Krzaczki Kani

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu - ja takie krzesełko-huśtawkę dostałam od córci dwa lata temu. Uwielbiam w nim czytać bujając w powietrzu :wink:
Tylko moje w innej wersji kolorystycznej - paski szare a sznurki białe:D A najfajniejsze jest to, ze nikt inny nie lubi w nim siedzieć ani L, ani moje wnuczki, ani żadna z koleżanek ;:306
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu taki hamaczek bardzo mi się podoba.Zanurzyć się w nim i poczytać książkę,co za relaks ;:170
Wcześnie rano to o której na działce jesteś?
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu te orliki grubasy rosną przy różach i dlatego pewnie są większe niż pozostałe. Wiadomo, róże dostają lepiej jeść :wink: .
Marysiu, u mnie o to krzesło jest walka na argumenty i przekupstwa :lol:. Przeważnie odpuszczam i przesiadam szanowną na odwrócone do góry dnem wiaderko, które już czeka na mnie na rabatkach. To takie wiaderko, które towarzyszy mi podczas pielenia, niby siedzę a jednak pracuję :lol: .

Wzdłuż chodniczka było miejsce

Obrazek

które zapełniłam begoniami. Strona północna-północ. Begonie chyba dadzą radę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolorowe bratki jeszcze się trzymają

Obrazek

Obrazek

I takie różności

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- Pn 12 cze 2017 22:13 --

Aniu, czasami zdarza się nam nocować na działce i wtedy jestem rannym ptaszkiem. W tę niedzielę jechałam z domu i byłam na miejscu ok. 6.30 ale to dlatego, że pomyliłam się jeszcze leżąc w domu w łóżku i zobaczyłam na zegarku godzinę późniejszą od faktycznej. Biorąc pod uwagę, że była to niedziela i bardzo wczesna pora, zdziwiłam się jak duży ruch był na moim osiedlu i na drogach :shock: . Pewnie z nocnych imprez ludziska wracali ;:224 .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
silvarerum
1000p
1000p
Posty: 1149
Od: 16 kwie 2012, o 21:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzaczki Kani

Post »

Ale miałaś farta z tym koszykiem, fajny gadżet.

Piękne orliki, też je bardzo lubię. I zazdroszczę tak bujnej piwonii - jedna na trzy u mnie wyprztykała JEDNEGO kwiatka.
Zapraszam: silvarerum czyli szwedzki ogrodnik w akcji.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88534
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu, wpadłam z rewizytą i bardzo się ciesze, że tu trafiłam do Ciebie, Krajanko :D Po pierwsze, świetne zrobiłaś poduszki w zeszłym roku - wiesz, ze gdybyś zrobiła takich więcej, to szłyby za grubą kasę? Zastanów się :wink: Po drugie, masz piękny kawałek ziemi, klimatyczny, z tym drewnianym domkiem - błogo. Nie wspominając już o miejscu do odpoczynku z wiszącym fotelem - w ogóle odnoszę bardziej górskie, niż nadmorskie wrażenie jak tak sobie u Ciebie "siedzę". A góry bardzo lubię ;:173
No i po trzecie, najważniejsze, bardzo fajnie się "Ciebie czyta" - będę wpadać na oglądanie ogrodu z perspektywy tego cudnego wiszącego fotela ;:142
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Krzaczki Kani

Post »

Bujak superaśny!!! I miotła i koszyk! Że też u mnie nikt nie wystawia takich koszyków na śmietnik :D
Świetne bratki na tort komunijny, podziwiam :D
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu świetny ten fotel bujany. To też chyba krzesełko brazylijskie? Moje niestety nie jeyt takie wypasione, z materacykiem jak Twoje ale też je lubimy.
Znaleźny koszyk bardzo fajny, że też u mnie nie ma takiej dobrej duszyczki. ;:224
Begonie bardzo ładne ale dopiero te ciemne żurawki z postrzępionymi liśćmi to dopiero są czaderskie! Znasz może ich nazwę. Dobrze zimują? Ładnie przyrastają?
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Krzaczki Kani

Post »

Bratki komunijne wyszły Ci superaśne ;:63 A na torcie wyglądały jak prosto z rabatki ;:108
W krótkim czasie sporo prac wykonaliście, dzięki temu działeczka na pewno zyskała na wyglądzie.
Szczotkę zrobiłaś profesjonalnie, tylko nie próbuj na niej latać :;230 . Koszyczek wygląda jak od kompletu. U mnie niestety też jakoś takich skarbów znaleźć nie można, albo ja pojawiam się nie w tym czasie na śmietniku ;:306
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani

Post »

Sylwio ta piwonia ma jakieś trzy może cztery lata i jest największa. W ubiegłym roku poszalałam z zakupami i kupiłam kilka różnych odmian. Przeszłam wczoraj po działce i policzyłam ile mam piwonii. Jest ich jedenaście. Ale zakwitło tylko pięć albo sześć. Dam im jeszcze szansę w przyszłym roku. Być może niektóre są posadzone zbyt głęboko i dlatego nie zakwitły. Ze zdziwieniem stwierdziłam, że nie wszystkie piwonie pachną :shock: .
Aniu, ja to tak się grzebię z rękodziełem, że gdybym przeliczyła "roboczogodziny" poświęcone haftowaniu na cenę ostateczną "torbopoduszek", wyszłaby jakaś kosmiczna kwota, której nikt by mi nie zapłacił :lol: .
Mariolu ;:196 Nie nabijasz się ze mnie z powodu koszyka ze śmietnika? :;230 Mam coś z kloszarda ;:209 .
Aneczko widziałaś sopocką różankę? Polecałam Ci na niej różę Geisha, ale na pewno nie zwróciłaś na nią uwagi, bo w tym roku zginęła tabliczka z podpisem tej odmiany :shock: . Na szczęście róże nie zginęły :D , rosną tam jako sąsiadki róży Chippendale.

Róża Geisha
Obrazek

Obrazek

Iwonko, Tobie również jestem wdzięczna, że nie załamujesz nade mną rąk z politowaniem spoglądając na moje zdobycze śmietnikowe :;230 .

Zapraszam na spacer po Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Sopocie :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A w tej restauracji bardzo ładnie wykorzystano rośliny do dekoracji

Obrazek

Obrazek
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Krzaczki Kani

Post »

Kasiu - fajne zdjęcia z Sopotu. Nie wiedziałam, że ten park nazwano imieniem państwa Kaczyńskich.
W ogóle ostatnio nie bywamy w Sopocie, jakoś nam nie po drodze ani jesienią ani zimą...
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani

Post »

Marysiu, jeszcze kiedyś na pewno odwiedzisz Sopot. Sopockie róże kwitną najpiękniej wtedy, gdy jesteśmy najbardziej pochłonięte własnymi ogrodami. Ja zawitałam tam dlatego, że moje działkowe róże opóźnione i w pąkach, podczas gdy w innych ogrodach cieszą oko w pełnym rozkwicie. Po prostu chciałam nacieszyć oko prawdziwymi różami a nie oglądanymi tylko na forach.

A u mnie dziś było tak. Niektóre róże wreszcie wystartowały ale i tak królowymi czerwca są ostróżki.
Obrazek
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Krzaczki Kani

Post »

O matulu Kaśka! I Ty poważnie masz czasem myśli, by sprzedać tę działkę?! ;:185
Ostatnie zdjęcie jest idealne. Ostróżki w moich ulubionych odcieniach. I ta przestrzeń, bez przeładowania... ;:180
Żurawki nadal żywe. :wink:
Spacer po Parku Kaczyńskich przywołuje miłe wspomnienia. ;:131 I jakie było moje zdziwienia, gdy zobaczyłam, że on ciągnie się jeszcze dalej, tam za tymi parzydłami. ;:oj Nigdy tam nie dotarłam. :oops: Tylko po różance wzdłuż deptaka do Gdańska. Trzeba to będzie nadrobić następnym razem. ;:131
Dziękuję Ci za ten wirtualny spacerek. ;:168
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani

Post »

Aneczko, a doszłaś spacerkiem bulwarem do Baru Przystań? Polecam tamtejszą rybkę a ich zupę rybną chwalił sam Pan Wodecki :D .
Ja jak zwykle cierpię na brak czasu. Wena wzięła i poszła. Tylko zdjęcia. Ostróżki i dzwonki. A jeden z tych dzwonków kojarzy mi się z Pszczółką Mają :D .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”