Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Smokini leje jeszcze u Ciebie? .cały tydzień lało u mnie , do tego było tak zimno jak w listopadzie - przeprosiłam zimową kurtkę.Dzisiaj raczyło zaświecić słonko- wiec chodu na działkę.Nawet udało mi się wreszcie trawę skosić. Jak Twoje lelije - ukazują się.Zwróć uwagę bo grasuje poskrzypka liliowa.
;:196 Kaśka
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Babisiu :D ....od tygodnia leje,a że zimno to w smoczej normal......wiesz że u mnie wszystko ekstremalne :lol: Najwieksze tulipany ścięłam do wazonu i straszę nimi Gazdę :lol:
Poskrzypek hmmm,jeśli ma jakiegoś naturalnego wroga to zginie marnie :D ale jeśli się zgraduje :? TO RATUJ! Czym go wytępić? :evil:
Leluje wyszły z ziemi,na 1 rzut oka wyglądają zdrowo :roll: Obrazek
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Ja narwałam sobie dzisiaj bzu i udaję Jasnorzewską - Pawlikowską.. Jedynym naturalnym wrogiem poskrzypki jesteś Ty. Zbieraj jakbyś zauważyła . Jeśli zauważysz zjedzone końcówki liści szukaj na spodniej stronie liścia ciemnej lulki - to larwa otoczona swoim - pardon , kałem. Zdejmuj i niszcz - technika niszczenia dowolna ale zawsze nieapetyczna.
Nawet tulipany w wazonie masz z góralskimi akcentami :D
;:196 Kaśka
Siberia
---
Posty: 2313
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Ktoś tu pisał o ekstremalnych warunkach, a miał już 4 kwitnące tulipany :-) Ja mam dopiero 2 :;230
I mój deszcz nie spływa po stoku, tylko zalewa ogródek :-) Aż sobie musiałam oczko wykopać, choć nie planowałam ;:223
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Dzieńdobry :D Obrazek

Tak mokro że sie ujawniamy :D [zaskrońca ratowałam przed Niuńką więc nie zdjęłam]

Baca Kaziuk obdarował smoki :D hubą i.........no własnie,CO TO JEST?! Obrazek Obrazek Obrazek
Z huby zrobię ........lampę :idea: ,a to COS właśnie wkopałam na przylesiu :roll: KaRo ratuj! Bo Baca nie chciał "oświecić" smoków........zażyczył sobie tylko różę :D i przekazał pogodowe dobre wieści,lato bedzie UPALNE ;:138
Wszystkich zaParkowanych informuję że zakwitł czosnek skalny,rozkwakały się kaczeńce i zabarwił zywiec :D

cmokasy mokre
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Babisiu zastosuję technikę całospalenia :lol:

Siberio niestety tulipany lubią SUCHO :roll: .......sadż je pod drzewami owocowymi[ najlepiej pod śliwami] drzewa piją wiosną na umur :) i zanim zacienią listowiem tulipany zdąża przekwitnąc
A oczko psu-da-się ,bedzie upalne lato![licencja Baca Kaziuk]

Mam troche wiecej tulipanów niż pokazuje :wink: ,pod ałyczą kwitną mimo siklawy[wystarcza im przebłysk wiosennego ostrego słońca :D Obrazek
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
Awatar użytkownika
mag
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4381
Od: 20 mar 2008, o 09:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pod Wrocławiem

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

minismok pisze:
Baca Kaziuk obdarował smoki :D hubą i.........no własnie,CO TO JEST?!
Obrazek
cmokasy mokre
Smoku Luby, co by to nie było, ładne TO TO jest :;230
Pozdrawiam cieplutko. Magda
Spis treści.Wizytówka.
Awatar użytkownika
riane
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 921
Od: 24 lut 2008, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: otulina Kampinosu (mazowieckie)

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Jaka cudna salamandra! Raz w życiu widziałam taką na własne oczy. W górach oczywiście :D

Huba superaśna. Ale Smoku lampy z niej nie rób. One sypią zarodnikami, a to niekoniecznie zdrowe w domu. Niech zostanie jako dekoracja w ogrodzie.
Agata
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

O ja skleroza ;:223
Widziałam niedawno i zapomniałam co to jest :oops:
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Smocze jajo przyszło ;:196 !!!, żywe, rześkie, teraz oddycha. Jakieś instrukcje????
O ! kolorowy smok, to ja się już ze Smokiem widziałam,
w latach 80-tych, w okolicy Cisnej :lol: :lol:
Takie coś, jak Baca Kaziuk przyniósł, robiłam z krepiny, ale ja nie wiem, co robiłam :roll:
Kiedyś nazrywałam całe wiadro galasów, które okazały się kwiatami sosny ! :;230
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Agata Baca Kaziuk był w tropikach? bo to coś wygląda bardzo egzotycznie. A za prognozę pogody na lato pięknie się Bacy Kaziukowi w pas kłaniam.
Salamandra cudna. Nigdy jej nie widziałam na żywo, u mnie tylko szmaragdowe traszki.
;:196 Kaśka
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Witajcie w PK :D

Kalina sztywnolistna[zimozielona] chyba lubi bagno bo 1 raz widzę kwiat :shock: [jak nie zmarznie to sie rozwinie :!: ] Obrazek

To COS to ciemiężyca[po góralsku strzemieszyca] ,taka mega-konwalia,chyba ze skalistego Marsa :;230 ,TRUJACA!Zobaczymy czy zakwitnie na zielono czy biało :? Posadziłam czujnie przy języczkach i konwaliach

Raine :D huba będzie lampa zew. na murze.......masz 100% racji,grzybów do domu sie nie wnosi ;:108 [chyba że borowiki na szamanko]

Elsi ;:196 no to słoj! NIE MOCZ!...tylko prosto do ziemi i dobrze podlej :!: To jest odmiana szczepiona,szlachetna Rumba :lol: [chociaz wyglada na Free Style :;230 ] U mnie przemarza :( ,ale u Ciebie powina pięknie rosnąć i kwitnąć :D [ rabatówka]Pysznogłowkę i chabra górskiego wsadż po południowo zach stronie byle gdzie[chaber jest inwazyjny ,kłączowy]Wczesne ścinanie kwiatów powoduje ponowne kwitnienie we wrzesniu :D
Lecę siać słoneczniki,paaaaaa
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Park Krajobrazowy - rewitalizacja

Post »

Teraz narzekamy na deszcz, a za miesiąc - według prognozy Bacy Kaziuka będziemy jęczeć, że Sahara... :;230

Bardzo podoba się czarno-żółty Smoczek mini-mini, ale w Smoczej Krainie inaczej byc nie może - wszystkie smoki znajduja tu schronienie :uszy

Jestes pewna, że to huba a nie kapelusz pradziadka Bacy Kaziuka ? :;230 :;230

Smoku, masz niezwykły dar zamiany rzeczy zwykłych w zjawiskowe - te parę kamolów rzuconych na skalniak kiedyś - i teraz - jakby były stworzone przez Matke Naturę... ;:180 ;:180
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”