospacerować po Twoim ogrodzie bo jeszcze nie trafiłam wczesniej :)
Pozdrówki :)
Nasz kawałek raju z mieście http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41942" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4631
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Tadziu i ja trafiłam do Ciebie, bardzo się cieszę że mogłam Cię poznać. Mam nadzieję że będziesz na spotkaniu u Tadeusza bo chcę Ci zabrać granatowe orliki o których rozmawialiśmy.
Twój ogród jest piękny ,najbardziej urzekły mnie liliowce a fakt że masz również takie "wyprodukowane" własnoręcznie z siewek daje mi dużo do myślenia.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

tade k pisze:Elu,, Nasza'' Genia jest bezbłędna. ;:138 ;:138 O 3 w nocy wykopała to co chciała i nic nie uszkodzone :!: :!: Już posadziłem , dostałem krokusiki i brunnerę . Dołączyła do dwu , które dostałem od Geni wcześniej.
Tadku udało mi się , choć myślałam że to raczej nie możliwe , jeszcze gorzej było z orlikami bo one akurat za domem , tam było bardzo ciemno nie udało mi się tylko czerwonego wykopać , ale każdy inny był :;230 :;230 .

Genia
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Nawet nie domyślacie się , gdzie ja dzisiaj byłem :tan :tan U Zosieńki i Tadeusza ;:1 ;:1 Szkoda , że tak krótko , tylko godzinkę.. Zdążyłem tylko przemknąć po ich Ranczu Nokły. Widać rękę znawcy , prawie wszystko to rarytasy. Zadbane , wypielęgnowane. Otoczenie także niesamowite. Wokół las , cisza i spokój. Kto tam nie był , niech jak najszybciej się wybiera. Najlepiej 12 . 06. Ja też tam będę ;:108 ;:108 ;:108
Zosieńko i Tadeuszu , dzięki za pokazanie i miłe przyjęcie. I oczywiście ,,nie '' dziękuję za roślinki. ;:180 ;:180
Witaj Gabi. Mnie też było miło Cię poznać. ;:109 Jak będziesz u Tadeusza to posiedzimy i pogadamy. A roślinki niech Ci zdrowo rosną.
Witam Jolu. :wit Mnie również jest miło , szkoda że tak krótko. ;:112 Oczywiście będę u Tadeusza. Uwielbiam liliowce, nie mam zbyt wielu i tylko część to nowsze odmiany. Ale lubię wszystkie. Siewki to tylko eksperyment, ale może wezmę się za to poważniej.
Geniu , komu o tej porze by się chciało :;230 :;230 . Dzięki za wielkie chęci. ;:180 ;:180
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Tadku widzę, że za Tobą dwa wspaniałe spotkania i zwiedzanie cudnych ogrodów :D Aż zazdroszczę 8-) :lol:
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Agnieszko ,,zlot'' u Tadeusza 48 już niedługo, 12. 06. Wtedy i Tobie będą zazdrościć ;:112 ;:112
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Ja już Wam zazdroszczę :( bo mnie nie będzie :(
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

;:110
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Mój kwiecisty zakątek.

Post »

Tadku ja wolę wykopywać o 3 w nocy niż pakować ,potem iść na pocztę i wysyłać ;:108
Mnie też chyba nie będzie ,to jednak zbyt daleko , może w przyszłym roku na jakieś spotkanie się wybiorę :lol:

Genia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”