Początki nowego ogrodka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
fela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1565
Od: 23 lut 2009, o 17:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Fr

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Dla mnie Andrzeju to on jest zawsze zbyt zimny, ale ja jestem zmarżluchem. Ludzie kąpią się latem, a przez cały rok zażywają różnych sportów wodnych. Tearaz również, ale oczyswiście osłonięci piankami. Mnie to nieco przeraża gdy widzę śmiałków podążających w stronę morza, z deską pod pachą, gdy wieje wiatr 80km/h, a temperatura powietrza wynosi 12°C albo i mniej. Serfowanie jak każda pasja nie zna barier i oni są pewnie przyzwyczajeni do zimnej wody i kochają morze. Wczesną wiosną, kiedy przychodzą pierwsze sloneczne, ciepłe dni na plażach natychmiast pojwia się dużo dzieciaków. Już rozebrani, choć jeszcze nie jest wystarczająco ciepło na kąpielowe stroje, bawią się grają w piłkę, śmieją, rozmawiają i jest w nich tyle radości co kurażu. Tacy szczęśliwi, podekscytowani, bo znowu mogą cieszyć się plażą.
Ogródek Feli
A tu wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Jak Andrzej nie chce, to ja przyjadę trochę poleniuchować na ciepłym kamieniu.... :wit :wit :wit
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Ania.1
500p
500p
Posty: 963
Od: 15 kwie 2009, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Irlandia

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Felu Witaj :wit Dawno nie zaglądałam :oops: A u Ciebie takie cudne foteczki :shock: bardzo urokliwe to miasteczko :roll: U nas też plaże kamieniste..ostatnio pożyczyłam kilka większych kamorków do ogrodu :D
Dużo roślinek jeszcze u Ciebie kwitnie :roll:
Jaka u Ciebie pogoda?U mnie dziś było +2 rano :shock:

Miłego wieczoru :wit
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Aniu.1 a u mnie w południe było 14 oC. Rano nie wiem, bo spałam.... ;:19 jeszcze.
Całuski, pa, pa ;:196 :wit
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Ania.1
500p
500p
Posty: 963
Od: 15 kwie 2009, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Irlandia

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Stasiu rano znaczy o 9 :lol: :lol: Nie wiem ile było u mnie w południe..ale teraz jest +3 :( I słoneczko jeszcze świeci ;:3
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Aniu.1, środek nocy, dla mnie, to ok. 7,oo :;230 :;230 :;230
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
fela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1565
Od: 23 lut 2009, o 17:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Fr

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Witajcie dziewczyny. U mnie podobna temperatura jak u Stasi, ale najważniejsze, że nie pada. Widzę, że w Polsce jest wyjątkowo ciepło jak na tę porę roku. Jednak skoro to wynik ocieplenia klimatycznego to jak tu się cieszyć. Aniu, nie mam żadnego termometra w domu i tak naprawdę trudno mi o precyzyjność jeśli chodzi o temperaturę. Wystarczy, że rano posłucham lokalnych wiadomości i wiem, że dziś max. to 11°. Najważniejsze, że nie pada, ale to tylko dziś bo na jutro zapowiadane są znowu deszcze. W moim miasteczku spotykają się dwie rzeki i jeśli nie przestanie padać zaleją dolną część miasta. Na szczęście mieszkamy na górze. Obrazek
Ogródek Feli
A tu wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Kochanienka, to uciekaj, wracaj do Polski. :wit
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Andrzej Max
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1609
Od: 15 lip 2009, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Witaj Felu !
Nie było mnie przez chwilę , a i teraz wpadłem tylko na moment się przywitać - tak teraz jestem zajęty "chwilowo" - i tylko z doskoku choć kompik włączony cały czas... O już mnie wolają , to na razie... :wit
Pozdrawiam słonecznie
Andrzej M.
:-) Moje ogłoszenie.
Moje kamienie Moje kamienie 2011
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

eee, nie wracaj, u nas tylko tak anormalnie cieplej, wiesz u ciebie zawsze cieplej będzie, a ja tak lubię :)
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
fela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1565
Od: 23 lut 2009, o 17:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Fr

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Ene due like fake
Torbe burbe ósme smake
Deus deus kosmateus
I morele synadere bęc. To taka wyliczanka z mojego dzieciństwa :wink: . Na kogo wypadnie, na tego bęc i nigdy nie wiadomo na kogo bęcnie. Z klimatem podobnie. Wiadomo, że anomalia coraz bardziej częste i gwałtowniejsze, tylko nie wiadomo jakie rejony ziemi i w jaki sposób będą nimi targane. Kto by dawniej przypuszczał, że tornada będą nękać teren Polski? To było nie do pomyślenia. A teraz proszę, bęc i powtarzają się każdego roku niczym jakaś typowa specyfika polskiego klimatu. Coraz częściej nawiedzają nas ulewne długotrwałe deszcze, wichury, susze i inne podobnie ekstremalne zjawiska atmosferyczne i nie ma to znaczenia w jakim rejonie świata mieszkamy. Kiedy spędzałam ostatnio wakacje w Polsce niedaleko nas 12 domów niewielkiej osady po prostu zdmuchnęła wichura.
Obrazek

Troche muszę popracować, ale w przerwach będę też wpadać do Was. Bardzo dziękuję za to , że o mnie nie zapominacie ;:138 .
Ogródek Feli
A tu wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Witaj Pewnie że nie zapomnieliśmy o Tobie ;:196 .
A co do tych ulew i tornado to co roku boję się że kiedyś mogę zostać bez dachu nad głową , jak mieszkałam w bloku nie przejmowałam się , a teraz martwi mnie każdy silny wiatr .
Pamiętam jak kilka lat temu jeszcze nie mieszkałam w domku i miałam działkę ogrodniczą to powyrywało nam drzewa z korzeniami ,pozrywało trakcje elektryczne tylko iskrzyło się , pergole połamane że z działki na czworaka trzeba było wychodzić , kilka dni usuwaliśmy skutki tej nawałnicy a trwało to kilka minut .
Bardzo się tego boję .
Genia
Awatar użytkownika
abeille
1000p
1000p
Posty: 5035
Od: 4 mar 2009, o 12:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: spod Paryża

Re: Początki nowego ogrodka

Post »

Feluś, tak jak mówisz nigdy nie wiadomo na kogo wypadnie i na kogo bęc.
My też mielismy naszą dawkę wichur na święta 99 roku.
Wprawdzie nie wychodziliśmy na czworakach z ogrodu ale i tak było na co popatrzeć.
Gieniu, nie obawiaj się, może akurat na was nie wypadnie tylko na innych. :D
Zresztą trzeba się z tym pogodzić nie ma na to rady bo bardzo wszyscy
ociepliliśmy klimat. ;:145 ;:145 ;:145
Cieplutko pozdrawiam Wiesia
Wątki Pszczółki
Wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”