Witam w ogrodzie u Aguniady

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Dobry wieczor wszystkim, dotychczas tylko podczytywanym, forumowiczom:) zanim dopisze sie do jednego z miliona watkow, przedstawie sie: mam na imie Agnieszka, mieszkam w sielskiej okolicy - podwarszawskiej wsi - i jestem, podobnie jak Wy, milosniczka natury, otaczajacej nas przyrody i wlasnego ogrodu. Nie mam do dyspozycji hektarow, ale cieszy mnie to, co mam i co przez 4 lata zdołałam wypielegnowac.
Pozdrawiam serdecznie!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

i jeszcze kilka wczesno-wiosennych zdjec :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Witaj Agnieszko! Piękny ogródek! Cudowne jest zdjęcie oczka wodnego widzianego prze gałęzie wierzby Mandżurskiej ;:108
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Witaj Mucho! dziekuje za mile slowo :) zdjecie z wierzba robilam kilka dni temu i listkow miala jeszcze malo... mam wrazenie, ze przy tak slicznej pogodzie jaka ostatnio nam dopisuje, rosliny przyrastaja z godziny na godzine :wink: w poniedzialek zrobie kolejna sesje... a tymczasem pozdrawiam :)
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

witam witam kolejną ogrodomaniaczkę .Widzę ogród masz uporządkowany i zadbany .Zapraszam z rewziytą i składam najlepsze życzenia wielkanocne.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

witaj Andrzeju, staram sie jak moge:) i szczerze zaluje, ze mam jeszcze tyle lat do emerytury;), bo wciaz brakuje mi czasu na pielegnacje roslin czy zwyczajne wyrywanie mnozacego sie zielska... widzialam, ze u Ciebie wyszly juz hosty... u mnie jeszcze, skubane, siedza cicho. Za to odkrylam dzis mnostwo kłów konwalii!
Awatar użytkownika
majar
1000p
1000p
Posty: 1028
Od: 26 sty 2011, o 14:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk/Koszarawa/Bytom

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Agunia, nie chciej być na emeryturze... nie chciej! ;:137 Czasu więcej, ale siły mniej. Witaj i zachwycaj nas swoim ogrodem. :D
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

witaj Majar, ujme to inaczej ;) najpierw wygrana w Lotto, potem emerytura ;) szkoda, ze pieniadze nie mnoza sił, prawda? u mnie w tym roku bedzie 40stka na karku, a juz mnie strzyka tu i owdzie po harowce w ogrodzie :?
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

kilka wspomnieniowych zdjec z ubieglego sezonu... juz niedlugo bedzie rownie zielono!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

pod Wawa sielsko zapowiada sie swiateczny weekend - temperatura 15 stopni, slonce i delikatny wiaterek... pora na sniadanie Wielkanocne, a potem z pewnoscia przyda sie spacer. Obiecuje sobie, ze nie bedzie obzarstwa :wink:
Wesolych Swiat wszystkim!
Awatar użytkownika
cattleya
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1116
Od: 6 maja 2007, o 13:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Piękny klon i bardzo zadbany ogródek.Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.
I moje róże http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 74&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
I ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=21086" onclick="window.open(this.href);return false;
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

Witaj Cattleyo, ciesze sie, ze mnie odwiedzilas i zapraszam czesciej:) obiecuje wpasc z rewizyta obejrzec Twoje roze...
klony na szczescie przetrwaly zime i to bez okrywania /moje lenistwo/... pozdrawiam!
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady

Post »

dzisiejszy obchód to prawdziwa przyjemnosc... slonce, ciepelko, a po wczorajszym deszczu trawa rosnie w oczach... zrobilam kilka zdjec, ktorymi sie podziele:

Obrazek
to chyba kocimiętka zakwitła?

Obrazek
bratki samosiejki

Obrazek
hiacynty w pelnej krasie

Obrazek
pąk magnolii

milego dnia!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”