Działka korzo_m

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

jak jest oczko to nie musza być komary - wystarczy że wpuścisz dwie trzy rybki :)

a małe kamienie są dobrym uzupełnieniem, wypełnieniem luk między dużymi kamulcami ... i można je używać do lepszego drenażu skalniaka ... lub zrobić kamienną rabatkę wysypaną kamykami ...
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Karolu z kamyczkami przemyślę, będę zbierała bo i tak muszę pole oczyszczać.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dorotko, jestem przekonana że już niebawem Twój nowy ogród będzie jak spełnione marzenie. Wykorzystasz swoje doświadczenie z poprzednich ogródków... tylko czy dasz radę dopieszczać równocześnie oba?
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Moniko na pewno nie uda mi się dwóch obrabiać. ...Tą działeczkę na której byłaś trzymam do jesieni 2009, muszę poprzesadzać roślinki, zresztą w tym roku dużo krzaczków kupiłam i tam zadołowałam . Wiesz przeraża mnie,że to już będzie 4 działka ,którą urządzam. Ciężko mi się rozstawać, smutno mi ,że zostawiam na nich tyle serca , czasu poświęconego nie mówiąc o kosztach, przecież wszystkiego nie dam rady przesadzić. Ja jeszcze nikomu nie powiedziałam oficjalnie, że ją sprzedam, a tu dzwonią do domu z ofertami kupna jest to jeszcze bardziej przykre.Ja powoli dojrzewam do tej decyzji, to ja chcę zdecydować kto ją dostanie i kiedy się jej pozbywam, żal byłoby mi gdyby moja kilkuletnia praca poszła na marne, dobrze byłoby aby ktoś miał taką pasję ogrodniczą jak ja. Wokół mam bardzo sympatycznych sąsiadow i również chciałabym ,aby to była osoba porządna.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

To będzie z pewnością bardzo trudne dla Ciebie, tyle pracy i serca tam włożonego trzeba będzie przekazać komuś obcemu. A któryś sąsiad z boku nie chciałby sobie powiększyć swojej działeczki? wtedy może byłoby Ci łatwiej....
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Na obkoło mam sąsiadów starszych. Zobaczymy czas pokaże, musi być dobrze.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Dorotko - ale zawsze pozostaje ta myśl że kawałek kolejny swiata upiększyłaś :)

a roślinki które mozesz to poprzewoź, z innych porób szczepki - odkłady - to będziesz miała więcej roślinek - bo po co znowu masz kupować take same ...

i nasza Dorotka ubarwi kolejny zakątek Polski - super :)

a wszystkie wcześniejsze działki potraktuj jako swoje poletka doswiadczalne :) by teraz stworzyc jeszcze piękniejszy ogród - piękniejkszy niż te wszystkie wczxeśniejsze razem wzięte :) choć to będzie trudne bo wcześniejszy też był piekny :)
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Karolu mądre słowa piszesz. A jak byś widział u mnie moją mnożarkę roślin to byś padł ze śmiechu. Od wszystkich zbierałam zbędne doniczki w nich ukorzeniałam, rozmnażałam byliny, trzmielinki i wiele innych roślin. Jesienią wszystkie doniczki zadołowałam , zajęły one jedną grządkę. Myślę,że część udało się ukorzenić, wiosną wykopię i posadzę w miejscu docelowym. Dziękuję Ci za słowne wsparcie.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

nie padł bym ze śmiechu bo sam mam sporo sadzonek:) bo po co wydawać tyle kasy skoro tak samo można mieć roślinki za darmo- tylko z "kosztem" robienia sadzonek.
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

A ileż więcej radości z własnej roślinki niż z kupionej. Ja mam wiele iglaków własnej produkcji i o wiele bardziej mnie cieszą niż te kupione. Uwielbiam patrzeć jak , ukorzeniają się , rosną, normalnie satysfakcja olbrzymia :D
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Karolu wiem ,że masz dużo sadzonek, a ja wzdycham do Twojej lawendy, a chyba wiosną zacznę jeszcze wdzięczyć się przy Twoich chryzantemach.
Agnes serdecznie Cię witam w moim ogródku. Ja w tym roku po raz pierwszy próbuję ukorzenić iglaczki, instrukcje i sadzonki dostałam od naszego forumowego kolegi Józefa, u niego na działce tyle ich rośnie, a jeszcze sam tak pięknie je formuje, może i mnie się uda... a wtedy dopiero będę miała ogromną satysfakcję.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

chryzantemy ??? nie ma sprawy - które ??? wszystkie ??? też Ci moge podesłać :P hihihi

a lawenda się ukorzenia :) zobaczymy co z niej będzie :)
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Karolku, może każdego koloru po małej szczepce, a ja oczywiście też coś w zamian wyślę wiosną.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”