Wężowy ogród FRAGOLI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3378
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Wężowy ogród FRAGOLI

Post »

Edwardzie miło mi Cię gościc :wit Mój wąż już jest dośc gruby...na pewno większy od zaskrońca i właśnie kiedyś mi się podobał a teraz już nie jestem pewna :roll: Patrzę na niego i myślę jak by go tu przerobic.Próbowałam stworzyc w nim taki stopniowy układ-znaczy na pierwszym planie najniższe roślinki a póżniej stopniowo wyższe aż do najwyższych.Jednak nie wyszło :( Te rośliny które w tamtym roku były mniejszych rozmiarów i pasowały na pierwszym planie w tym jakoś wyrosły ponad normę i mimo że jesienią przesadzałam prawie wszystko ustawiając według wysokości,to teraz znów jest nie tak jak bym chciała :roll:
Agnieszko cieszę się że podoba Ci się nowa rabatka :D ...w zasadzie to tylko częśc rabatki.Już kolejna częśc jest zrobiona ale jeszcze spory kawałek czeka na wykończenie.Kamienie...hmmm mnie też ciągle ich brakuje.Najbardziej takich wielkich kamulców,których z przejażdzek nie da się przywieżc :roll: bo reszta to właśnie z takich wypraw,przejażdzek przytargana...Raz kilka,nasteępnym razem kilka i tak się pomału zbiera :)
Kasiu chyba myślami Cię ściągnełam,bo nie mogłam Cię znależc :roll:
Miło że wpadłaś i również się Cieszę że mogłam Cię poznac...sympatyczna kobitka z Ciebie Kasiu ;:196
A pięknie hmmm chciała bym żeby było pięknie ale jeszcze do tego daleka droga.Pomału tworzę ten mój ogród ale nie zawsze jestem zadowolona z rezultatów :roll: To co mi się wcześniej podobało to już teraz nie koniecznie...już myślę jak by tu zmienic to czy tamto,choc częśc ogrodu jeszcze nie wykończona :?

Czas zamknąc pierwszą częśc mojego wątku...Kolejna jest tutaj...http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=44827 ZAPRASZAM SERDECZNIE
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”