Początki nowego ogrodka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alima2
1000p
1000p
Posty: 1498
Od: 16 sie 2009, o 22:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Witaj Felu :)
Bardzo Cię proszę- nie zamykaj wątku- nie znikaj.....
Może wpadaj jakby mniej. Nie miałam do tej pory pojęcia jaka cudna jest Bretania- Ty pokazałaś nam najpiękniejsze zakątki tej krainy. Bardzo dużo straci to forum. Twoja osoba jest nie do zastąpienia-masz cudowne poczucie humoru,jesteś wrażliwa- nie znikaj PROSZĘ !!!
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

OJ jaka szkoda ze chcesz zamknąć wątek :( ! Mnie tez będzie brakowało twych wycieczek i opowiadań !wielka szkoda, mam nadzieje ze niedługo wrócisz ...Wiec mówię do szybkiego zobaczenia :wit
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Felu, jak mi smutno :( Zbyt późno do Ciebie trafiłam :( Dzięki Tobie poznałam nieznany mi kraj, ponieważ swoimi opowiadaniami i wspaniałymi zdjęciami spowodowałaś, że czułam jakbym była tam obecna. To była piękna wycieczka po Bretanii ;:63 Dziękuję ;:196
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Felu !!! Z wielką przykrością przeczytałam , że zamykasz swój wątek... Tak miło jest u Ciebie, tyle pięknych rzeczy pokazujesz ! Dzięki Tobie poznałam chociaż trochę Bretanię. A te ostatnie zdjęcia z wycieczki wspaniałe i inspirujące! Mam nadzieję, że będziesz gościem w naszych ogrodach i jak Ci czas pozwoli, zaprosisz nas znów do siebie.
Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach !
Dziękuję za wspólne spotkania u Ciebie i zapraszam w gościnę w wolnych chwilach do Mojego Świata !
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
Andzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1594
Od: 15 maja 2009, o 07:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Klucze

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Felu kochana, jak wszyscy z przykrością czytam o Twoich zamiarach, ale jednocześnie staram się zrozumieć Ciebie... Mam tylko nadzieję , że zamkniesz wątek, ale zostaniesz z nami. Bardzo, bardzo serdecznie zapraszam i PROSZĘ, żebyś zamieszczała swoje relacje z wycieczek w naszym Ligowym wątku, wszyscy z wielką przyjemnością będę oglądać i czytać fotorelacje z przepięknej Bretanii i pewnie nie tylko.
Nie ukrywam też, że liczę na nowy wątek kiedy powstanie Twój prawdziwy wątek ;:108
Felu... pozdrawiam bardzo ciepło i czekam na Ciebie u siebie ;:196
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Anna
regulamin Andziu
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”